IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2007, 18:49
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране Да се похваля:)

Искам само да ви се похваля.Преди 2 часа си попълних за втори път горната устна в Нефертити при Емил Георгиев.През първия час много ме болеше,но сега ми мина.Искам да ви се похваля колко хубава стана,въпреки че са минали само 2 часа,устната е подута,но Георгиев много добре си свърши работата.Нямам нито един кръвоизлив,освен че е подута,по нищо друго не си личи че е правена-цветът си е същият,нито е сина,нито нищо.Много съм доволна и се надявам,че утре вече ще е поспаднала малко това просто исках да изкажа мнение,че въпреки всички негативи,аз вече за трети път си попълвам устните при Емил Георгиев и съм доволна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2007, 18:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

С какво я попълни?
И тези три пъти в разстояние на какво време са?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2007, 19:20
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Оххх и аз нещо съм се подпалила на тази тема, ама незная дали няма да сгреша. Иначе Николай Георгиев ето какво предлага:

Корекция на устни (с 1мл се прави една устна)

* Силикон – 125? за мл
* Хиалуронова киселина - 300? за мл
* Хиалуронова киселина + нанокристали и колаген - 410? за мл за 2 години и 450? за 5 години
* Хидрогел - 350? за мл за 10-15 години

Първо не съм убедена, че ще направя изведнъж такова нещо, което е много дълготрайно. Може би ще пробвам тази хиалуронова киселина, която след 6месеца изчезвала.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2007, 20:07
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

blondi,хайде ти си първа,ако си доволна отивам и аз ,но малко ме е страх от резултата и аз мисля да си сложа нещо което се разгражда за няколко месеца и ако се харесам да пробвам с по дълготрайно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2007, 20:53
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Онзи ден когато се видяхме при Н.Георгиев, 5 мин преди да дойдеш на една мацка и сложи хиалуронова киселина. Процедурата му отне максимум 15 мин. с упойката и всичко. Когато излезе и беше станала много готина горната устна (тя само нея направи). Много малко и беше червено около нея и трябваше да се загледаш за да видиш. Иначе супер изглеждаше, много естествено някак си. Незнам мисля си. Ще посъбера мнения още
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2007, 20:55
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Иначе Николай Георгиев ето какво предлага:
* Хидрогел - 350? за мл за 10-15 години
Сериозно? Аз знам, че му се е случвало да маха хидрогел от гърди. Не мога да повярвам, че слага.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2007, 21:05
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

преди две години си попълних първо горната устна и пак се получи много добре,а преди 1 година и долната,ама тогава нещо беше засегнал нерви и беше станала една огромна,лилава,ужасна и й отне доста време докато отминаха напълно синините.А сега след две години от първата беше се понамалил обемът и реших пак.Бях забравила колко е гадно да ти бодат лицето в началото с тая упойка,но сега съм доволна.Иначе Емил Георгиев не си пада много по разговорите и дългите обяснения-питах го какво слагаме и той каза "една киселина" която издържа (от мой личен опит) окло 2-3 години и започва да се абсорбира.Тази киселина се съдържала в човешкото тяло и нямало проблеми,след 2-3години си се абсорбира от тялото.Цената е 200евро на 1кубичен см.Аз първо си сложих в горната 0,7 а в долната 0,9.А днес пак в горната 0,5.Това и съм доволна,за мен не е рано защото и преди съм си правила и съм се чувствала доста по-зле и бях доста по-отекла и грозна,но днес изненадващо за максимум 3 часа вече си говоря нормално,ям си и мисля че утре вече ще изглежда доста добре.Просто исках да ви споделя
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2007, 07:46
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

diastemma, аз не ги разбирам, от сайта ги копирах.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st April 2007, 09:51
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Онзи ден когато се видяхме при Н.Георгиев, 5 мин преди да дойдеш на една мацка и сложи хиалуронова киселина. Процедурата му отне максимум 15 мин. с упойката и всичко. Когато излезе и беше станала много готина горната устна (тя само нея направи). Много малко и беше червено около нея и трябваше да се загледаш за да видиш. Иначе супер изглеждаше, много естествено някак си. Незнам мисля си. Ще посъбера мнения още
Да ти кажа аз въобще не съм я видяла,други освен нас не си спомням тя и тази приятелка дето беше с мен си прави при него устните и то два пъти за един месец,но няма кой знае какъв ефект,тя нейната беше много тънка и трябва още да си слага,д-ра каза че за нея това е много малко, мисля,че 3сс си сложи или 4сс
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st April 2007, 09:58
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дасепохваля
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.