IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th July 2006, 19:23
jesiart jesiart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: ruse
Мнения: 10
По подразбиране относно вързани тръби

Здравейте всички.Аз съм съвсем от скоро с вас.Главно ме интересуваше тема за корекция на бюст и очи, но докато разглеждах и тази тема попаднах на нешто което и аз сам претърпяла.На 34 год. съм имам 2 деца на 9 и 15.първото си дете родих нормално след което претърпях операция на очите и второто дете бе наложително да го родя секцио.лекарката която ме оперира и изроди ми предложи вариант за връзване на тръбите така или инъче ме оперира.аз се консултирах със съпруга си и тои остави аз да реша,и понеже знам какво е раждането и болките коитопретърпях реших да рискувам,не съжалявам,вече 9 години минаха не сам имала никакви усложнения,а мъжът ми е най доволен че не прекъсваме секса когато стане най приятно.ами това е от мен
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd August 2006, 13:51
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Привет и от мен! Аз съм на 31 и си имам две деца на 14 и 10години.И двете са родени със секцио и при мен доктора предложи връзване на тръбите,аз се съгласих,защото ми обясни че е много опасно трето секцио,а след две такива операции няма как да родиш трето нормално(не че няма и такива случаи,но са още по опасни).Та от 10 години съм си така и незнам какво е притеснение.Но ако бях родила нормално,никога нямаше да си направя такава операция,защото наистина не се знае какво ще се случи в живота.Но пък съм ходила при доста лекари да разпитвам ,дали сега ако реша ще мога да родя пак и всички ме убедиха,че ще мога.Но нали се сещате,че само инвитро.Засега не смятам да раждам,но нищо не се знае.Та исках само да кажа,че тази операция е най-добре да се прави само при случаи ,когато едно следващо раждане би застрашило живота ти.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th August 2006, 14:43
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране Re: т.нар." връзване на фалопиеви тръби"

Цитирай:
Първоначално написано от pepita
Здравейте момичета.Много бих искала ако някоя от Вас е претърпяла такава операция или има инфо по въпроса да сподели за начина на извършване , следоперативния период , клиники ,цени и пр.Ще бъдемного ценно за мен.
Ооооооооо не, не и тази крайност.
Исползвай спирала е съвета ми !
Никой не знае какво ще стане утре и може да съжаляваш до края на живота си.
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: нарquotвръзваненафалопиевитръбиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:30.