IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 17th April 2007, 14:21
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Ще се прибирам лятото в БГ за около 3 месеца и също ми се иска да знам дали да си купя стек с млека от тука за да имам за кафето поне че не ми се кара на соево макaр че го обичам. Ако някои види или получи инфо за тези алтернативни млека v B G моля ви пост-вайте тука ще съм ви благодарна
Yana, лешниково мляко не съм виждала по магазините, но оризово мляко има в Пикадили, така че не е необходимо да се запасяваш.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 17th April 2007, 14:29
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Venice_2
Зеленият чай помага на отслабването.
Зеления - ДА, ама черния каква му е идеята 8)
Отговори с цитат
  #243  
Стар 17th April 2007, 14:44
Venice_2 Venice_2 не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 126
По подразбиране

Отговори с цитат
  #244  
Стар 17th April 2007, 14:49
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Thanks Мена, олекоти ми каргото:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #245  
Стар 17th April 2007, 15:00
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ти ме спечели за каузата и сега докато не открия и лешниково мляко няма да имам сън и покой. Така, че ще споделя къде го има и него!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 17th April 2007, 15:09
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Благодаря на Venice_2 за отговора.

За Elanka
- една интересна статия за меда - http://www.bb-team.org/articles/1364

- относно времето - не запомних колко часа точно работиш, но човек винаги оспява да се организира, въпросът е да искаш. Първо може би трябва да спреш да казваш, че няма време. Като бях във Варна, в залата идваха, жени които имаха семейства и работеха. Идваха след работа. Приготвяш си сутринта сака и го носиш с теб на работа и след работа бум в най-близката зала, после ще се чувстваш върхът. Зяпаш хубавите батковци, завързваш разговор с някоя симпатична кака, въртиш педалите на кростренажора, правиш си всичките упражнения и накрая си взимаш един хубав душ и си 6 от всякъде. Прибираш се вкъщи отпочинала и с добро настроение, въпреки тежкият ден. А гаджето да идва с теб и то да тренира, къв му е проблема 8)
На мен за приятели не ми е оставало много време тогава. За тях има събота и неделя, но истината е че и те през работната седмица нямаха много време за мен, на никой не му се излизаше. Имах си една приятелка (аз още си я имам де) с нея се бяхме запознали на аеробиката и след тренировка от време на време ходихме да пием кафенце, супер яко. Родителите те ще те разберат. Пък и в крайна сметка има и събота и неделя. Така че време за всичко има, стига да искаш
Виж за черният чай и оцета не мога да ти помогна, аз такиз гадости не пия По добре един грейпфурт и е по-полезен сякаш.
Разгледай форума и си измисли една добре балансирана диета, класиката в жанра е НВД и много вода.
И УСПЕХИ!
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 21st April 2007, 10:32
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Исках да ви питам, понеже от доста време не ям кашкавал, защото е доста мазен, а вчера си купих един light на
Маджаров с 15% мазнини (не е от растителния с многото Е-та), а нормален от нискомаслено мляко и закваска, мислите ли, че е light наистина или си слагат какавто имат под ръка в различни опаковки, без да се стараят и така печелят повече, защото все пак му е 13 лева килото. А пък аз да си мисля, че внимавам какво ям. Да не е нещо като това с боядисания хляб.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #248  
Стар 21st April 2007, 17:44
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

може ли линка към темата НВД и фитнес
Отговори с цитат
  #249  
Стар 21st April 2007, 17:50
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

разгледай темата за диетата на Пиер Дюкан...това е стриктно НВД, доколкото прочетох това търсиш...а фитнеса е много разнородно понятие. С какво по точно смяташ да се занимаваш. Ползвай търсачката ,за да намериш още теми за НВД.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #250  
Стар 21st April 2007, 17:53
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

благодаря ти много! За спорта не съм решила точно какво, но мисля да ходя на фитнес, когато имам време Само като си помисля, че преди когато тренирах правех по 7-8 километра крос 2-3 пъти седмияно ...а сега съм като охлюв...ужас
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.