IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 3rd August 2013, 20:24
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Да ти кажа и аз съм предразположена към вдлъбняване под очите и бузите и това е най-осезаемо когато губя кила,мастна тъкан.За момента само качвам и затва съм доволна,но се надявам да не сваля прекалено много като родя,защото това веднага ще се изпише на лицето ми
Което пак ще ме затормози като се виждам в огледалото.
Не се притеснявай! Въпреки, че се отразява на лицето - придобива изморен вид по-скоро защото рязкото отслабване е шок за организъма. И аз имах страшен вид, все едно съм излязла от концлагер, но сега всичко си дойде на мястото, въпреки че освен плазмолифта други процедури не съм правила. Надявах се да подобри вида на лицето ми, но в крайна сметка го възстанови напълно. Кръговите под очите винаги съм ги имала, просто при старото тегло те ми бяха последния проблем! Всичко останало, си е както си беше -
Колкото и да отслабнеш ще се възстановиш и всичко ще си дойде на мястото. При мен вида беше доста драматичен, но аз буквално свалих един човек от себе си. Не съм целяла да плаша хората със странични ефекти от отслабване.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th August 2013, 10:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

А,не се притеснявам,но се познавам много добре и малкото мазнини,които съм качила ще изчезнат сигурно и това веднага рефлектира върху лицето ми,ама нейсе=ГЕНЕТИКА.Добре е,че идва на помощ естетичната дерматология и пластичната хирургия
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RadiesилиЛипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.