IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th November 2013, 20:33
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Не се примирявам, просто май вече нищо не зависи от мен - не, че някога е зависело особено... Сега се чувствам много самотна и същевременно не ми се излиза, не искам да се срещам с никой.. няма угодия.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th November 2013, 09:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Unusual, как си днес? Някакво развитие?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th November 2013, 13:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Не се примирявам, просто май вече нищо не зависи от мен - не, че някога е зависело особено... Сега се чувствам много самотна и същевременно не ми се излиза, не искам да се срещам с никой.. няма угодия.
напълно нормално състояние на човек, който е обвързан със силни емоции.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th November 2013, 23:45
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:08
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th November 2013, 03:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз бях раздвоен и не знаех в коя посока да напиша коментарът си, защото не бях сигурен дали има шанс нещо да се получи с това момче или не. Видях колко си влюбена и той има чувства към теб и би било хубаво такава любов да се събере и за това не знаех в каква посока да напиша нещо. Целта ми е ако мога да ти помогна, може да е с малко, но да е нещо с което по лесно да преодолееш този тежък етап от живота си. Ние няма как да ти повлияем на крайните решения това е ясно, а и поне на мен не ми е това целта.

От това което съм видял в живота и то не е малко и това което сподели сега, бих ти дал съвет да положиш нужните усилия да го збравиш, няма да е лесно, да ще боли, ще има сълзи, ще има страдание това е ясно, но ти трябва да опиташ да погледнеш напред от тук на сетне и да опиташ да не мислиш за него. Това е една тежка битка със себе си, която трябва да спечелиш !

Искам да призова някоя жена, която чете тези редове и е преживяла подобна драма в живота си и е успяла да се изправи, да продължи и да открие нова любов не по малко силна и която също не е вярвала, че ще намери друга такава. Нека разкаже своята история, която ще помогне много на това момиче, точно в този труден момент.

Мога да те уверя, че любовта не е само една единствена на света, но ти сега още си под влияние на чувствата си към това момче и няма как да го разбереш и да го повярваш. Ако наистина ти е много тежко е добре да посетиш психолог, това може много да ти помогне, на тях точно това им е работата.

Във никакъв случай не трябва повече да поддържах контакти с това момче, много се надявам в неговият брак да няма сътресения на един по късен етап в който да реши, че не може повече така и е готов да се раздели с жена си и да те потърси пак, а ти вече да си имаш друг мъж. Това колкото и да е малко вероятно и да прилича на сюжет от някой сапунен сериал и филм, хич не е невъзможно да се случи. Трябва да опиташ да прекъснеш всякакви контакти с този мъж, не го ли направиш нищо добро не те чака !

За мен един мъж, който не може да се пребори за любовта си той не я заслужава ! Той няма никакво намерение да се бори за теб, човека си има семейство и дълг към него и няма намерение да се разделя, за това бягай далеч и опитай да не мислиш за него. Ще видиш, че след време ще откриеш друга също толкова силна любов, за това призовах някоя жена да сподели как е била в твоето положение, но сега е щастлива и много влюбена в човека до себе си, за да видиш, че любовта не е само една във живота !

Сега след като е ясна неговата позиция, май не е било добре, че е разбрал за изневерите на жена си, но това вече е минало и от прочетеното за него ми се вижда от хората, които лесно прощават.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th November 2013, 04:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Щях да забравя да спомена и нещо много важно !

Нека това го прочетат мъжете, то важи и за жените, но най вече за мъжете го казвам. Никога не трябва да си играете с чувствата на една жена по този начин, освен ако не целите да я нараните умишлено ! Това което е направил този мъж е долно, необмислено и егоистично !

Той много добре е съзнавал, че няма начин да се раздели с приятелката си, дори романса с unusual започва преди той да се е оженил за настоящата си жена, но дори и след това той пак я търси ! Не помислили колко много ще я нарани по този начин, той има главната вина unusual да се влюби в него, но какво да мисли, нали на него му е било хубаво.

Някой мъже или не осъзнават какво създание е жената или са толкова големи егоисти, че не виждат по далеч от носа си !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th November 2013, 09:14
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Била съм в подобна ситуация като на unusual , беше ми много трудно , както тя самата споменава не можех да дишам, имах болка в гърдите толкова силна и болезнена ....
Аз лично се измъкнах от тази ситуация , като прекъснах всякакъв вид комуникация и виртуална , започнах да чета повече книги и най вече психология , започнах да се срещам с различни и нови хора , тренирах често и сега 8 месеца по късно като чели започнах да виждам недостатъците на въпросния човек , които интересно в по ранен етап не съм ги виждала , била съм сляпа... Преди подобно на unusual, го защитавах и подкрепях във всяко едно действие , но сега е различно ... Била съм лъгана и манипулирана , заслужавам по-добро и се радвам , че не е вече част от живота ми , а съм си мислела , че това е единствения , неповторимия и , че никога няма да има друг...
Пожелавам ти успех unusual! СМЕЛО НАПРЕД!!!

