IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 7th January 2008, 18:12
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Не ми се вярва да е чак толкова страшно Щом едно дете на 9 год. премина през всичко без да се оплаква,какво остава за голям човек Преди да предприемеш каквато и да било операция,трябва първо мн да желаеш това и второ-да си позитивно настроен!Тогава всичко минава по-леко
Отговори с цитат
  #252  
Стар 7th January 2008, 18:16
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не.Операцията е с месна упойка и неприятното при нея е това, че чуваш докато те манипулират, евентуално си представяш какво ли не.След операцията боли няколко дни, но след това болката отминава.От тук на татък положението при всеки е различно и поне аз това го отдавам на кадърността на хирурга, който е оперирал.Аз поне 6 месеца не си чувствах ушите, 3 месеца носих лента и не я свалях, а след това още толкова спях с нея.Гонеше ме параноя 3 години, че може ушите пак да върнат, тъй като това ми беше втора таква операция.Няко й споменават, че са носили лентата 1 месец и нищо повече, други дори по-малко и са нямали моите проблеми.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 8th January 2008, 18:29
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Операцията на щерка ми беше с пълна упойка,а лента не е носила изобщо.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 9th January 2008, 13:09
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Не е хич болезнена като за операция, след като и аз я изтърпях а моя праг на болка е много нисък (ама наистина много) няй-болезненото е упойката (говоря за местна)
Отговори с цитат
  #255  
Стар 9th January 2008, 17:05
kaira kaira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 8
По подразбиране

При мен втората операция на беше с местна упойка и дори не усетих поставянето.Явно при всеки е различно.Но в никой случай не е болка за умиране.А и след двете операции имах малко болка само в деня на операциите,когато мина действието на упойката,но такава,че не ми попречи да спя през нощта,даже втория път трябваше да отида до болницата сутринта в 7.30 и ми беше трудно да се събудя.
А доколкото знам и от лекари-това е една от най-безболезнените интервенции.По неприятното е,че трябва да носиш лента 1месец.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 9th January 2008, 23:31
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Като цяло трябва да се има предвид, че спциалистите УНГ избягват тези операции.Почудих се защо?Била много "пипкава" работа.И аз не разбрах много.Явно е, че се ползват два метода, но изпълнението и следоперативния период са различни при различните хирурзи.Кой от кого е по-добър не знам, но специално аз не препоръчвам Тонев за тази операция.
Отговори с цитат
  #257  
Стар 19th January 2008, 00:42
stan40 stan40 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички!!!
Доста прочетох, но не намирам нищо за "изграждане на ухо" (едното ухо почти го няма и е някакво безформено,останало от рождение), ако някой има информация ( доктори,цени, време за възтановяване) нека сподели
Отговори с цитат
  #258  
Стар 19th January 2008, 13:52
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Проблемът ми е познат (от друг човек), обърни се за консултация към доц. Анастасов.
Отговори с цитат
  #259  
Стар 26th January 2008, 12:55
Nym Nym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички аз да се похваля, че вчера бях на операция при доц.Емил Георгиев. Много спонтанно се реших на тази операция и за 3-4 дни изпълних идеята си. Минах на консултация през Евстатиев и Георгиев и се спрях на втория. 2 неща ме тормозят! Вчера вечерта едвам заспах (облегнат на стена) хаха, а днес като пробвах да ям установих, че едвам си отварям устата и дъвченето е почти непосилна задача (едвам изсърбах 1 супичка). Вече оперираните как се справихте с тези проблеми ?
Отговори с цитат
  #260  
Стар 26th January 2008, 14:16
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не знам за теб, но аз такъв проблем не съм имал...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:16.