IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #222  
Стар 15th April 2007, 07:30
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Nezinka,Yana,тези бадемово и оризово мляка...за пръв път чувам,а звучи интересно.Някъде при вас ли се продава само?
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #223  
Стар 15th April 2007, 07:34
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Рибке, незнам душа. Щом има соево мляко, може би продават и бадемово и оризово в специализираните магазини. Дано намериш.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #224  
Стар 15th April 2007, 10:14
DINO DINO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Алкохола се изключва от всяка диета... 8) , за съжаление
Не съм много сигурна. В много от книгите не пише изрично забранено. А за мен щом не е забранено, значи е разрешено.

Разбира се без да се прекалява. Това е основното в диетите - ДА НЕ СЕ ПРЕКАЛЯВА
__________________
Живота е хубав, въпреки гадните му номера.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 15th April 2007, 11:25
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Рибка не знам за БГ, май само соево съм виждала но знае ли човек, това беше преди година, може вече нещата да са се променили и да има други видове млека, тук има и овесено (Оат Milk) и Лешниково, но до него не мога да се вредя, много бързо свършва в Holland&Barrett които го продават.

Ще се прибирам лятото в БГ за около 3 месеца и също ми се иска да знам дали да си купя стек с млека от тука за да имам за кафето поне че не ми се кара на соево макaр че го обичам. Ако някои види или получи инфо за тези алтернативни млека v B G моля ви пост-вайте тука ще съм ви благодарна
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #226  
Стар 16th April 2007, 17:33
vesence vesence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

искам да попитам тези пилешки пържолки които са вакумирани...на скара,колко калории има в 100гр защото не пише и подходящи ли са за диета?
Отговори с цитат
  #227  
Стар 16th April 2007, 18:02
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

около 100-ина калории са. А на теб ти е противопоказно да мислиш за калории Избий си ги от главата и яж пилешки пържоли колкото имаш сили.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #228  
Стар 16th April 2007, 18:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Абе, тези вакумиранете не са много за предпочитане , защото са ужасно солени...Мисля, че ги натъпкват със сол и подправки за да имат по-дълъг срок на годност...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #229  
Стар 16th April 2007, 18:29
vesence vesence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

ами да аз затова като си я взема си я измивам така че да не е много солена и тогава си я стоплям
Отговори с цитат
  #230  
Стар 17th April 2007, 01:08
Elanka Elanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, аз съм нова тук и се радвам да бъда част от този форум!

Моля ви, помогнете ми! 20 годишна съм, 165 см. Кажете ми нещо повече за МЕДА! Имам проблем с тоя мед! Мога да изям почти половин буркан на веднъж! Много обичам!! Предполагам, че е много вредно за организма, а и за фигурата. От началото на миналата година малко започнах да се отпускам що се отнася до физическо движение, но що годе успявам да задържа килограмите. От септ.2006 пия черен чай с оцет до средата на март.Исках да го пия сутр.-об.-веч.(вредно ли е).Обаче по 8 часа на ден в работа няма да си нося чайника я.+ това в почивката (работя в хранително заведение) в продължение на 2-3 месеца ядах разни садвичи.Но за сметка на яденето пък съм на крак и в постоянно движение.Опитвах да имам някакъв режим на хранене на спорт.Но в крайна сметка се занимавам и с музика и четене и, боже мой, как да съчетавам толкова много неща в един ден(ами време за гаджето, приятелите,роднините, а кога ще спяяя<добре че поне не хойкам по дискос>)???Аз съм за първи път на постоянна работа и се чудя как успявате бе жени, а и мъже да организирате времето си?Повярвйте ми на мен ми е доста мъчително да го направя!В средата на март се разболях за месец и спрях чая.И на пук на всички шоколади и други сладки, които просто от началото на годината си позволих да изям с килограми (липса на воля просто, а иначе я имам), от 1 Април (ама не на шега ) исках да почна една моя си измислена диета: сутрин-добро хранене; обед и вечер - ябълка с кисело мляко и тренировки за около час...Сега сме 17 - естествено, че няма да си спазя напълно измислената диета.Даже сега така ми се приядаха семки, че изядах сигурно 300гр. тиквени такива.Да не говорим, че това се случи сега в 23ч. Но от всичко най-важното, което искам да ви кажа е,че каквото и да правя килограмите си остават 53 и противно на моите очаквания, тялото ми не се е променило значително, само дето малко коремчето изпъква малко повече (ама мазнини какво да се прави). А имайте предвид, че аз определено съм склонна към напълняване! О, забравих да спомена ям само черен хляб, но лошото е че го мажа с много маргарин и пия прясно мляко, колкото ям мед -> ХАХА, ДАБЪЛ ЧРАБЪЛ, УЖАС НЯКЪВ

Кажете ми сега конкретно за: меда, черния чай с оцет, оправията с времето, ще поддаде ли киселото мляко с ябълка, за волята и сладките неща няма да питам и знам, че трябва много трен ама времето си остава проблем... Да зема да почна май някви хапчета, тъй кат се замисля е най-добре...

ПС: Съжалявам, че писах толкова много, но се надявам да бъда "прочетена", разбрана и "отговорена"


Лека всички! И благодаря предварително!
__________________
Нека бъдем истински както със себе си така и със другите!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:57.