IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3321  
Стар 17th September 2015, 08:51
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Алена а ти какви ще слагаш? Опитах се да ти пиша лично съобщение, но явно не си ги активирала, за да не спамя тук постоянно
Не знам защо, но не мога да го активирам

Много ще се радвам да разкажеш - не мисля, че ще е спам

Аз - кръгли 375 кубика, Ментор, кръгли, висок профил при Тепавичарова - в сряда

При мен ще има и обиране на асиметрия на едната гърда през ареолата - общо за всичко 8400 лв
Отговори с цитат
  #3322  
Стар 17th September 2015, 08:58
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

СУпер са,и на мен ми допадат много. и стоят доста естествено. И аз така се втелявам,на мен пък ми се струва,че едното ми зърно е по-нагоре от другото.но абс никой никога не го е забелязвал и казват,че съм луда.и вече не се гледам така
Отговори с цитат
  #3323  
Стар 17th September 2015, 09:14
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

[QUOTE=kanari;805876]СУпер са,и на мен ми допадат много. и стоят доста естествено. И аз така се втелявам,на мен пък ми се струва,че едното ми зърно е по-нагоре от другото.но абс никой никога не го е забелязвал и казват,че съм луда.и вече не се гледам така [/QUOT

Няма нищо еднакво в нашето тяло. Едната страна винаги е по-развита. Принципно съм сигурна, че съм имала някаква разлика в гърдите и преди операцията, която може би ще се вижда и сега. Мисля, че при всички е така. Както ми беше казало едно момиче тук във форума - не се заглеждай толкова
Отговори с цитат
  #3324  
Стар 17th September 2015, 09:16
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Алена cvetibratoeva@abv.bg - това ми е имейла. Пусни едно бързо съобшение
Отговори с цитат
  #3325  
Стар 17th September 2015, 09:57
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Благодаря, Цвети -писах ти - току що
Отговори с цитат
  #3326  
Стар 17th September 2015, 10:20
biberonka biberonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, дами! Имам един бърз въпрос относно профилите на марка АРИОН. Докторът ми препоръча 500сс кръгли среден профил, но не знам дали няма да са ми много свлечени с този среден профил... Може би е коментирано някъде за тези профили, но определено не ми остава време да чета. И ако на някой му се занимава с мен, нека отдели 5 минутки, за бързо обяснение. С подгръдна 73 см и гръдна 83( в момента, защото съм пред цикъл и са доста по-едри)... Много благодаря, мацкии
Отговори с цитат
  #3327  
Стар 17th September 2015, 11:07
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Biberonka http://www.simplybreastimplants.com/..._implants.html
това са параметрите на всички импланти Арион. Това, което знам за средния профил, е че са със средна височина и най-издадената част или проекцията са най-изразени в средната част.На всеки човек един и същ имплант стои различно. Ти имаш увисване ли, че се притесняваш за свлеченост?
Кой доктор ще те оперира? Дай височина и килограми.
Отговори с цитат
  #3328  
Стар 17th September 2015, 12:03
biberonka biberonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Нямам увисване или поне той така каза ( доктор Пеев) , но аз си ги виждам леко свлечени, поради рязкото ми отслабване. Писах и в другата тема. 160 съм висока, 50 кг. Влизах в този сайт вчера, но там има само нисък, висок и ултра висок профил, а на мен ми предлага среден, който отговаря на...?? Малко съм объркана
Отговори с цитат
  #3329  
Стар 17th September 2015, 12:23
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Според мен му се обади и го питай за параметрите на импланта за да разбереш. Ти си почти с моите мерки аз съм 47кг само че. По мое мнение има предвид високия профил, но мога само да гадая... За свлеченост изобщо не мисли на тези кубици според мен и на телосложението ти няма да има

Последно редактирано от CvetiB : 17th September 2015 на 12:32
Отговори с цитат
  #3330  
Стар 17th September 2015, 12:31
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Биберонка ето ти параметрите на имплантите HP-500 500 13.4 4.5 това са единствените с точно 500 кубика. И сега като ги видях - не са толкова големи, моите са с такива параметри AX-350 350 13.0 12.2 5.4 само , че при мен има разлика ширина, височина. Скачай смело!

Последно редактирано от CvetiB : 17th September 2015 на 12:33
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.