IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th March 2008, 13:10
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hubavelka
Аз мога да ти кажа лекарство от което аз качих 23 кг за 4 месеца. И аз бях като тебе - чирус и половина, можех да изяждам тонове, без нищо да ми се залепи.
Само че първо трябва да се посъветваш с личната си докторка.
кажи на мен..
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th March 2008, 05:03
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Казвам ти ! ОБАЧЕ - само със съгласие на лекар и по схема, защото основното предназначение на лекарството е за лекуване на епилепсия. Става дума за антиконвулсивен препарат. Основния му страничен ефект е повишени апетит и килца в повече колкото искаш.
Това е, което мога да ти кажа като инфо, ако доктора е наясно, ще ти каже и как се казва лекарството, как се приема и дали изобщо си подходяща за него.
Това е от мен.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th March 2008, 17:43
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lollipop
Здрасти, мерси за отговора ама да питам, примерно бях чела (една статия в тялото), че да речем предозирането на Витамин Ц не е опасно. Може би е най - добре да се види от изследванията, но аз приемам един ден калций, един ден желязо, всеки ден хром, магнезий и цинк и големи дози витамин ц, сега се чудех и дали да не си взема витамин а, а смятам да си вземам и Мерц. Това дали е много?
Предозирането с Вит.С не е безопасно...Оказва влияние върху бъбреците!
Прекомерната употреба на витамини А,Д и Е може да доведе до покачване на килограмите за сметка на мазнини.
Както те посъветваха ,вземи си балансирана форма ,която съдържа дневното необходимо от минерали и витамини и не се занимавай да броиш колко магнезий,калций,желязо,хро ,никел,титан и т.н. поглъщаш
успех !
Ключът към него е в спорта
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th March 2008, 20:15
Lollipop Lollipop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Цитирай:
Първоначално написано от Lollipop
Здрасти, мерси за отговора ама да питам, примерно бях чела (една статия в тялото), че да речем предозирането на Витамин Ц не е опасно. Може би е най - добре да се види от изследванията, но аз приемам един ден калций, един ден желязо, всеки ден хром, магнезий и цинк и големи дози витамин ц, сега се чудех и дали да не си взема витамин а, а смятам да си вземам и Мерц. Това дали е много?
Предозирането с Вит.С не е безопасно...Оказва влияние върху бъбреците!
Прекомерната употреба на витамини А,Д и Е може да доведе до покачване на килограмите за сметка на мазнини.
Както те посъветваха ,вземи си балансирана форма ,която съдържа дневното необходимо от минерали и витамини и не се занимавай да броиш колко магнезий,калций,желязо,хро ,никел,титан и т.н. поглъщаш
успех !
Ключът към него е в спорта
да бе, аз си намерих. Ама какво общо имат витамините със спорта? :P
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th March 2008, 20:29
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ами някой,мисля че ти,каза че искаш да намалиш теглото си....Там е връзката със спорта...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th March 2008, 22:04
Lollipop Lollipop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 50
По подразбиране

А, да, затва да. Аз гледам да спортувам, спортувам по 3 часа на ден кардио, ама нещо май не е достатъчно. А повече от тва нямам време просто. И храната, ако намаля трябва да се получи, предполагам. :P :P
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd March 2008, 19:07
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

Само с кардиото ще е трудно...щом имаш три часа дневно,иди в някоя фитнес зала с добър инструктор(не просто сладък инструктор!)да ти направи една програма и си готова...резултатите винаги са по-добри,когато ти помогне специалист
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Витамини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:40.