IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd March 2019, 15:22
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Нищо конкретно, видях че има и тема тук. Споделят за отлични резултати в други области. Напиши Василев пласт. хирург и ще ти излезе. Гледай и видеята.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd March 2019, 15:56
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kuma Lisa Виж мнението
А с времето това леко отхвърляне отшумява ли или трqбва постоянно да се третира? ако се разтърсиш в Youtube ще намериш толкова много видеа на такива момичета които даже в един момент не можели да ходят от болка в коленете и костите като цяло. Въпреки че да не забравяме, на повечето силикона им е сложен преди 10тина години и може и това да оказва по-острите реакции.

А за Василев може ли да пратиш някакъв линк да прочета хубаво ли е лошо ли е, какво е положението и има ли смисъл да ходя на консултация при него.
В моя случай не знам, ще видим Аз съм оптимист. Гледах и сега доста видеа с истории на потърпевши дори с премахване. Повечето имат КК.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th March 2019, 01:01
Аватара на Lion_ess
Lion_ess Lion_ess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, няма ли оперирани с импланти тази година във Вита?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th March 2019, 13:35
tania.georgieva83 tania.georgieva83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте момичета,
От доста време следя форума.До сега съм била на преглед при Юри Асенов в Торакс и при Костадин Гигов в Свети Георги.(Пловдив).И двамата бяха категорични-трябва и повдигане.За размера-предложиха 400-450 см3.Аз съм висока 175 и съм 68 кг, възприемам се като доста едра и си мисля че това е малко като размер за моя ръст.Старта ми е като 2 полупразни чорапа след 2 раждания и кърмене по близо 2 години.Някоя от Вас била ли е с подобен казус на консултация в Вита? Интересува ме цената за повдигане с поставяне на импланти дали ще я образуват като сумират двете цени в ценоразписа, или когато се прави в една процедура не седят така нещата
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th March 2019, 15:04
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania.georgieva83 Виж мнението
Здравейте момичета,
От доста време следя форума.До сега съм била на преглед при Юри Асенов в Торакс и при Костадин Гигов в Свети Георги.(Пловдив).И двамата бяха категорични-трябва и повдигане.За размера-предложиха 400-450 см3.Аз съм висока 175 и съм 68 кг, възприемам се като доста едра и си мисля че това е малко като размер за моя ръст.Старта ми е като 2 полупразни чорапа след 2 раждания и кърмене по близо 2 години.Някоя от Вас била ли е с подобен казус на консултация в Вита? Интересува ме цената за повдигане с поставяне на импланти дали ще я образуват като сумират двете цени в ценоразписа, или когато се прави в една процедура не седят така нещата
Ако си от Пловдив, много ми препоръчаха д-р Желев, прекрасно работел, ето го и сайта му: http://www.drjelev.com/proceduri/#
Иначе мисля че повдигането си е една процедура, имплантите друга и цените им се събират. Както биха се събрали на липосукция и лифтинг примерно. Би трябвало на сайтовете на лекарите да има цени. Аи винаги можеш да се обадиш на телефона и да ги попиташ дори без да ходиш там.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:33.