IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th December 2005, 13:44
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране Има ли някой с ПОВДИГАНЕ НА БЮСТ -мастопексия


Здравейте на всички. Попаднах случайно на този сайт и изчетах доста интересна информация, особенно за така жадувания за някой силикон. Аз обаче реших да се спра на "повдигане на бюста" за сега. Поради две причини - първата чисто финансова, която разбира се май е и доста решаваща и втората, че пластичния хирург, на който съм се спряла ме увери, че нямам належаща нужда от силикон. Както и да е - предложиха ми три метода - първия с разрез само около зърната, втория разрез надолу от зърното и третия надолу от зърното във формата на обърнато Т. Като ми изброиха плюсовете и минусите на всички аз се спрях на първия вариант. Въпроса ми е има ли някой който е само с повдигане на бюст и евентуално да сподели мнението си и опита. Ще Ви бъда много благодарна, защото имам още два месеца до операцията ми........време за размисъл бол
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2006, 20:02
luluto luluto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също обмислям такъв вариант. Можеш ли да ми кажеш колко струва удоволствието?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2006, 17:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ама ще имаш белег, който ще се вижда, нали си наясно. а ако сложиш малко силикон, разреза е отдолу и ще се вижда само ако си повдигнеш гърдата
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th January 2006, 11:05
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

ами аз затова се спрях на варианта само с разрез около зърната, така белега слад една година е почти незабележим.

Силикона излиза двойно по-скъпо, това ще ме струва около 1500 евро, а със силикон трябва да дам най-малко 3000евро, които честно казано на този етап ми се виждат доста..... Плюс това дори и да сложа силикон ще имам белег, защото трябва да се отстрани и част от самата кожа, която се е разтегнала

Може би след някоя и друга година ще си сложа и силикон ака не се задоволя със това което ще постигна сега.

Ти правила ли си някакви корекции по бюста?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th January 2006, 15:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еми аз имах доста излишна кожа и си сложих 450 кубика силикон. ама за височината ми станаха идеални. първо лекаря като ми каза че ще трябва да сложи толкова много, за да се изпълнят, бая се уплаших да не стана като Памела, ама добре че му се доверих, няма такова нещо. иначе каза че ако искам може да ме клъцне и около зърната, щели да се повдигнат още малко, ама аз си ги харесвам и така. ако след втората бременност ми увиснат малко, може и да се подложа на такава операция. макар че не съм сигурна че тоя белег ще се заличи след 1 година. кой ти го каза това?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2006, 12:32
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

доц. Тепавичарова, Не ми дава 100% гаранция, защото всеки правел различни белези..... но все пак......

и все пак 450куб.???? не са ли твърде много? Кой номер сутиен носиш? И аз съм висока 175 см, с нормално тегло 62 кг и съм с 75 С - Д , зависи от модела, но най съм ги харесвала когато носих 75В, но това беше толкова отдавна Надявам се сега като ми по окълцат кожата пак да придобият този размер...... Ако ли не след някоя година ще прибегна и аз до силикон......... въпреки , че много ме е страх от операцията......траела 5-6 часа........
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th January 2006, 21:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аз съм толкова висока, ама малко повече килограми - и по принцим съм си няква едра такава. иначе сега бюста ми е идеален, за мен имам предвид. а коя операция ще продължи 5-6 часа, твоята ли? щото мен силикона ми го сложиха за час.
пък кой размер нося - ми не съм много сигурна взех си спортен на Триумф, продавачката ми го даде като ме погледна и ми заспа
я да те питам - деца имаш ли и по-скоро ще имаш ли още, защото при това окълцване на кожа имало голяма вероятност за прегъване на млечните жлези и ако забременееш може да стане голяма беля - това ми го каза лекаря, тъй като и аз исках да ми махне малко кожа, щото се бях уплашила от тия 450 кубика.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th January 2006, 16:35
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Спортните сутиени на триумф са супер, от години ги нося, ама вече искам нещо по-дантелено:
Да, 5-6 часа ми каза доц. Тепавичарова. Ти с пълна упойка ли беше? Бързо ли заспиваш? после кофти ли се излиза от упойката?

Деца? Имам Три на брой, да са живи и здрави, две момичета и едно момченце на 1,3г, така, че мисля повече да не раждам, пък кой знае
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th January 2006, 18:13
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аха, щом няма да раждаш значи няма да има проблеми при тебе.
ми като легнах на масата и кога ми я сложиха тая упойка тъй и не разбрах. после се събудих направо на леглото, завита с одеало и много-много не мърдаш, щот те боли.
пък и за кво ти е дантелено, после никъв сутиен няма да ти трябва ще можеш да си купиш сичко квото ти хареса, ама да го носиш само за фаца, а не постоянно да ги наместваш вътре да не избягат
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th January 2006, 16:10
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

e, чак без бельо............. аз няма да съм силикон.......поне за сега.
Трябва да направя един куп изследвания....... и пак ми потвърдиха, че операцията ще трае 5-6 часа...... ужасно ме естрах
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалинякойПОВДИГАНЕНАБЮСТмастопексия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:25.