IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 28th March 2011, 15:27
Pav1ova Pav1ova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

LR - това си е ПИРАМИДА по учебник. Там не е целта да продаваш, а да зарибяваш нови "сътрудници", които да дават пари, и съответно печелиш от тях, ако изобщо намериш такива луди. Както казах - пирамида.

За качеството на козметиката - не знам. И нямам намерение да пробвам. Вече всеки има достъп до качествена медицинска козметика от цял свят. Определено ЛР не е "най-доброто на пазара".
Отговори с цитат
  #102  
Стар 28th March 2011, 21:59
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Thumbs down

Изключително ПОСРЕДСТВЕНА козметика,нито един от няколкото продукта,които съм ползвала не си е оправдал цената-определено не могат да се сравняват с CLARINS,CLINIC,CHANEL,SHISEIDO,DIOR,SYSLEY-
поне при тези марки цените напълно съответстват на качеството....).Много нисък клас, откъдето и да ги погледнеш!Не съветвам дамите,които предпочитат квалитетната козметика,да опитват LR
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов

Последно редактирано от julijuli : 28th March 2011 на 22:02
Отговори с цитат
  #103  
Стар 28th March 2011, 22:06
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Преди няколко дни се опитаха да ме зарибяват...Само като започнаха да ми говорят за някакви милионери и за коли и ми стана адски смешно и направо затворих телефона На тия "семинари" или там каквото е ходят десетки хора и всичките ще станат милионери със сигурност Хвърлих един поглед на каталога и за тези пари човек може да си купи нещо изпробвано и по-добро. Освен това не бих се доверила на някаква каталожна козметика, поръчваш нещо, което на снимката изглежда супер, а в действителност няма нищо общо, като онези боклуци Орифлейм и Ейвън
А LR са особено големи боклуци!Пълна измислица са им всички продукти!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #104  
Стар 28th March 2011, 22:13
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Хахахаха,е дано да няма такива балъци,които да се мажат с БОКЛУЦИТЕ от LR-трябва да си тотално луд,за да ги предпочетеш пред висшата френска козметика!Направо бих се изумила,ако една уважаваща кожата си жена,избере такава КАТАЛОЖНА козметика!!!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 13th April 2011, 08:32
S.M. S.M. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

В момента LR разработва руския пазар. Който има интерес, може да ми пише на lr.cosmetics.bulgaria@gmail.com Бъдете здрави и усмихнати!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 13th April 2011, 14:44
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

и мен са ме зарибявали с нея. Даже на една презентация една приятелка ме беше поканила, но аз нещо не се изкефих от начина, по който се предлагат
Отговори с цитат
  #107  
Стар 21st April 2011, 17:05
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Ох, и мен се опита един приятел (мъж!) да ме зариби. Много гнило ми се вижда всичко това..
Отговори с цитат
  #108  
Стар 23rd April 2011, 13:54
Аватара на ahavni
ahavni ahavni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Пловдив
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез Yahoo до ahavni
По подразбиране

Моето мнение е, че човек преди да даде крайни мнения е добре да се проучат добре нещата. Не говоря конкретно за ЛР има и други мрежови компании. Въпроса е, че всяка от тях дава възможност на човек да избира продуктите и въобще условията които предлага. Затова преди да кажете крайно мнение проучете, използвайте продуктите и тогава от собствения си опит говорете. Има достатъчно информация в интернет пространството. Също така има и форуми за мрежов маркетинг. Там може да се проучи всяка една компания, продукти, начин на предлагане и всичко останало. А за тези, които държат на френската козметика, мога да кажа, че има проучване в което са описани точно в кои продукти има отрови и в този списък има доста добри и наложени компании с високо качество на продуктите. Не твърдя, че във всичките им продукти ги има, но все пак!

Последно редактирано от ahavni : 23rd April 2011 на 13:58
Отговори с цитат
  #109  
Стар 25th April 2011, 19:21
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs down

Поръчвала съм си еднократно няколко продукта-изобщо не останах доволна:лакът, червилото и сенките нямат абсолютно никаква покривност,кремчето което ми беше горещо препоръчвано,не се резорбираше,а оставаше засъхвайки върху кожата ми,а парфюмът,който ми предлагаха,имаше аромата на дезодорант от кварталната парфюмерия.С две думи-моите уважения към представителите,но нека не се заблуждаваме-класът е много много нисък.Никакъв шанс да се конкурирате с M.A.C,Chanel,Sisley,дори и с масовата козметика като Loreal,Burjois и т.н.Цената НЕ съответства на КАЧЕСТВОТО!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 26th April 2011, 21:54
blue_eyed blue_eyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

И аз си мислех,че са глупости ,докато миналата година приятелката,с която ме запозна с LR не си все Е класата....сега и аз се занимавам по-сериозно.Истината е ,че печелят победителите.Тези ,които са лидери и знаят как да успяват в живота.Останалите си намират оправдание дали с цените,дали с пазара...) А относно продуктите...те са просто уникални-нямам нито един познат,който да не се е уверил 100% в това ! ) Бъдете вие ,промяната която искате в света. Желая ви щастие и доброта!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: cosmeticsотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:16.