IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th November 2009, 09:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Страхотен резултат ! Изглеждаш съвсем различно ...красавица !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #52  
Стар 4th November 2009, 09:28
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Harriet, очарователен резултат!
Лицетото ти изглежда свежо и подмладено!
Като трайност , какво ти бе гарантирано от клиниката?
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th November 2009, 09:38
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря, миличка!
Наистина изглеждам "отпочинала" и "спокойна", защото мимиката ми иначе е твърде динамична още от малка и затова имах толкова много бръчки на сравнително ранна възраст.

За твърди гаранции не може да се говори, но д-р Янков смята, че БТ ще издържи първия път 4 месеца, а ХК - 6 месеца.
Има жени, при които и БТ, и ХК имат по-дълга трайност (особено ХК, индивидуално е), но той в моя случай каза минималния срок. Вторият път БТ ще издържи 6-8 месеца, а третия път - 12 месеца. ХК - Surgiderm 30 втория път би трябвало да се задържи 8-12 месеца, а третия път - 18-24 месеца (като всеки следващ път ще се слага все по-малко количество).
Понеже темата за трайността на ХК вълнува всички ни, ще споделя по-нататък колко е издържала при мен. Още повече, че съм слаба и с бърз метаболизъм.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 4th November 2009, 09:46
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
Понеже темата за трайността на ХК вълнува всички ни, ще споделя по-нататък колко е издържала при мен. Още повече, че съм слаба и с бърз метаболизъм.
Да, определено ще е интересно да споделиш впечатленията си от резултата след време.
И все пак, мисля , че Докторът ти е дал доста реалистични обещания.
Още веднъж, !
На мен една определена докторка от Варна, ми гарантираше 12 месеца трайност при 1-во поставяне на ХК в устните. Е, не издържа и месец! Едва ли е само до организъм!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th November 2009, 09:57
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Страхотен резултат ! Изглеждаш съвсем различно ...красавица !
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th November 2009, 10:04
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L


Да, определено ще е интересно да споделиш впечатленията си от резултата след време.
И все пак, мисля , че Докторът ти е дал доста реалистични обещания.
Още веднъж, !
На мен една определена докторка от Варна, ми гарантираше 12 месеца трайност при 1-во поставяне на ХК в устните. Е, не издържа и месец! Едва ли е само до организъм!
Хихи, не е само до организъм. По-скоро показва и някакъв стил на работа и отношение към пациента.
Хм, доста момичета споделят, че ХК в устните е издържала най-много месец. Това започва да ме притеснява силно, но дано в назолабиалните да не изчезва така бързо...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th November 2009, 10:18
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И в други теми съм го писала , но и тук да кажа...ХК при мен се задържа година и шест месеца ...Така че споко , може и при теб да е дългосрочен резултатът
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th November 2009, 11:08
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
Снимки 10 дни след инжектирането на БТ и ХК. при д-р Янкови, клиника "Дивна".
100 единици БТ ("пачи крак", "гневна бръчка" и чело, както и 8 единици във върха на горната устна заради стари "пушачески" бръчки).
0.8 мл Surgiderm 30 в двете назолабиални бръчки.


http://harriet.snimka.bg/experiment/pgreyid.439248
Не разбрах успях ли да "заключа" албума, затова - ако съм успяла, ще давам паролката на ЛС.
Много, хубав резултат. Много си хубава.
Но, нали не можело да се инжектира ботокс на друго място освен в горната част.. На колко места в горната устна ти инжектира бт.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th November 2009, 11:32
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря, ina79d!
Е, оказа се, че може. 8-те единици БТ бяха сложени в 4 точки, по две от всяка страна на средните ръбчета на горната устна. Уффф, как го обясних, дано да си ме разбрала. БТ се инжектира по-дълбоко, чух д-р Янков да казва, че трябва иглата да влезе на 4-5 мм навътре, за да се уцелят точно мускулите.
Действително се блокираха бръчките, които ти се оформят при "всмукване" на цигарения дим от цигарата. Аз от години съм хвърлила цигарите, но заради тях, а и заради твърде динамичния връх на горната ми устна (такъв ми е начина на говорене), там имах вече 2 вертикални чертички.
Чувството не е много приятно в началото - леко заваляш съгласните при бързо говорене, но докторът казва, че до месец се свиква.
Освен това, всички у дома казват, че сега горната ми устна изглежда малко по-голяма, защото го няма характерното свиване от преди, особено когато говоря и се усмихвам. Т.е. опъването на бръчиците доведе до оптическа измама за по-голяма устна, което си е супер.
Не зная обаче, ако имаш повече от 2 пушачески бръчици, дали ще ти сложат БТ на повече от 2 места... Трябва да питаш лекар за това.
Но при мен подейства добре! Е, както каза д-р Янков :"Може би няма да можете да свирите с уста!", но голяма работа!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th November 2009, 12:53
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Хариет, какво а ти кажа... те момичетата по-нагоре на страницата са изчерпали темата за резултата ти. Поздравления! Надмина очакванията ми! Особено много ме впечатли разликата в очите ти; по-точно около тях! Определено са смъкнати поне 6-7 години от възрастта ти... около назолаб. - резултатът не е чак така видим, освен ако човек предварително не знае, че е слагана там ХК, но като цяло лицето ти е придобило съвсем друг облик - загладена и опъната е кожата навсякъде!! Тоест - мисията е изпълнена! За ботокса около горвана устна - много смело решение и определено си е заслужавало при теб - аз лично не бих рискувала в тази област, но пък и нямам чак такава нужда, де, но при теб се е получило страхотно като ефект...
Браво на Янков - продължава да се катери нагоре в топ-листата ми
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.