IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 24th April 2007, 13:28
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

калории и пържена царевица са две несъвместими неща ако ядеш пържена царевица, не питай за калориите :P все едно да питаш колко калории има парче торта
Отговори с цитат
  #262  
Стар 24th April 2007, 14:40
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
Сладоледа така или инъче си е калоричен, колкото по-мазен е толкова повече калории трябва да има в него. Така, че като ти се дояде сладолед по-добре си хапни малко, без да броиш калориите или въобще не се сещай за него.
Навремето някой ми беше казъл, че от сладолед се пълнеело ...
Не мисля, че е точно така или поне не всеобщо доказано твърдение.Миналата година бях 48кг(162) и по същото време(април ли беше, май, абе пролет, лято) освен трите хранения нормални за деня, ядях и почти всеки ден сладолед, най-малко 3 пъти в седмицата(и то не по-малко, а 2-3 топки+бисквитка, пуричка) и изобщо не съм напълнявала. Поддържах си кг и си се чувствах супер, не знам, зависи може би от мен самата...нали имало някакви тестове, за кръвта и после ти казват от кои храни може да пълнееш и кои не лично за теб самия.Може би на мен сладоледа не ми действа зле :P
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #263  
Стар 24th April 2007, 14:53
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
Не мисля, че е точно така или поне не всеобщо доказано твърдение.Миналата година бях 48кг(162) и по същото време(април ли беше, май, абе пролет, лято) освен трите хранения нормални за деня, ядях и почти всеки ден сладолед, най-малко 3 пъти в седмицата(и то не по-малко, а 2-3 топки+бисквитка, пуричка) и изобщо не съм напълнявала. Поддържах си кг и си се чувствах супер
това че ти имаш бърз метаболизъм и не пълнееш, не значи че сладоледа не е калоричен. лично аз съм на мнението, че ако човек е предразположен към пълнеене, сладоледът трябва да е аут от менюто
Отговори с цитат
  #264  
Стар 24th April 2007, 15:01
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Не, не..не казвам, че не калоричен...но примерно ако не си на диета(ако е диета е друго) не би трябвало да е проблем - закуска 300кал, обяд - 500 (даже е доста), вечеря 300-400 кал. = всичко това прави около 1200 кал за деня и може да си позволиш един сладолед 300кал(средностатистически сладолед ) и ще си запазваш кг с 1500 ...а пък не вкюлчваме и това, че при спорт е още по-добре
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #265  
Стар 24th April 2007, 15:04
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

ти хубаво ги запазваш кк, но все пак е важно не само колко са кк, а и от КАКВО идват...
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #266  
Стар 24th April 2007, 15:09
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
ти хубаво ги запазваш кк, но все пак е важно не само колко са кк, а и от КАКВО идват...
Дааааа, все пак съм от доста време в този форум и мисля, че има доста полезни неща, които научих, едно, от които е точно това, че е важно да гледам от какво точно идват калориите предих си мислех, че с някакви 600 калории примерно на ден + junk food (било то вафла, кроасан и т.н.)от 300 калории - общо 900-1000 на ден правя някаква диета
И все пак не разбрах мисълта ти...при условие, че поддържаш кг-те си какво значение има от какво идват...явно не прекаляваш щом не наддаваш
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #267  
Стар 24th April 2007, 15:10
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
ти хубаво ги запазваш кк, но все пак е важно не само колко са кк, а и от КАКВО идват...
Е ТОВА Е!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 24th April 2007, 15:44
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

cocolino, поддържай ги с хубава храна. виждала си слаби момичета с висящи месца и целулитец. тренирай, хапвай качествено, не казвам да се вманиачаваш - 1 сладолед на седмица или там каквото няма да ти навреди на фигурата (и здравето), но не мисля, че е добра идея да се превръща в ежедневие. не знам, аз вече свикнах...
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #269  
Стар 24th April 2007, 15:51
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз пък едно лято работих в завода на Делта, що сладолед изплюсквах на ден може само да предполагате. ама по 8 часа на работа, без почивка, друго не ядях, че и на смени се работеше, вечер на дискотека /често първа смяна в 5 почваше направо след диското / - не само че не надебелях, ами и отслабнах. ама може би щото бях на 19
Отговори с цитат
  #270  
Стар 24th April 2007, 16:22
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
а някой има ли идея кои сладоледи са по-калорични..на делта (примерно бос..или тия новите дет са като мура lion) или тия, които са по грамове дет се продават във фуниика примерно Рафи ?
Най-нискокалоричният е йогурт на Рафи и на другите фирми сладоледеното кисело мляко е смалко по-малко калории от колкото съответните сметанови сладоледи. Йогурт на Рафи е и със замразени горски плодове, ако не се лъжа, с по-малко калории е отколкото другите на Рафи, които са с фъстъци, карамел и течен шоколад. А на делта на опаковката пише колко калории има в 100 грама за всеки сладолед и ти ще си сметнеш, в зависимост колко грама е твоят.
мерси мн за отговора..
и са пак имам въпросче
днеска на даскалото се чудех мн кое да си купа солети или бейк ролс?и двете знам че не са полезни..ама нищо др освен некви сандвичи с изветрели салами и тн не продават тама. и вафли..само това и се чудех кое е по добре да ям от тия двете?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.