IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 8th December 2016, 13:22
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Права си. Аз съм в София и за това все от тази гледна точка преценявам предимства и ползи.
Между другото, какво стана с твоята спа ваканция? Нали чакаше дните около изборите за да ходите?
Отговори с цитат
  #122  
Стар 10th December 2016, 16:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bette Виж мнението
Права си. Аз съм в София и за това все от тази гледна точка преценявам предимства и ползи.
Между другото, какво стана с твоята спа ваканция? Нали чакаше дните около изборите за да ходите?
Бяхме, бяхме, добре си изкарахме. Аз по-малко, щото малкия плуваше с шнорхел и аз луднах да го следя. Ами какво да направя, страх ме е и това си е. (щото аз плувам колкото да не се удавя) А за него - голям кеф. Иначе топла водичка и студено време - супер комбинация.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 12th December 2016, 16:04
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Малкият е плувал със шнорхел в басейна? хаха то вашето вместо ходене на спа, си е било направо като ходене на море
Моят спа опит е по-спокоен, не толкова динамичен, а по-дзен тип
Отговори с цитат
  #124  
Стар 16th December 2016, 16:35
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Детето явно се е забавлявало на спа. Ето как се възпитава бъдещ привърженик на "храмовете на здравето и релакса за духа, тялото и съзнанието"
Отговори с цитат
  #125  
Стар 21st December 2016, 10:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Бъзикайте се вий ... то и аз искам да си обръщам внимание само на себе си, ама нема как. Макар че и аз не мога да стоя мирна много-много (примерно предпочитам да тичам по брега на морето, отколкото да се пека ), така че има на кой да се е метнал.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 21st December 2016, 15:05
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

То с компания винаги е по-интересно. Макар, че на спа не е много за лудуване, ама при всички случай е и полезно и приятно.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 28th December 2016, 17:39
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Момичета, ама вие, хаха , какво е това плуване и гмуркане, оставете ги тези работи лятото за морето )). Като идете на спа, отидете с нагласата да си помързелувате полезно. Да се отпуснете хубаво, да си починете, да пообиколите сауната, парната, да усетите порите и кожата как се прочистват, как излиза токсите, после в басейнче да се поразхладите ... пък да се оставите и с масажче да ви поглезят.. . за това се ходи на спа!
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #128  
Стар 29th December 2016, 18:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Момичета, ама вие, хаха , какво е това плуване и гмуркане, оставете ги тези работи лятото за морето )). Като идете на спа, отидете с нагласата да си помързелувате полезно. Да се отпуснете хубаво, да си починете, да пообиколите сауната, парната, да усетите порите и кожата как се прочистват, как излиза токсите, после в басейнче да се поразхладите ... пък да се оставите и с масажче да ви поглезят.. . за това се ходи на спа!
Да не мислите, че не искам, ама като няма как да си оставиш детето и това ще ти е вариант. Пък и да не ви говоря, че в хотела, в който ходим във Велинград винаги има доста деца, а също и доста възрастни (в смисъл хора към 70-те), та всички се търпим взаимно. То ако са хора само за релакс едва ли ще си позволим да плуваме с шнорхели.

Последно редактирано от ina.ina : 29th December 2016 на 18:45
Отговори с цитат
  #129  
Стар 30th December 2016, 16:02
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Нормално да е така в големите спа курорти. Там си ходят цели семейства на почивка, както иначе ходят на море или на планина и е нормално да има повечко деца, глъчка и в басейните да става и игра. Такива по-кротки релакс моменти, с фюжън музика и много мир наоколо, на по друг тип спа-та се получават.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 25th February 2017, 14:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Хайде, бре хора, времето се стопли, не щъкнахте ли да пообикаляте някъде?
Айде, чакам отчет: кой къде беше последно на спа?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:43.