IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 31st December 2009, 22:23
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

здравейте приятелчета,



от година и половина живея в чужбина,непосредствено след завършването ми,заради което не съм осигурена в България.Каква цена бих платила в такъв случай при евентуална операция с повдигане на връх и отстраняване на гърбица(при доц.Джамбазов)?



забелязвам,че открито споделяте впечатленията си и се надявам и аз да намеря добър съвет
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #292  
Стар 1st January 2010, 21:10
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
здравейте приятелчета,



от година и половина живея в чужбина,непосредствено след завършването ми,заради което не съм осигурена в България.Каква цена бих платила в такъв случай при евентуална операция с повдигане на връх и отстраняване на гърбица(при доц.Джамбазов)?



забелязвам,че открито споделяте впечатленията си и се надявам и аз да намеря добър съвет
Вече много пъти е говорено по този въпрос.....
Цената е 1500лв.
Четете преди да питате
Отговори с цитат
  #293  
Стар 2nd January 2010, 15:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Това там може да е насъбрала се гнойна торбичка, защото по описание много напомня на моята.Със спринцовка се оправя като иглата се забива на това място и гнойта се изтегля навън.И ако е това наистина не е трябвало да чакаш толкова дълго време.Не знам взимала ли си антибиотик?И той би свъряил добра работа.Чидя се и да не би да е реакция на кожата, за която съм чувал само, че на оперирания участък е възможно натрупването й...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #294  
Стар 3rd January 2010, 23:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Допитай се до Джамбазов, дали след такъв период може да се подоложиш на толкова сериозни процедури.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #295  
Стар 4th January 2010, 21:56
Аватара на r1d3
r1d3 r1d3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 56
По подразбиране

марифер,ти след като си с проблемна кожа,не пита ли доцента дали трябва да пиеш някакъв антибиотик непосредствено преди операцията,за да евентуално да се избегне тази инфекция която си получила
Отговори с цитат
  #296  
Стар 6th January 2010, 16:04
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не бързай с процедурите, първоначално няма да е красиво, но след 6 мес белегът узрява и става много по-приличен. На един познат му махаха бенка от носа и шевът се отвори - но след години почти нищо не си личи.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #297  
Стар 8th January 2010, 09:11
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здрваейте, всички,
Не съм писала отдавна, а и не съм добавяла нови снимки.
Изминаха три месеца и половина от моята операция и все още съм със смесени чувства. Вече свикнах с новия си външен вид в огледалото, но немога да свикна с него на снимки. Искам да кажа, че всъщност очаквах промяна, която наистина да ме накара да се чувствам по-красива от преди, но всъщност промяната беше съвсем лека. Дори майка ми неможа да ме познае, че съм правила някаква корекция, колегите ми и приятелите също. Сега като си гледам снимките от Нова година и ... бих предпочела да не се снимам. Носът ми беше голям, дълъг и с гърбица. В момента е голям дълъг и без гърбица, но профилът ми продължава да не ми харесва... Надявам се с времето да се промени още малко, а аз да спра да се съобразявам как ще изляза на снимките за да спре това да проваля празниците ми.
Отговори с цитат
  #298  
Стар 8th January 2010, 12:55
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

MILLA_D Не че искам да те разочровам,но носът ти по-добре от това,което е в момента няма да стане - не и без още една интервенция.По-принцип казват,че абсолютно завършената промяна се отчита на 6 месеца след операцията,но от личен опит мога да кажа,че на тримесечието вече знаеш дали си доволна или не.Единственото,което се променя след 3-те месеца е връхчето,което ако е било повдигнато нагоре се смъква,но не особено много.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 8th January 2010, 13:29
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Ох, това с връхчето не го очаквах. Преди операцията, заради гърбицата профилът ми беше пречупен надолу. След операцията исках да имам извивка и връхчето да е повдигнато, но извивка нямам, профилът ми е прав, а след премахването на гърбицата връхчето ми су смъкна още надолу. Не очаквах, че ще се смъква още
Отговори с цитат
  #300  
Стар 8th January 2010, 16:00
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Привет на всички.. отново! Не съм писала в този форум от близо 4 месеца и честно казано сега не съм наясно с всичко случващо се. Успях само да разбера, че преди известно време се появиха доста критики към работата на Джамбазов. Като гледам обаче, дело няма да има, даже и тема-извинение е налице.. Наистина ми се иска да вярвам, че резултатите от ринопластика при доцента винаги ще са повече от задоволителни и че никога няма да се стигне до съд. Иска ми се да вярвам, че и аз най-накрая истински ще се зарадвам на нослето си. Моята операция беше на 9.09.2009 г. Непосредствено след махането на лонгетата открих, че съм се сдобила с доста неприятна инфекция, за която Джамбазов нямаше никаква вина. Не ставаше въпрос за стафилококи.. Просто имам проблемна кожа и 2-те седмици с покривчето отгоре й се бяха отразили повече от зле - комедони и няколко гнойни джобчета (не знам как всъщност да ги назова). От всичко това получих голям и доста натрапващ се белег , кожата стана релефна.. Замислям се за лазер или дълбок пилинг. Иначе промяна във формата и големината на нослето има.. към добро. Другото, което ме притеснява обаче, е, че си имам нещо като гърбичка точно по средата. Не зная дали е от инфекцията или има още отток въпреки изминалото време, но това чудо прави нослето ми гърбаво особено в полупрофил. На пипане е меко. Ако леко го избутам настрани, изпъква костта, която има хубава извивка. Заради всичко това не пуснах снимки в другата тема. Извинявам се, че наруших обещанието си, но все ми се искаше да съм истински щастлива, като се покажа пред всички вас. Още вярвам, че не е късно да настъпи положителна промяна. Вярвам, че й доцентът ще ме успокои на контролния преглед, който смятам да осъществя в най-скоро време. Заради празниците така и не успях да си запиша час. Знам, че трябва да е някъде около третия месец след ринопластиката, но пак обърках нещата. В заключение на отегчително дългия си пост искам отново да благодаря на доц. Джамбазов и екипа му за изключително професионалното им отношение, а на всички съфорумци да пожелая една вълшебна 2010 година, на която да се радват с гордо вирн
ати нослета!
можешли снимки да пуснеш?ако е възможно!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.