IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 26th March 2009, 09:51
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Връщам си думите назад от предишните постове... Бре тоя ботокс голяма работа бе.......
Браво, видя ли колко е хубавоооо.
Да дава Господ , да измислят нещо по бързо, като действието на ботокса за цялото лице и деколте и да можем да си го слагаме без ограничения.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th March 2009, 10:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Gwen, това ми прозвуча като: Шах и мат...Защо не си си доволна от циците?
Изхвърлих се като профил най-вече (и кубик, разбира се) и това още повече подчерта някои други неща - проблемът, който имах с дясната гърда е много по-явен, подчерта се кокалестия ми гръден кош с два "портокала" на него и разстоянието между тях също. Но ми е болна тема и не искам да говоря за това, тъй като желанието за този експеримент беше само мое... пък и ... има доста хора, които биха се зарадвали, докато четат Ще кажа само това като последно: за мен са валидни вече и двете приказки "Лаком г*з - кръв с**e" и "Човешкото око е ненаситно – колкото има, толкова повече желанието му се усилва, докато гледа около си, все повече желае, а в невъзможността да се задоволят желанията му, човекът се чувства нещастен"...
Отговори с цитат
  #83  
Стар 26th March 2009, 11:13
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Мдаааа (както казва Слави...) Това май трябва с големи букви да го напишеш в "Мамопластика" в темата "Колко кубика да си сложа?", дето съветите са от сорта на Мечо Пух "Колкото повече, толкова повече."

Не че ще те успокоя, ама и аз с моите малки кубици като заслабна, ставам като ребра с цици, че чак ми се виждат и ребрата между циците...цаката му е в баланса на слабеенето, да гледаш да не падаш под определени килограми. При мен този "лимит" е 62 кг., като стана по-лека, не само ребра стърчат, ами и корема хлътва и стърчат кокалите на таза отпред, в легнало положение на плажа е още по-грозно - вижда се какво криеш в долнището на банския...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26th March 2009, 12:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Мдаааа (както казва Слави...) Това май трябва с големи букви да го напишеш в "Мамопластика" в темата "Колко кубика да си сложа?", дето съветите са от сорта на Мечо Пух "Колкото повече, толкова повече."
Няма смисъл. Всяка, която го прочете ще си помисли или "Това на мен няма как да ми се случи, щото на моето тяло ще изглеждат добре" или "Ами то така става с тези, които са вманиачени на тема пластична хирургия". И двата коментара не ми носят удовлетворение, така че... няма смисъл да убеждавам или разубеждавам когото и да било. Докато не се опари човек - не би го разбрал в повечето случаи.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 26th March 2009, 17:28
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Вече си мислех , че трябва да използват само висок и ултра-висок профил , защото иначе стоят сплескани - Гуен , ти как мислиш
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26th March 2009, 18:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Вече си мислех , че трябва да използват само висок и ултра-висок профил , защото иначе стоят сплескани - Гуен , ти как мислиш
Бих го збранила със закон високият профил, особено за жени без почти никаква жлеза , но...темичката да не я осакатяваме тук...може да си говорим м мамопластика...
Отговори с цитат
  #87  
Стар 28th March 2009, 08:19
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Бих го збранила със закон високият профил, особено за жени без почти никаква жлеза
Вече рядко ми се пише в мамопластика и поради това , че с моите кубици е смешно да давам съвети и мнения , но в случая не съм съгласна с теб , Гуен . С висок профил , 100% козехитет , почти този вариант - ми направиха бюст на 15-годишна . И докторът твърдо държеше на високия профил . Така че цицестите да не дават съвети на малогабаритните и да налагат мнение . Компетентното мнение го дава лекаря , ако не му повярваш или не ти хареса то , отиваш при друг за потвърждение или опровержение .

П.П. Гуен , малко ми е болно и трудно да изразя отношението си към развитието на твоя случай . Не мога да го кажа с две думи , но наистина съжалявам за това , което чета . Потвърждава мое мнение и позиция , но си е гадно .

П.П. да не всея заблуждение , говоря за анатомичен имплант .
Отговори с цитат
  #88  
Стар 28th March 2009, 09:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
П.П. да не всея заблуждение , говоря за анатомичен имплант .
Аз през цялото време говоря за кръгли импланти, но както и да е...може би е моя грешката - явно съм забравила да го спомена. Може и да стоят добре при емпланти под 300 сс - не зная, защото не съм виждала, но при другите наистина си трябва наличност, за да стои естетично. Това съм си го изградила с времето като мнение и не се опитвам да го наложа на никой, просто го изразявам, може би - да, права си - за пореден път.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 18th April 2009, 11:51
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

А някой да има инжектиран ботокс против изпотяване на дланите? Моят мъж ме накара да питам, че много му се потели по време на шофиране, че постоянно сме Варна/София. Интересува ме да не се загуби чувствителност също, знам ли...
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 18th April 2009, 22:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gia
А някой да има инжектиран ботокс против изпотяване на дланите? Моят мъж ме накара да питам, че много му се потели по време на шофиране, че постоянно сме Варна/София. Интересува ме да не се загуби чувствителност също, знам ли...
Доколкото съм запозната Ботокса прави неподвижни мускулите ,как ще си движи ръцете и там дали е позволено да се слага
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.