IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th November 2007, 22:45
perveznata perveznata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 5
По подразбиране Как да кача килограми

здр бихте ли ми помогнали искам да кача няки килограм ям доста но въпреки това не ми личи бихте ли ми препоръчали някакви хапчета, добавки или нещо което със сигурност ще ми повиши теглото
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2007, 23:11
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2007, 10:09
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго
Е ти направо я разби
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th November 2007, 16:18
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th November 2007, 18:15
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th November 2007, 23:44
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго
ти направо и лепна 5 кг паласки и 5кг задник .Моя съвет е ако пушиш да спреш цигарите,и ще ти се отвори апетита.Аз преди година бях доста слабичка,но от април спрях да пуша и в момента съм напълняла около 3-4кг и се харесвам вече.Много трудно качвам,а и съм много капризна с яденето,сланини,тлъстотии не ям.Можеш да си вземеш да пиеш бирена мая.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th November 2007, 05:18
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Mallina в менюто да добавя и детски пюрета ,бананови каши ,помагат но не за дълго.Трябва постояннство.Ако перверзната тежи 40 кг,незнам,едвали с 3,4 кг ще натрупа дупе и крака много ,напротив предполагам че ще има ефект дори малко .Аз не съм пробвала защото съм обратното ,отплесна ли се малко и край но както виждам повечето сме обречени на глад ,но приятелка наистина качи 4 кг ,но пак не и личаха според мен ,всичко е до структура .Яде 2 пъти колкото мене ,аз на половината-половината ,тя грам не качва или като качва не и личи ,а аз пълнея ,особенно ако се и застоя на едно място.
това живот ли е ?Взаимно да се измъчват хората ,Едните плюскат и не качват ,а другите гладуват и не свалят. вода

извинявам се за ,но темата е
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th November 2007, 12:54
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

т.к. съм с твоя проблем(искам да кача 5-6 кг.), ще ти кажа как аз мисля да се справя с него - първо да отида на диетолог и да ми направи някакъв хранителен режим, а след това ще ходя на фитнес, за да се стегна малко и да кача маса и фитнес инструктура да ми направи програма също. Успех.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th November 2007, 22:48
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Ох,и аз съм със същия проблем.Преди да родя винаги съм била 50 кг, а сега съм 47-48кг.Идва ми да изхвърля кантара вече,не смее да покаже нито грам повече.Винаги съм била с много хубави крака и перфектно дупе,а сега нямям нищо.Само спомени.ходя от известно време на фитнес,поне да изпъкнат малко мускулите на въпросните области,пък ще видим какво ще стане.Ям по 4 пъти на ден,обаче не точно това което трябва и по малко.А насила и по много не мога.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th January 2008, 02:48
DeSiRe DeSiRe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здпавеите!!!!!Аз бях също доста слабичка,но след като спрях цигарите ка4их 4кг и сега се 4увствам много по-добре.За да ка4иш можеш да пиеш пчелно млечице,е аптеките го има.Също и сутрин на гладно по една лажица мед с орехи,при мен подейства
__________________
Takava sum-ne sum idealna,takava sam-emocionalna..Takava sam - ne se promenqm za druga nikoga ne se zamenqm .....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдакачакилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:25.