IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 28th June 2010, 10:26
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Марисабела, права си - и тичането в парка, и ходенето на Витоша са все безплатни. Но някак психологически се ангажираш повече ако си плащаш за нещо, и аз не знам защо. Те затова и фитнесите са пълни, а алеите в парка - празни...
Отговори с цитат
  #162  
Стар 22nd February 2011, 11:03
klara klara не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Съглазна съм с вас. Хората напоследък предпочитат други наини на отслабване. Все пак живеем в съвременно общество. Аз спортувам, когато мога и се старя да се храня здарвословно, но това не ми е достатъчно. За това реших да пробвам и аз някоя от популярните процедури. Ходих при тези от белаконтур и съм много доволна. За сега съм направила само две, но разликата е очевидна, надявам се до края резултатите да са още по-добри.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 22nd February 2011, 11:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
И до кога са резултатите?Следващите 2 месеца пак на процедури
Специално при Дойнова е за по- малко от месец
Отговори с цитат
  #164  
Стар 22nd February 2011, 11:26
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Здравей, Клара!
Имам питанка: как заплащат труда ви? На изпратен коментар ли е, на час работа, на откликнали се клиенти? С една приятелка наскоро обсъждахме темата и много се чудехме. Вече е трудно да поддържаш навика си да пишеш във форум, защото преди всяко съобщение трябва да се ядосваш и дразниш на всички спам-ботове, които са под път и над път.
А по темата с бела контур в бг-мамма има мноооого яко описание: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=505866.30
Отговори с цитат
  #165  
Стар 23rd February 2011, 15:50
klara klara не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Аз мислех, че всеки има право да си изразява свободно мението и да споделя опита си по отношение на темата, но явно не е така.
Регистрирах се, за да изкажа положителното си мнение, защото наистина съм доволна, но явно всяко такова се приема като реклама.
Но пък може и да се възползвам от интересната ти идея, че ми плащат и да им поискам отстъпка за безплатен пиар, който се оказва че им правя. Изглеждат ми симпатични и нормални, и едва ли ще ме обвинят в изнудване .
Аз самата научих от приятелка и прегледах форумите, но съм на мнение, че човек трябва да опита сам и сам да се увери. Резултатите сами говорят за себе си.
Не знам защо, но от това което обикновенно се среща по форумите са негативни мнения. Така се настройваме отрицателно към всичко и към всеки, и започваме да си мислим, че всичко е лъжа и измама. Но не виаги нещата стоят така.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 25th February 2011, 15:47
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Дам, таман да ме досрамее, че така грубовато съм се изказала, и погледнах, че все пак други мнения на въпросната мацка липсват. А ако това не е потвърждение, не знам
Отговори с цитат
  #167  
Стар 2nd March 2011, 10:41
klara klara не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Е, аз вече си направих 8 процедури и продължавам да бъда доволна от резултата. Разлика имам в зоните които най-малко очаквах. Остават ми още няколко, ще пиша после пак да ви кажа крайният резултат.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 2nd March 2011, 10:41
klara klara не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Е, аз вече си направих 8 процедури и продължавам да бъда доволна от резултата. Разлика имам в зоните които най-малко очаквах. Остават ми още няколко, ще пиша после пак да ви кажа крайният резултат.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 2nd March 2011, 10:54
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

клара как успя от миналият вторник до сега да отидеш на 6 процедури. те всеки ден ли се правят.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 2nd March 2011, 10:54
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

клара как успя от миналият вторник до сега да отидеш на 6 процедури. те всеки ден ли се правят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.