IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 17th September 2007, 09:15
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Това за противозачатъчните и солариума най-вероятно е индивидуално,щото аз от 5 години ходя на солариум,и си пия хапчета(с леки паузи,де,но тва не е от толкова голямо значение) и нищо ми няма...
Отговори с цитат
  #162  
Стар 26th September 2007, 00:26
ssladurankata ssladurankata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте значи аз мисля да ходя на солариум обаче много съм бяла.. а и имам голяма бенка.. от тия който ако ги раздразниш ли нещо такова водили до ракова основа.. та искам да питам дали от соларума ще има някъв ефект.. върху бенката...
Отговори с цитат
  #163  
Стар 26th September 2007, 09:26
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Здравей Ssladurankata, ако си много бяла не е препоръчително да ходиш въобще на солариум.В солариума,където аз ходя,има една таблица с типовете кожа и очи и за много светла кожа със светли очи,не се препоръчва солариум.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 26th September 2007, 11:10
ssladurankata ssladurankata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Barbi ами аз съм бяла но не кои знае колко.. там е проблема че колкото и да ходя на плаж все не хващам тен.. мен проблема ми е бенката.. не знам дали солариума ще има някъв ефект над нея
Отговори с цитат
  #165  
Стар 26th September 2007, 11:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Виж за бенката и аз не знам,трябва да се консултираш с дерматолог.Забелязала съм,че хората с по-светла кожа,не успяват да почернеят.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 26th September 2007, 19:47
ssladurankata ssladurankata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

мда аз почернявам но съвсем малко... и ако хвана някав тен. след тва веднага почвам да се беля..
Отговори с цитат
  #167  
Стар 27th September 2007, 08:37
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Трябва да се мажеш,бе мацка...Иначе...по-бавничко се хваща тена...Пък за беленето....имам 5 годишен стаж по солариумите и не ми се е случвало до сега да се беля..не знам що така при теб се е получило,сигурно си се пуснала на силен солариум на много минути..докато си беличка още...
Отговори с цитат
  #168  
Стар 19th October 2007, 19:31
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

моми4ета помагайте. отскоро се преместих да живея блиьо до женския пазар в София и си търся хубаво местенце, където да хващам тен4е, но тук в околията имам 4увството, 4е няма. та въпросът ми е някоя от вас може ли да ми препоръ4а хубаво соларно студио наоколо
Отговори с цитат
  #169  
Стар 27th February 2008, 02:35
Bibs Bibs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета да ви попитам-вие винаги ли си слагате очилата в солариума?Тъй като мен все ми се струва че ще ми направят бяла чертичка на носа и не ги злагам за това Вредно ли е ако съм само със затворени очи,но без очилата?
Отговори с цитат
  #170  
Стар 27th February 2008, 07:56
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

кожата на клепачите е много тънка а и можеш да си увредиш очите .В солариумите където ходя аз са ми отделно едно от друго капачетата в смисъл махнато име свързващото звено в средата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: солариумът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.