IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th August 2006, 11:23
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

зависи колко бързо ти растат при мен като са на 3-4 милиметра и ги хваща ,общо взето като станат видими ,щото аз много не виждам без очила.Е естествено ако са само точици няма как ,но преполагам ,че ще станат ако ти растат малко по-бързо пък и все пак са пръснати
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th August 2006, 12:34
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th August 2006, 13:53
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ей значи все пак си се решила за епилатор! Най-вероятно ще ти е голяма болка в началото. Но после ще свикнеш и ще ти е много приятно и хубаво. Айде кажи как е минало.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st August 2006, 17:43
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Мацки, да се похваля, днес ми дойде епилатора и още в офиса си оскубах единия крак до коляното, докато не дойде един клиент и спрях. Да ви кажа почти не ме боля, само долу около глезена, около коляното и на свивката отзад, ама къде бе, направо се търпи. Сега нямам търпение да вляза в банята да си накисна космите, щото така пише на инструкцията, подсушавам и се мятам. И Пловдив да не се надява да ми чуе воплите, аз съм била много държелива, или тези новите епилатори са просто върхът
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st September 2006, 11:38
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Май май някои преувеличават болката от епилатора и то по краката... Така съм свикнала, че даже ми е приятно. Може и да си права за новите модели.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st September 2006, 13:23
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Аз едвам изтърпявах епилатори....мина се 1 път и после се откажа. Моят е филипс един зеленикав,но в последно време се минавам с филипс пак ,но розовия който е със степени и на 1вата степен се минавам навсякъде без проблем. Отгоре до долу все епилатора си ползвам и растат мн бавно....абе мн съм доволна .
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st September 2006, 16:39
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И аз направо се галя с епилатора .
Чуждата , много ще ти хареса . След две години ще се чудиш как си се оправяла преди .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st September 2006, 18:11
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Благодаря ви милички, току що се ощавих и от коляното нагоре и триъгълника, ама само отстрани, повече не посмях. Нагоре малко повече боли, ама след второто минаване притръпваш. Сега ако имате насърце и ми кажете след епилация какво се прави и каква е процедурата против подкожно поникване, чена няма да имате Имам още бодливи места, ама сигурно са много къси, щото още не се виждат. И много червени точки стават бе, аз понеже имам много ситни пори и космите ми не севиждат като набождат, сега съм като калинка - наобратно
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st September 2006, 19:48
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
И много червени точки стават бе, аз понеже имам много ситни пори и космите ми не севиждат като набождат, сега съм като калинка - наобратно
Никакво миене веднага след епилация!!!Аз се епилирам вечер и после си лягам,а през това време червените точици изчезват А ако си намокриш кожата....не червени точици ами ще придобиеш "тен" с привкус на сочни домати
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st September 2006, 21:11
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Мнооооого благодаря
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: епилаторКАКЪВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:49.