IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th April 2008, 16:09
half half не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране Отново за бемки

Имам много бемки които не са ме дразнили до сега но в последно време се замислям да им намаля броя - по гърба имам поне 40 - като карта на българия съм със градовете и селата
По лицето имам около 10-15 от които искам да махна поне 4-5 и по гърдите и по кореме има още 5-6 които искам да махна.

Та реално броя който искам да залича са около 40-50 и операциите не са решение. Мисля си за лазер обаче се притеснявам до лятото да не останат грозни белези. Какво ще предложите? И къде е най добре да отида? аз съм от варна но и софия не е проблем. И приблизително за какви пари ще ги махнат с лазер? някъде бях чел че една интервенция била 10 евро и колкото бемки издържиш?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th April 2008, 12:13
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

НА МЕН ЗА 3 МИ ИСКАТ 350ЛВ....А АКО ТРЯБВА ДА МАХНА ВСИЧКИТЕ
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th April 2008, 02:19
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Как изглеждат бенките? Надигнати ли са или са само като петънца? Аз имах две малки бенки на лицето, които обаче много ме дразнеха. Махнах си ги при един човек в Бургас, не знам как да го нарека - "народен лечител" или нещо такова Във форума е писано малко за него. Та този човек маже бенката с някакъв разтвор, който е негово производство така да се каже след това бенката изсъхва, свива се, става като коричка и след седмица-две пада сама. Както казах, аз имах 2 бенки на лицето, едната леко надигната, а другата беше като малко петънце. Там, където беше надигнатата, не остана почти никакъв белег - едва се забелязва, а равната отначало просто стана по-бледа, но с времето и тя изчезна. А относно цената.. при този човек няма определена такава, казва ти: "Колкото дадеш". Така че може да му оставиш 5 лв, 20, 100.. колкото решиш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th April 2008, 21:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Мен малко ме е страх да ходя по такива лечители,не ги отричам и съм чувала че помагат ама това си е опасно със бенките.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th April 2008, 22:50
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

И мен ме беше страх, обаче в крайна сметка се реших и изобщо не съжалявам. Не искам да му правя реклама, ама знам, че много хора (и известни също) са ходили при него и не знам на някой да му е станало нещо. Както и да е, всеки сам си решава.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd May 2008, 19:34
БеБето БеБето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: РусЙе
Мнения: 6
По подразбиране

Аз имах на лицето(от лявата страна на носа)..доста голяма беше, като гаден израстък. Махнах я миналата седмица, срещу 20 лв. т.е платих само 3 дневен престой в болницата(без да съ стояла). Цялата манипулация траеше точно 10 мин. с местна упойка. Вчера ми свалиха конците(4 на брой) Сега ще чакам да зарастне.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отновозабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:47.