Последно редактирано от tyning : 18th November 2013 на 09:24
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th November 2013, 09:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Била съм в подобна ситуация като на unusual , беше ми много трудно , както тя самата споменава не можех да дишам, имах болка в гърдите толкова силна и болезнена ....
Аз лично се измъкнах от тази ситуация , като прекъснах всякакъв вид комуникация и виртуална , започнах да чета повече книги и най вече психология , започнах да се срещам с различни и нови хора , и сега 8 месеца по късно като чели започнах да виждам недостатъците на въпросния човек , които интересно в по ранен етап не съм ги виждала , била съм сляпа... Преди подобно на unusual, го защитавах и подкрепях във всяко едно действие , но сега е различно ... Била съм лъгана и манипулирана , заслужавам по-добро и се радвам , че не е вече част от живота ми , а съм си мислела , че това е единствения , неповторимия и , че никога няма да има друг...
Пожелавам ти успех unusual! СМЕЛО НАПРЕД!!!
Същото съм преживяла и аз. Минах през този ад. След като приключих с момчето 4 години не можах да допусна мъж дори да ме доближи. Точно като Тунинг аз приключих всякаква комуникация с този човек. Той искаше да запазим приятелски отношения. Отказах, на този етап приятелско отношение не можех да му дам.Спрях да ходя там където ходи той. Правех всичко възможно да не го виждам и срещам дори случайно. И аз като Тунинг започнах да чета много книги психология.Отдадох се и на работа. Започнах втора работа-от 9 ч. до 6ч. на едно място, след това до 12 вечерта на друго място. Пиех хапче, от което веднага да заспя и така. Много боли, сърцето ми се късаше, не ми се живееше. Но малко по-малко в един момент започна да ми преминава. Крачка по крачка. Да, времето лекува.
Определено излязох права за това твое момче и първия пост , който ти написах. Колкото и да го обичаш не се връщай при него. Не му позволявай да те търси - повече от това няма да ти даде, бъди сигурна. Той знае за чувствата ти и най-нагло може да се възползва от тях. Не го позволявай, колкото и да ти е трудно.
Бъди сигурна, че е за добро. В един момент ще бъдеш щастлива че не се е получило. Господ си знае работата.Определено не това е твоя човек и нямаше да бъдеш щастлива с него. Но всеки един човек, всеки един, трябва да преживее любовна мъка, всеки трябва да мине по този трънлив път. това изгражда характера ти, дава ти отговори какво искаш и какво не от един мъж. Какво да позволиш и какво не на друг мъж.
Мой съвет - остани насаме и се нареви едно хубаво-даже с глас. Излей цялата си мъка, не таи в себе си.

Последно редактирано от Шоки : 18th November 2013 на 11:24
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th November 2013, 14:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много ценни мнения на Шоки и tyning, както и на другите момичета които разкритикуваха момчето още в началото, макар и да не се знаеше още какви са му намеренията, явно женската интуиция си е казала думата !

Нещо много важно се сподели в горните мнения, което ще подчертая и дано unusual да го разбере.
Това е нещо което всеки го е чувал и знае, но само тези които са го изпитали лично знаят какво всъщност означава определението - "любовта е сляпа" ! Знаеш ли unusual ако любовта беше единственото и най важното нещо, за да живеят щастливо двама души, то представяш ли си почти нямаше да има разведени и разделени хора и всички щяха да са вечно щастливи, но всъщност реалността е съвсем друга !

Това което споделяш, как си треперила в неговите ръце, чувството в стомаха и въобще цялата тръпка от любовта с времето намалява и тогава всъщност на преден план излизат най-важните качества на човека от които зависи всъщност щастието ти до края на живота ти. Парадоксалното е, че именно любовта е голямата пречка много често човек да направи грешен избор, защото когато сме замаяни от любовните чувства ние не може да прецени реално човека срещу нас.

Това го казвам, за да не си мислиш, че ти сега си загубила най голямото си щастие във живота си. И tyning и Шоки ще потвърдят, а и те вече го споделиха, че и те като тебе са били толкова влюбени и са летели в облаците, но с времето когато това опиянението намалее, тогава те осъзнават, че не са направили най правилният избор. За това няма гаранция, че и при теб щастието ти с този човек е било сигурно.

Той дори не те заслужава, защото те е наранил съзнателно и те е използвал, а човек който много силно и истински обича една жена никога не би я наранил. Не бих приел и оправдания, че не е могъл да спре тези чувства към теб и се е поддал. След като знае, че не може да бъдете заедно, защо постъпва по този начин ?
Това да си играеш с чувствата на една жена е много по болезнено за нея от колкото ако си я използвал само за секс !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th November 2013, 19:14
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

***

Последно редактирано от unusual : 24th December 2013 на 21:08
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изневяра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:48.