IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2010, 18:56
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране CO2 Лезарен Рисърфисинг – ActiveFX / разширени пори

Някои подлагал ли се е на тази процедура. Ако може споделете резултати и снимки. Гледах я в сайта на Денкова за 500 евро. Интересува ме дали има резултат при разширени пори. Според описанието се прилага за белези от акне, но моето е повече като разширени пори... Отдавна търся някакъв вариант за тях и пробвах какво ли не - повърхностен химически пилинг, микродермаобразио и какви ли не кремове. Знам че дълбокият химичен пилинг ще помогне, но някакси идеята да ми излеят киселина на лицето ми се струва доста рискована, а и ако не е направен както трябва резултата ще е ужасен. Така, че този метод ми се струва по неинфанзивен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2010, 19:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: CO2 Лезарен Рисърфисинг – ActiveFX / разширени пори

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Знам че дълбокият химичен пилинг ще помогне, но някакси идеята да ми излеят киселина на лицето ми се струва доста рискована.
Имаш предвид хирургичния пилинг,който има най-добър ефект след близо 6 месеца?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2010, 19:31
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

имам предвид пилинг, които се извършва от хирург задължително, кожата ти буквално ден-два след него става на люспи и почва да се бели. говорим за сериозно обелване на горният слой. тук го наричат дълбок, но името няма значение... процедурата е една
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2010, 19:35
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

не искам да се подлагам на такова нещо и попаднах на този лазер. като чета една седмица отпуска ще трябва за него. въпросът е дали дава желаният резултат?!?!?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2010, 19:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
не искам да се подлагам на такова нещо и попаднах на този лазер. като чета една седмица отпуска ще трябва за него. въпросът е дали дава желаният резултат?!?!?
Направо се обади да питаш.И аз като ходя на консултация при Денкова ще пиша после
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th May 2010, 20:01
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

аз чак лятото ще си идвам, но мога да звънна по телефона и ще питам. ти най-вероятно преди мен ще отидеш. ще чакам с нетърпение да пишеш. ако има някой, който се е подлагал вече ще е много полезно. никoй от моите познати не е...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2010, 20:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

трябва,че не ми се бели с тия химически пилинги зимата.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th May 2010, 22:18
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Stunning, лятото не е особено подходящ период за CO2 лазерен рисърфейсинг. Процедурата представлява отстраняване на горния слой на кожата, възстановяването е около 2 седмици, кожата е силно фоточувствителна и избягването на слънцето в периода на възстановяване е от изключителна важност.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th May 2010, 11:27
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

благодаря ти за отговора, мена. напълно съм съгласна. мисля лятото да отида на консултация при докторката. за самата процедура ще видя кога през зимните месеци ще мога да отделя времето за отпуска. според теб помага ли при разширени пори?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th May 2010, 16:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.aestheclinic.com/?page=pr...ic&procedure=9
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛезаренРисърфисингActiveFXразширенипори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.