IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Други интервенции


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 23rd May 2010, 16:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Генът е едно,а начина на живот прецаква гена според мен.майка е на 44 а има няколко бръчки и започна да ползва крем миналата година.Аз ползвам крем от 19 годишна,защото ми е адски суха кожата около очите,но пък имам мазна кожа и начина ми на живот е деструктивен за кожата.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd May 2010, 17:38
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

И някакси изведнъж се получават тези бръчки. Аз до миналата година нямах. Струва ми се че след като спрях с манията си за латино тен и избледнях, тогава ми се появиха
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd May 2010, 19:56
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Ами аз съм с мазна коя, майка ми е на 50 и кусур и почти няма бръчки... а аз последните 10 god зимата на солариум през ден а лятото всеки ден на плаж така че моето не е ген с сигурност
хахахахах ами след такъв режим как няма да имаш бръчки ???Не мисля 4е не си чувала но слънцето и солариума бръчкосва много бързо!
За последните 10 години не съм си показала носа на вън без слънцезащитен фактор и смея да твърдя че нямам никакви бръчки около очите!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd May 2010, 19:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Между другото има филър който е предназначен точно за под очите !

http://www.glanceymedical.co.uk/Trea...reatment_ID=23
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd May 2010, 20:44
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Ами аз съм с мазна коя, майка ми е на 50 и кусур и почти няма бръчки... а аз последните 10 god зимата на солариум през ден а лятото всеки ден на плаж така че моето не е ген с сигурност
хахахахах ами след такъв режим как няма да имаш бръчки ???Не мисля 4е не си чувала но слънцето и солариума бръчкосва много бързо!
За последните 10 години не съм си показала носа на вън без слънцезащитен фактор и смея да твърдя че нямам никакви бръчки около очите!
Ами точно това казах - че при мен не е до ген а до начин на живот. Разбира се че съм чувала за вредата от слънце и солариум но съм корава глава и в този етап от живота ми за мен по важно беше да имам тен... а и си мислех че с използването на скъпа козметика ще предотвратя бръчките. Да ама не... сега си плащам още по скъпо. Мисля да играе скалпела при мен но никoй лекар не се навива за блефаропластика на 30-годишна.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd May 2010, 20:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Между другото има филър който е предназначен точно за под очите !

http://www.glanceymedical.co.uk/Trea...reatment_ID=23
Трябва да питам дали тук ползват. На снимките изглежда голяма разликата преди и след. При мен не е толкова лошо положението но съм си паника особено когато се променя за около година.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th May 2010, 06:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Мисля да играе скалпела при мен но никoй лекар не се навива за блефаропластика на 30-годишна.
Защо никой?Какви са последствията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th May 2010, 19:11
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Мисля да играе скалпела при мен но никoй лекар не се навива за блефаропластика на 30-годишна.
Защо никой?Какви са последствията
Не е добре от рано да се започва с скалпел. В смисъл колкото по-късно толкова по-добре. Ако може да се отложи с временни процедури като филари, фото или лазерно подмладяване и такива неща... За козметиката също е важно да е качествена но това не измества терапиите. Поне в тази страна не се навиват, иначе за БГ сигурно ще се навият щом ще гушнат парички Доктора ми каза че скалпел на 30-годишна е все едно 18 годишна да ползва анти-age козметика
Тъпото е обаче че филарите ми струват 500 евро и трябва да се повтаря на всеки няколко месеца, а за операция давам 2000 евро еднократно и кротвам така че може и тук да гледат финансова изгода от филари... знам ли.
Ух стискайте ми палци утре съм на дерматолог и ще ми инжектират филар, дано остана доволна от резултата а това че ще е временен ми е ясно.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th May 2010, 19:13
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Az sum reshila kogato se resha na blefaroplastika, i ako e v BG, da e pri Zaqkova. Na drugi ne bih dala da mi pipnat liceto.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th May 2010, 19:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Съжалявам за латиницата, забравих да го мина през кирилизатора
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималиподходящфилързаоколоочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:00.