IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th August 2006, 09:46
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране помощ!хиалуронова киселина

преди три дена си попълних устните с въпросната киселина с още на следващия ден ми се образуваха едни много неприятни бабунки. Вчера бях на консултация и ми дадоха много неясно обяснение на това, което ми се случва и ме увериха, че до месец!!! ще изчезнат. Въпреки това се чувствам много неприятно, преди поне имах устни с красива форма Моля, ако някой има мнение по въпроса или съвет, да го сподели с мен
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th August 2006, 11:05
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз веднага ти отговарям на въпроса с въпрос- НЕ ВИДЯ ЛИ КАКВО ПИШЕ ИЗ ФОРУМА ЗА ТАЯ КИСЕЛИНА ? Момичетата най-подробно са описали всичко, а виждам че си се регистрирала преди 4 месеца ... Те предварително са ти оказали помощ , като са обяснили най-подробно....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th August 2006, 13:55
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

наистина четох мнения от сайта и именно тук разбрах къде са го направя, явно съм пропуснала негативните отзиви. Идва ми са се гръмна!!!сложиха ми "чиста хиалуронова киселина", защото уж не предизвиквала алергии. Моля ви помогнете ми, не знам какво да правя.Трябва ли да се консултирам и с друг лекар и ако да с кого. Тази докторка беше много прехвалена, откъде да знам на кого ще попадна, ако потърся друг...Благодаря ви много за отговорите, наистина не знам към кого друг се обърна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th August 2006, 19:00
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

име на препарата не ми беше казано, когато питах за това, ми се обясняваше само, че това е най-чистия продукт, който не съдържа примеси. попитах какъв е по народност и помощничката ми отговори, че май е френски. остонох с впечатлението, че там едва ли не е единственото място в БГ, където работят с този вид препарат. След като прочетох отговора ти много се притесних и веднага се обадих на докторката, но тя не беше на работа. Секретарката й, която до вчера нищо не разбираше от тези работи ме увери със сигурност, че е невъзможно да е гранулом. Разговорът с нея още повече ме притесни, защото разбрах, че със сигурност нещо не е наред. Оток имах доста силен след манипулацията, той спадна за около 2 дена. После останаха синки, мястото беше и все още си е изтръпнало и безчувствено. Тези подутинки или образувания си проличаха още няколко часа след манипулацията, но все си мислех, че това е нормално. Все още усещам лека болка при различни мимики. Четах много преди да го направя за тази киселина, никъде никой не предупреждава за такива възможни усложнения. А за въпросния кабинет разбрах именно от този сайт, защото тук има много, които са доволни. не разбирам от какво зависи дали ще стканат тези грануломи?защо на някой им минава без никакви проблеми? Мислиш ли, че трябва да се видя с друг лекар?Мерси за търпението.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th August 2006, 21:04
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

моля те кажи коя е въпросната докторка! не ,я крий !! и мен ме 4ака тези дни същата процедура? поне пиши от кой град е?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th August 2006, 22:00
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ивелина
моля те кажи коя е въпросната докторка! не ,я крий !! и мен ме 4ака тези дни същата процедура? поне пиши от кой град е?
оооо, не ти го препоръчвам. Вярно на някои им става добре, но и 10 процента риск да има за подобни ужасии, не бих го направила. тогава просто не знаех.а и всички са много убедителни за това колко е безвредно и приятно и т.н. Не искам да споменавам лекарката, за да не й правя лоша реклама, все пак има доста хора, които са доволни от нея.чудя се само защо няма никаква информация за нежеланите ефекти на хиалуроновата киселина. искрено те съветнам пак да си помислиш преди да го напрвиш, бабунките върху устнете ми в момента не само не са секси, но болят и създават неприятно усещане, а скоро няма изгледи да се разкарат от там...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th August 2006, 08:37
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

абсолютно съгласна съм с ANGELINA-разказвате с най-големи подробности как сте се"разкрасили" и колко пари сте дали ама то тва няма как да стане от самосебе си-кажете кой ви е подредил , не виждам никаква логика да криете имената на въпросните лекари!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th August 2006, 09:58
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ивелина
абсолютно съгласна съм с ANGELINA-разказвате с най-големи подробности как сте се"разкрасили" и колко пари сте дали ама то тва няма как да стане от самосебе си-кажете кой ви е подредил , не виждам никаква логика да криете имената на въпросните лекари!

Не се страхувайте да посочвате некоректните и некадърни хирурзи
Иначе намирисва на нелоялна конкуренция
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th August 2006, 13:25
elle elle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Вижте какво девойки, не казвам името на докторката, защото не съм сигурна дали имам правото да й съсипвам имиджа. При мен се получиха грануломи, но както разбрах, понякога това зависи не само от лекаря, но и от продукта, а дори и от самата ви анатомия. Виждала съм жени, които са си правили устни именно там и след два часа са си вече супер и устните им са страхотни и то без проблеми. Най-лесното е прибързано да хулим някого. Аз я обвинявам най-вече в това, че ни ми разясни възможността от подобно усложнение, а също и заради отношението й след като й казах за проблема си (или по-точно заради липсата на такова). Който толкова държи да му кажа къде съм била да ми пише лично. Не е нужно да сме груби една с друга, по-добре да се помъчим дружно да си помагаме.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th August 2006, 18:58
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Извинете, че се намесвам в спора. Принципно съм "ЗА" да се казват имената на лекарите, от които някой не е доволен. Точно затова е този форум, за да бъдат предпазени предстоящите пациенти. Колкото до това, че между тези лекари има и много добри, никой не го оспорва, както и факта, че всеки лекар може да сгреши. Но когато става въпрос за некоректно отношение към пациент смятам, че е абсолютно задържително името му да бъде написано. Преди да се оперирам нямах никаква информация нито за хирурга, нито за операцията, освен от чуждестранни сайтове. Единственият ми ориентир бяха личните срещи, кореспонденцията по нета с лекарите и препоръките на една приятелка, пациентка на Динев. Точно отношението му ме впечатли и продължава да ме впечатлява. И ако някой го спомене в отрицателна светлина, което е ставало, това няма да промени моето лично мнение за него, но и не мога да дам гаранции на никой , че не би се получил и фал. Така че, пишете си имената на лекарите, от които не сте доволни, всеки си има глава на раменете и сърце, с което да си нацели верния хирург. Представяте ли си ако момичетата бяха спестили името на Калудов? Надявам се, че са спасили доста момичета
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: помощхиалуроновакиселина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.