IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th January 2009, 17:07
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
J&D Medicals, която е представител на имплантите PIP имаха някаква такава програма за кредит но имат сключени договори с двама трима лекари.Защо не звъннеш в офиса им и не се поизинтероваш.
Ми като нищо ще взема да звънна! Само да им намеря координатите в google.bg
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th January 2009, 17:08
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Прочети темите за PIP в мамопластика и сама ще добиеш представа.Аз съм с такива импланти и за сега съм доволна
Мда,yoli,твоите наистина изглеждат много добре Ако имам възможност бих направила нещо подобно!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th January 2009, 18:06
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelee23
Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Прочети темите за PIP в мамопластика и сама ще добиеш представа.Аз съм с такива импланти и за сега съм доволна
Мда,yoli,твоите наистина изглеждат много добре Ако имам възможност бих направила нещо подобно!
Много благодаря за комплимента!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th January 2009, 22:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

преди въпросната криза, когато потребителските кредити по банките бяха между 8 и 11 % лихва, доколкото знам тези по клиниките бяха нещо от сорта на 18-20%. и. тк става въпрос за сума до 6-7 хил лв, естествено,че по добре да се изтегли потребителски кредит без обяснения
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th January 2009, 22:34
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
преди въпросната криза, когато потребителските кредити по банките бяха между 8 и 11 % лихва, доколкото знам тези по клиниките бяха нещо от сорта на 18-20%. и. тк става въпрос за сума до 6-7 хил лв, естествено,че по добре да се изтегли потребителски кредит без обяснения
Ле ле с тая лихва направо ти
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th January 2009, 23:52
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Ужас тая криза всички ше ни съсипе
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th January 2009, 23:08
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране Re: Имам нужда от съвет!

Цитирай:
Първоначално написано от anelee23
Здравейте,аз съм от Пловдив на 23 години-значи изчетох много мнения тук из форума и имам и аз един проблем или по-скоро въпрос.Обръщам се най-вече към всички онези които са си уголемявали бюста - откъде намирате пари? Знам че може би звучи малко странно но наистина ми е чудно..3000лв че и отгоре са си това! Отпускат ли нещо като кредити или всеки по различен начин се оправя?? Знам че сигурно ще кажете че всеки се оправя по различен начин но все пак някой да е чувал за някакви кредити или начин на теглене пари от банката с такава цел?? Много ще съм ви благодарна! Който каквото е чул-нека да пише защото искам да си направя такава операция но нямам парите в наличност
Намираме си мъж и му оставяме на него да мисли по проблема. За целта обаче не трябва да е първия срещанат пияндур. Трябва да си направиш списък на по класните заведения в Пловдив, там където ходят баровците, след което с някоя дружка под ръка ги наобикаляте периодично. Първоначалната инвестиция, вложена в това начинание (все пак в тези заведения сметките са солени), ще си я избиеш многократно.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th January 2009, 23:10
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране Re: Имам нужда от съвет!

Цитирай:
Първоначално написано от anelee23
Здравейте,аз съм от Пловдив на 23 години-значи изчетох много мнения тук из форума и имам и аз един проблем или по-скоро въпрос.Обръщам се най-вече към всички онези които са си уголемявали бюста - откъде намирате пари? Знам че може би звучи малко странно но наистина ми е чудно..3000лв че и отгоре са си това! Отпускат ли нещо като кредити или всеки по различен начин се оправя?? Знам че сигурно ще кажете че всеки се оправя по различен начин но все пак някой да е чувал за някакви кредити или начин на теглене пари от банката с такава цел?? Много ще съм ви благодарна! Който каквото е чул-нека да пише защото искам да си направя такава операция но нямам парите в наличност
Намираме си мъж и му оставяме на него да мисли по проблема. За целта обаче не трябва да е първия срещнат пияндур. Трябва да си направиш списък на по класните заведения в Пловдив, там където ходят баровците, след което с някоя дружка под ръка ги наобикаляте периодично. Първоначалната инвестиция, вложена в това начинание (все пак в тези заведения сметките са солени), ще си я избиеш многократно. Успех
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th January 2009, 00:04
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Шаро, не е чак толкова лесно да убедиш първият срещнат баровец колко е важно да инвестира в цици. Пък покрай кризата може би и те са позатегнали коланите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамнуждаотсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:10.