IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 5th April 2007, 20:50
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Споко всичко ще е наред Дали е първа или втора операция няма значение тъй като възстановяването си е едно и също, само дето за втората операция се изисква повече майсторство от страна на лекаря
Не знам дали за рождения си ден ще си ОК просто си спомни колко време ти отне след първата
Отговори с цитат
  #122  
Стар 5th April 2007, 23:04
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

При първата нямах чупене на кост, мила.. Исках едно изпиляване на ръбче, пък ми беше работен върха..
Имах съвсем лек оток, нямах синини... Като казах това на докторката, тя се засмя и каза, че е така, защото не са ми правили нищо тогава ( в смисъл, че не са ми чупили кости , рязали хрущяли за присаждане и т. н. )..
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #123  
Стар 5th April 2007, 23:43
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Ако ще е успокоение за теб,мисля ,че когато има за чупене на кости (уфф,много грозно звучи) влизат на операция двамата с др. Янков Така знам,че процедират.А двама е по-добре от един.Успех ти желая
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #124  
Стар 6th April 2007, 09:42
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Благодаря ти, миличка...
Да, тя и на мене ми каза, че с д- р Янков ще прави чупенето...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #125  
Стар 13th April 2007, 18:06
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mystic_baby
Браво, браво! Много си се разхубавила, сигурно се чустваш нов човек 8) ! Колко пари ти излезе общо ?
начи операцията ми беше 600 лева + включен престой и храна.аз си купих само антибиотика който струваше около 10 лева
Отговори с цитат
  #126  
Стар 15th April 2007, 12:47
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
При първата нямах чупене на кост, мила.. Исках едно изпиляване на ръбче, пък ми беше работен върха..
Имах съвсем лек оток, нямах синини... Като казах това на докторката, тя се засмя и каза, че е така, защото не са ми правили нищо тогава ( в смисъл, че не са ми чупили кости , рязали хрущяли за присаждане и т. н. )..
Ами да, моята първа беше с всичко това, което описваш, чупене на кост, рязане на септум за скъсяване, изправяне на самия септум, разширяване и тн и тн. От пълната упойка може да се чувстваш зле, синини има доста, но избледняват за около 4-5 дни, особено ако ги мажеш с Auriderm XO, като ти махнат гипса ще си като нова. Отоците са тройни на тези, които са след корекция на върха и носа е мнооооого чувствителен, болезнен и твърд при допир. Иначе не боли, но при мен до края на първия месец след операцията от леко докосване на носа се разплаквах от болка.

По-добре не мисли какво ще ти се чупи и реже защото само се психираш, докторите си знаят работата пък и с пълна упойка нищо няма да усетиш. Мен честно казано въобще не ме е боляло, само при допир.

Втората ми операция беше преди месец, само върха и за буквално седмица след махане на лепенките отоците ми спаднаха и дори и при допир не ме болеше. Можеш да направиш сравнение горе-долу.
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 15th April 2007, 12:59
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Здравейте отново..
Операцията ми мина... Много сложна е била- продължила е 8 часа, като са работили 2-ма пластични и не са ми чупили носа, изграждали са го наново като са рязали хрущяли от ухото.. Изглеждам ужасно- отоци, синини.. И ме боли и носът, и ухото.. Вече 3 ти ден съм с тампоните , утре ми ги махат... Нямам гипс, само лепенки и марли..
Tsvetik, точно както го описваш- така изглеждам, мила.. Само дето имам и един оверлог на двете ноздри отстрани..
Уф, така както съм облепена приличам на Мики Маус- албинос..
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #128  
Стар 15th April 2007, 13:14
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
Здравейте отново..
Операцията ми мина... Много сложна е била- продължила е 8 часа, като са работили 2-ма пластични и не са ми чупили носа, изграждали са го наново като са рязали хрущяли от ухото.. Изглеждам ужасно- отоци, синини.. И ме боли и носът, и ухото.. Вече 3 ти ден съм с тампоните , утре ми ги махат... Нямам гипс, само лепенки и марли..
Tsvetik, точно както го описваш- така изглеждам, мила.. Само дето имам и един оверлог на двете ноздри отстрани..
Уф, така както съм облепена приличам на Мики Маус- албинос..
Ох мила както го описваш направо ме заболя само като чета Ще ти мине, чувстваш се като инвалид първите дни и си още замаяна обаче стискаш зъби и лежиш. В крайна сметка 1-2 седмици мъки, но после цял живот с хубаво носле лошото е, че после все си намираш кусури и искаш и още и още или поне аз съм така

Успешно възстановяване и дано ти хареса крайния резултат
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 22nd April 2007, 21:01
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

здравейте на всички форумци.нова съм,но живо се интересувам всичко свързано с ринопластиката.аз също искам да си правя носа,защото ми е доста широк и има гърбичка.но,ме хваща страх като чета за несполучливите операции.като чета из форума като че ли най доволни срещам от н.георгиев,не че искам да кажа,че др.доктори се справят по-зле.просто с това впечатление останах.но при него е доста скъпо,ще трябва да събирам пари че с този нос накъде... има ли някой направил си носа при него и как изглежда.искам да събера повече инфо преди да отида на консултация.а може да препоръчате и др.добър.пр.благодаря
Отговори с цитат
  #130  
Стар 23rd April 2007, 12:07
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
здравейте на всички форумци.нова съм,но живо се интересувам всичко свързано с ринопластиката.аз също искам да си правя носа,защото ми е доста широк и има гърбичка.но,ме хваща страх като чета за несполучливите операции.като чета из форума като че ли най доволни срещам от н.георгиев,не че искам да кажа,че др.доктори се справят по-зле.просто с това впечатление останах.но при него е доста скъпо,ще трябва да събирам пари че с този нос накъде... има ли някой направил си носа при него и как изглежда.искам да събера повече инфо преди да отида на консултация.а може да препоръчате и др.добър.пр.благодаря
Здравей Моника!Значи за доктор Георгиев нищо не мога да кажа,тъй като не го познавам , но моят проблем с носа беше същия - разширен и с гърбица.В момента (2 месеца след операцията) носът ми е тесен и без гърбица , има още съвсем лек оток,който само аз си забелязвам.Докторът който ме оперира се казва доц. Джамбазов и работи със здравната каса.Операцията ми излезна 600 лева с включени нощувки и ядене.Ако се върнеш по назад в мненията ми ще намериш и снимки.Това е от мен,ако те интересува нещо по-конкретно не се притеснявай да попиташ.Скайп-а ми е shellia-
....Успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.