IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th October 2011, 09:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране пигментни петна по лицето

Потърсих такава тема във форума но не открих. Закъсах го с пигментни петна по лицето. Ако някой е имал такъв проблем и е успял да се справи с него моля да сподели.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th October 2011, 09:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=40642 - и има ли някой който е ползвал тази серия и дали има резултат. !00 лева за менса си доста, но ако има ефект ще я ползвам.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th October 2011, 09:39
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Ето тази комбинация при мен дава отлични и ВИДИМИ резултати,препоръчвам ти го:

http://www.kozmetika.bg/show.php?pro...нанасяш всеки ден

http://www.kozmetika.bg/show.php?pro...ползваш го 3 пъти в седмицата,под кремчето
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th October 2011, 17:02
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Потърсих такава тема във форума но не открих. Закъсах го с пигментни петна по лицето. Ако някой е имал такъв проблем и е успял да се справи с него моля да сподели.
Здравей защо не пробваш с ИЗБЕЛВАЩАТА ТЕРАПИЯ. Терапията има хидратиращ ефект.Повлиява пигментации в дълбочина,получени в следствие на прекомерно излагане на слънце,родилни и хормонални пигментации.
Голямото предимство на терапиата е избелващия ефект,но без всякакво излющване,зачервяване,отоц и и дисконфорт (за разлика от химичните пилинги)!!! Дано съм ти била полезна,успех )
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th October 2011, 10:47
Parfumare Parfumare не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Японците са майстори на избистрянето на тена, тази линия http://everet-group.com/bu/Shiseido-...White-Lucency/ е много добра за премахване на пигментация.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th October 2011, 18:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jewelskin Виж мнението
Здравей защо не пробваш с ИЗБЕЛВАЩАТА ТЕРАПИЯ. Терапията има хидратиращ ефект.Повлиява пигментации в дълбочина,получени в следствие на прекомерно излагане на слънце,родилни и хормонални пигментации.
Голямото предимство на терапиата е избелващия ефект,но без всякакво излющване,зачервяване,отоц и и дисконфорт (за разлика от химичните пилинги)!!! Дано съм ти била полезна,успех )
Тази избелваща терапия много ме заинтригува. Не бях чувала за нея досега, а доста се замислях за химичен пилинг, но е доста агресивен и честно казано доста ме притеснява. Може ли да разбера цената на пълната процедура. Питам тук, защото по името ти съдя, че си запозната.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th November 2011, 21:10
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

В последното списание Всичко за жената има специална статия за нова терапия - Снежна красота. Дали някоя я е пробвала вече?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th March 2012, 23:04
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може и да са добри продуктите които рекламираш - не са ми известни и не знам. Но защо само данни във фейсбука без да дадеш официален сайт с производител и цени. Извинявай ама така може да е всичко. Така всяко менте може да се рекламира. Нямам нищо против продуктите, но дай повече информация - дори от фейсбука ако има връзка към сайта на вносителя пак би свършила работа.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th March 2012, 12:43
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета. Имах няколко петна по лицето, както и доста лунички. Преди време открих кремчето SD White на Skin Doctors и до момента си го ползвам. При мен тена на лицето ми се изравни след около месец и половина, a петната и луничките напълно изчезнаха. Ползвала съм още няколко продукта на марката от които също съм доволна.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2012, 23:22
nikole nikole не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Скоро си купих http://aptekadara.com/product/5355/i...krem-30ml.html има ли някой който да го е използвал? Има ли ефект ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пигментнипетнаполицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:05.