IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th April 2009, 15:09
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Плешивата слагай силикон , няма съжаляваш
Шшшшштттттт
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th April 2009, 17:19
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th April 2009, 18:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не ме разбирайте погрешно- ако някога си напълня устните с нещо, то ще е силикон Но това ще бъде лично мой избор и независимо дали остана доволна, не бих си позволила да го препоръчам на никого, защото не е разрешен продукт. Най- хубавите устни, които съм виждала, са правени именно със силикон. Най- грозните също.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th April 2009, 18:03
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Плешивата слагай силикон , няма съжаляваш
Напротив Сиси, може и да съжалява един ден... не искам да разубеждавам никой, но за не знам вече кой път искам да кажа, че силикона е непредсказуем. това е възможно най-неудачният избор, поне според мен. получават се усложнения, поне при по-голямата част от устните правени именно със силикон. няма да ви казвам на ЛС колко много момичета с болка ми пишат колко много съжаляват...
и аз бях така до съвсем скоро, но се "изчистих" от тази гадост. пътят е много мъчителен и болезнен - аз исках да изчистя всичко, да няма и следа от гадния силикон. претърпях N на брой корекции, отдавна спрях да ги броя и сега нямам нищо-правих 2 пъти ехограф. цената е много висока - устните са ми тънки, имах плътни и хубави естествени устни, а сега са значително по-малки.загубих много тъкан...усещането обаче е различно - няма го "напрежението" в устните, няма кривенето на устата, няма ги грануломите и твърдите образувания, сега е толкова мека, че трудно свикнах с тези устни. не ми е приятно, че трябваше да преживея всичко това и да се видя с по-малки устни от моите истински, но така се получи - имах право да избирам - големите изкуствени устни - или тънките естествени. това е... не знам защо продължват да работят с този силикон...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th April 2009, 20:29
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikitta_pl
... не знам защо продължват да работят с този силикон...
Докато има търсене - ще има и предлагане... Аз ще се въздържа от коментар, защото не искам да обидя някои от момичетата, които са си сложили вече...
Никита, тъжно е това, което казваш, но... като поукрепнат тъканите - има алтернативи все пак...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th April 2009, 20:40
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от nikitta_pl
... не знам защо продължват да работят с този силикон...
Докато има търсене - ще има и предлагане... Аз ще се въздържа от коментар, защото не искам да обидя някои от момичетата, които са си сложили вече...
Никита, тъжно е това, което казваш, но... като поукрепнат тъканите - има алтернативи все пак...
Гуен :P така е, но не искам да чувам...или поне в момента. след последната интервенция ми предложиха липофилнг за възстановяване на тъкнта, но категорично отказах. още е много "стресирана" така да го нарека.
а като чуя, че някой иска да си слага силикон - тръпки ме побиват, но не мога да спра момичетата, а толкова много ми се иска. мисля, че не съм аз човека. тези лекари, които го правят просто нямат съвест.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th April 2009, 21:52
плешивата певица плешивата певица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: на сцената
Мнения: 4
По подразбиране

Аз не бих си сложила силикон в устните,не защото съм против този продукт,а просто така съм решила за себе си.Не обичам постоянните неща! Днес си сложих 1/2 от TEOSYAL kiss и съм доволна!Много по-добър филър(поне за мен или по-точно за моята уста)от Сърджидерм 30!!!!Абе, засега съм доволна пък ще видим....
__________________
ОБИЧАЙ!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2009, 06:32
Francoise Francoise не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 28
По подразбиране

Охо,перфектна новина и аз последно се спрях на TEOSYAL Как ти го сложиха - с упойка,крем,гел, как > Боля ли?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th April 2009, 15:31
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не ме разбирайте погрешно- ако някога си напълня устните с нещо, то ще е силикон Но това ще бъде лично мой избор и независимо дали остана доволна, не бих си позволила да го препоръчам на никого, защото не е разрешен продукт. Най- хубавите устни, които съм виждала, са правени именно със силикон. Най- грозните също.
Така е мила,права си и аз така разсъждавах,като теб и сега сам със забранения силикон,но го направих при условие,че съм запозната напълно какво слагам,и всички недостатъци.Вече имам доста силикон в устата,слаган на етапи,и когато ме видят приятелки които са дали по 5000 хилки за устни,ме питат какво е това?какво би им казала ти?
Казвам,че е силикон,забранен,казвам им какво може да се случи всичко гадни неща за силикона,но те виждат мен и други жени и им харесва и си правят устните.
Аз лично в този сайт видях страхотни жени със силикон в устните една от тях е Babri,Светланка и др.тези които са се опарили не сам виждала никога,въпреки,че съм искала да видя.Но както казваш,всеки си взима сам решение за себе си.
Gwendoline вече си правила коментари,знаем ги
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th April 2009, 16:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Дани, правилно казваш Аз на Сисито исках да се скарам, че тъй неразумно препоръчва Снимки на мацките тук, дето са имали проблеми и аз не съм гледала, по- миналата година обаче изживях ходенето по мъките на моя много близка приятелка заедно с нея. За няма и месец дясната половина на горната й устна стана двойна и почти неподвижна, ей така от нищото, чак 5-6 години след инжектирането. Отиде с идеята да запълва другата половина, за да стане симетрично, което доктора категорично й отказа, междувременно и долната започна да се криви. Тогава реши да го маха, маха го в продължение на месеци- наведнъж не става. И всеки път същите болки отново и отново. Каза, че болката от слгането на цици е несравнима с тази. След като успяха да го изчистят и остана почти без устни, реши да направи липофилинг. Дали обаче заради стресираната тъкан или заради нещо друго, почти нищо не се абсорбира и до ден днешен е с толкова огромна уста, колкото и след запълването. Мен лично само от това ме е страх, че независимо колко години са минали, няма гаранция, че един ден няма да се събудиш с двойна уста например
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: устни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.