IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th February 2008, 09:21
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Момичета искам да ви попитам ,сега като ми правиха ринопластиката ми правиха и устни с временен филър който трябва да държи година и половина .Бяхме се уговорили с док .за 2ампули и тъй като не съм го видяла след операцията не знам колко ми е инжектирал но не мисля ,че са 2ампули а,по сумата която е взел от мъжа 600лв съдя ,че трябва да е сложил ампула и нещо нещо тъй като той каза ,че едната ампула струва 450лв ..Ефекта е почти никакъв дори и оток нямах ,казал е на мъжа ми след операцията ,че не ми ги е надул много за да не стана като фолк певица ..Не съм доволна от резултата определено не се забелязва ,че ми е правено нещо та мисълта ми е сега в четвъртък съм на консултация и ще му покажа ,че няма разлика преди и сега дали ако пак ме инжектира трябва да си платя още 600лв ,някой случвало ли мусе е подобно нещо и какво се прави все пак 600лв са си пари а ги дадох за нищо ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2008, 14:13
Аватара на Andoniya
Andoniya Andoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Момичета искам да ви попитам ,сега като ми правиха ринопластиката ми правиха и устни с временен филър който трябва да държи година и половина .Бяхме се уговорили с док .за 2ампули и тъй като не съм го видяла след операцията не знам колко ми е инжектирал но не мисля ,че са 2ампули а,по сумата която е взел от мъжа 600лв съдя ,че трябва да е сложил ампула и нещо нещо тъй като той каза ,че едната ампула струва 450лв ..Ефекта е почти никакъв дори и оток нямах ,казал е на мъжа ми след операцията ,че не ми ги е надул много за да не стана като фолк певица ..Не съм доволна от резултата определено не се забелязва ,че ми е правено нещо та мисълта ми е сега в четвъртък съм на консултация и ще му покажа ,че няма разлика преди и сега дали ако пак ме инжектира трябва да си платя още 600лв ,някой случвало ли мусе е подобно нещо и какво се прави все пак 600лв са си пари а ги дадох за нищо ?
Какъв филър си сложи,понеже и аз ще си слагам,та ще се чудя?
А колко излиза да се сложи силикон вустните?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th February 2008, 15:12
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Andoniya
Какъв филър си сложи,понеже и аз ще си слагам,та ще се чудя?
А колко излиза да се сложи силикон вустните?
Не знам името на филъра ,когато ходих на консултация док.закъсняха много аз аз трябваше да пътувам и тогава набързо ми изброй някой филъри като спомена за един нов който бил уж много хубав и се разбрахме да ми сложи от него ..аз се надявах на операция като ида да говорим пак но го видях за минута и то вече бях на операционната ..на др ден дойде само доцента който ми прави ринопластиката и пак не можах да питам др,доц какъв филър ми е сложил и колко ,че не виждам да има резултат ..Не знам аз съм много разочарована и сега се надявам да го видя в четвъртък за да питам за какво съм платила все пак и какво ще правим ..Това със филърите си е жив обир ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2008, 15:55
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
..Това с филърите си е жив обир ..
И на мен така ми се струва
П.П.Между другото:Честита ринопластика!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th February 2008, 17:09
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

хихи благодаря ти !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th February 2008, 19:04
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

И аз имах чувството,че силикона ми изчезва след няколко дни. Просто истината е,че кубик и половина или два/колкото имаш ти сега/ не дават кой знае какъв резултат.Затова и при липофилинга с едно 15СС устните изглеждат добре
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th February 2008, 19:11
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
И аз имах чувството,че силикона ми изчезва след няколко дни. Просто истината е,че кубик и половина или два/колкото имаш ти сега/ не дават кой знае какъв резултат.Затова и при липофилинга с едно 15СС устните изглеждат добре
Това за мен ли е ?Аз съм с филър незнаен
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th February 2008, 21:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Няма значение с какъв филър си,Кейсче И постоянен да беше,кубик и половина си е малко.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th February 2008, 12:52
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз си сложих преди време по-малко от кубик Рестилейн Липс и всички забелязват разликата. Доволна съм и смятам още един кубик да си поставя.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th February 2008, 13:08
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Няма значение с какъв филър си,Кейсче И постоянен да беше,кубик и половина си е малко.
Не съм съгласна тук ,аз вече сто пъти писах за Силвия от Биг Брадър 2 тя е с един кубик и има и долна и горна устна и то страхотни ..да не говорим ,че аз не съмс тънки устни и като гледам ефекта при Danis а тя твърди ,че е нямала устни и е само е един кубик аз трябва да съм с устни като Анжелина Джоли ..а ефекта е само по контура не съм съгласна ,че само по контура е отишло ампула и половина и едва се забелязва..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.