IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 1st March 2011, 11:01
nodiu nodiu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Ето още малко полезна информация по темата.

Уголемяване на пениса чрез хирургическа операция

Фалопластиката се приема като сигурен начин за уголемяване, но като се има в предвид, че е хирургическа операция, към нея трябва да се подхожда много внимателно.

Знам един от методите за удължаване, при който хирургът прерязва сухожилията, които държат пениса в неговата обичайна позиция, това позволява на члена да се удължи.
В повечето случаи е необходимо след операцията, няколко месеца да се използват тежести или други разтягащи устройства, за да се постигне удължаване на размера.

Друга използвана хирургическа техника за увеличаване на обиколката
е чрез инжектиране на мастни тъкани или вид гел в тялото на пениса.

Тъй като чрез хирургическа операция, главата на пениса не може да бъде уголемена, визуалния резултат от този начин за увеличаване на обиколката, може да бъде доста странен.

Тук може да разгледате още за: Уголемяване на пениса чрез фалопластика
Отговори с цитат
  #122  
Стар 16th May 2011, 00:32
Аватара на Veskesa
Veskesa Veskesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Извинявам се, че събуждам мъртвец (темата), но не ми става ясно, защо Вие момчета ненавършили 20-21, а сте на по 16-17-18 години сте тръгнали да уголемявате нещо което ще расте още няколко години и бог знае колко голямо ще стане!!!! Другото което е, че едно момиче да те зареже заради пениса ти е меко казано тъпо и решението й е плод като на халюцинираща тинейджърка. Има много по-важни неща от това колко ти е голям не, че го омаловажавам, но все пак. На 27 години съм размерите са ми 17 на 15, моя също бие леко в ляво, но никога не съм тръгнал да правя по него каквото и да било, защото си го харесвам такъв какъвто си е. Който го кефи е ОК, който не го кефи да става от него и да напуска.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 17th May 2012, 14:04
Flexx Flexx не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Упражненията са един от най-често срещаните методи за уголемяване на пениса.
Най-популярните сред тях се наричат Челик. Това е група от упражнения целящи да увеличат дължината и обиколката на пениса. Известни от древността за тях се с смята, че редовното им изпълнение допринася за постигане на желания ефект.

Още по темата: уголемяване на пенис

В Гугъл може да се открие още много инфо по темата: упражненията за уголемяване на пениса
Отговори с цитат
  #124  
Стар 29th June 2012, 20:20
peaceful_warrior peaceful_warrior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 6
По подразбиране

аз имам един въпрос
възможно ли е от стероиди да се намали дължината на пениса?
Отговори с цитат
  #125  
Стар 10th November 2012, 13:20
NeZiRuS NeZiRuS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте. Ето на какво попаднах аз на тази тема. Някаква методика за уголемяване на члена. Има доста интересни факти като се зачете човек.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 20th February 2013, 12:25
intelcentrino intelcentrino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 4
По подразбиране за да се реши човек първо трябва да е информиран

според мен пластичните хирурзи не са добър избор
вижте защо
http://urologist.bg/%D0%BF%D0%BB%D0%...B%D0%BE%D0%B3/
Отговори с цитат
  #127  
Стар 17th April 2013, 06:41
Ivan2322 Ivan2322 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Пенис екстендер за уголемяване на члена - https://prolongsystem.net Ползвам ProLongSystem вече 4 месеца,и наистина имам резултати,чак не мога да повярвам.Малко ми беше трудно в началото докато свикна но сегаааа,като виждам какво постигнах за няколко месеца се нахъсах още повече.Чудесен продукт,препоръчвам го на всеки мъж

Последно редактирано от Ivan2322 : 6th May 2019 на 09:20
Отговори с цитат
  #128  
Стар 26th December 2015, 07:42
blogzdrave blogzdrave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Когато става въпрос за уголемяване на пениса, трябва да знаете, че на първо място е силната мотивация и пълна отдаденост. Трябва да сте наясно, че отлагането е враг номер едно. Винаги можете да намерите причина да пропуснете тренировка. Ключът към успеха се крие в постоянството.
Уголемяването на пениса отнема време и изисква пълна всеотдайност, упоритост, много труд, търпение и ясна визия за поставената цел.
Трябва да знаете към какво се стремите и как би изглеждал пенисът ви когато завършите една такава програма.
Мнозина смятат, че процесът представлява безкраен прием на таблетки, изпълнение на упражнения, използване на различни уреди и тонове лубрикант.

Не забравяйте, че “Рим не е бил построен за един ден.“ Това вероятно ще отнеме месеци отдаване на една единствена цел. Тук е мястото да се отбележи, че търпението е основна част от целия процес. Без значение колко сте ентусиазирани, ако ви липсва постоянство, резултатите няма да са това, което сте очаквали. Понякога нещата не се случват както сте ги предвидили. Следователно, липсата на бързи промени, може да ви демотивира.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 7th December 2016, 10:14
freespirit6 freespirit6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Вече има какви ли не начини за уголемяване на члена , но със сигурност не бих вземал хапчета или пък да се подложа на операция. Все пак е хубаво да се добавят няколко сантиметра, особено в дебелина. Примерно има едно устройство Про Екстендер, което се води едно от най-добрите в момента.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 18th August 2017, 08:53
Аватара на IlianaBurgas
IlianaBurgas IlianaBurgas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Град: Бургас
Мнения: 12
По подразбиране

Не се занимавай с операции - опаснички са ...
Aз глeдaм нaтypaлнo дa гo yгoлeмя моя и ceгa пoлзвaм тия xaпчeтa зa yгoлeмявaнe нa пeниca : Penis XXL .
Зa ceгa cъм дoвoлeн и имa paзликa, a ги пoлзвaм oт eдвaм мeceц.
(Иван Станев)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.