IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 22nd August 2007, 12:58
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Не, не мисля, че трябва да съм нетърпелива. Аз съм абсолютен реалист и знам какви са есвентуалните рискове,даже и тези, които неподозирам..Също така ме е страх да не стане по-зле..Така че от тази гледна точка, няма как да съм нетърпелива. Страхувам се и това е. Иначе обмислям интервенцията вече дооста години. А чета във форума от може би две години...

Това е операция. Нетърпелива съм да имам хубаво носле,да, но не мога да съм нетърпелива относно самата операция и страховете свързани с нея...

Може би при гърдите стоят другояче нещата, не знам. ЗА сега събиррам само инфо за импланти, но гърдите ми са много добре все още и ще поизчакам с тази намеса още някоя и друга година
Отговори с цитат
  #162  
Стар 22nd August 2007, 13:13
krema1981 krema1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до krema1981
По подразбиране

един вапрос-как става заплащането на операцията.парво трябва да дадеш капаро за имплантантите и после в деня на операцията да заплатиш за труда.не може ли в деня на операцията да платиш всичко или няма да ти порачат имплантантите без да ги платиш.защото това означава че ако на едната седмица утида на консултация и искам операцията ми да баде следващата седмица ще трябва когато ходя за консултация да нося 2000 евро за да ми поръчат имплантантите
Отговори с цитат
  #163  
Стар 22nd August 2007, 16:31
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Когато отидох на консултация при др.Заякова веднага разбрах че тя ще е моя хирург (бях ходила и на друга консултация преди това). Тя искаше да се срешнем за доуточняване още веднъж,но аз нямах търпение и я помолих да решим всичко веднага.Уточнихме всичко на тази първа среща , а като се прибрах (не съм от Варна) и преведох по сметка 1 000 евро- за да ми поръча протезите. След 4 дена когато инплантите пристигнаха тя ми се обади и уточнихме датата за операцията. В деня на операцията доплатих останалата сума.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 22nd August 2007, 16:34
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Аз до сега не съм ходила на консултация с пластичен хирург и ми е много странно това, което пишете за даден лекар, че веднага сте разбрали, че той е вашият..
Надявам се и аз да мога да кажа така след време, че съм разбрала веднага кой искам да ме оперира и това да е правилното решение...
Отговори с цитат
  #165  
Стар 25th August 2007, 06:28
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране резултати

Някой да е чувал Яна? Операцията и беше преместена от 10 на 17 август. После...?
Отговори с цитат
  #166  
Стар 25th August 2007, 06:32
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

ок е Яна!!
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #167  
Стар 25th August 2007, 10:33
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ми що не разказва Янчеее, как е новото телце
Отговори с цитат
  #168  
Стар 25th August 2007, 16:17
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Пушка съм еииииии матски, ма толкос съм плоска в предницата по цял ден са гледам превита на две, изпаднах в коремен нарцисизъм ега ти, off мно'у съм хубава отпред, кат на сърфистка ми е корема, а като си спомня как го замятах преди ужаст. - 5kg

В гушката съм като че ли са ма налагали с крошета но си личи контyра в двата профила как е изгладен но отпред малко ми се вижда коja под брадичката точно = но там пък е такъв оток и цимент= може и да се прибере но от оная мощnа гуша няма и помен.

Оффф мно0го са ффлюбих в Заякова. Квот са бях приготвила за едни страдания покрай случая с Анелия, изобщо немаше таквос, 2 часа след операцията четох вестник и са обадих на родата и Бимби да ви светна че съм ок. Станах още на другият ден с дренажите през рамо и се разходих по коридора. Една мак марулена упойка са ми слагали никво гадене или повръщане нямаше а пък и с 4 торби пясък от гърлото то корема и да искам да повърна нямаше как.Тва е. Днес стигнах до Пикадили, утре ша стигна и до по далече.

Целувам ви всички, и ви благодаря за загрижеността, хайде кой квот ша са upgrade-ва късмет че вече ви изтървах окончателно края.:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #169  
Стар 25th August 2007, 16:35
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Успешно и безпроблемно възстановяване ти желая Яна.

Отговори с цитат
  #170  
Стар 25th August 2007, 17:02
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Янче, кога ще ти се радваме, душа??? Кога ше си в кондиция да та водим на кафе?
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.