IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1581  
Стар 12th October 2015, 19:37
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:27
Отговори с цитат
  #1582  
Стар 7th November 2015, 13:12
blueice1 blueice1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Някой може ли да сподели колко време отнема ринопластиката при д-р Йорданов и на каква цена е? Предварителните изследвания влизат ли в цената?
Отговори с цитат
  #1583  
Стар 24th November 2015, 22:46
Rapunzel Rapunzel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, момичета! Засега все още се колебая между Джамбазов и Йорданов. Все пак, за Джамбазов има доста повече положителни отзиви, но напоследък има и доста недоволни, а и се чака доооста за него, така че не знам дали си струва. За Йорданов има по-малко информация, има доволни, има и недоволни... Много от мненията са от по-отдавна и линковете за снимките не се отварят, така че не мога да преценя доколко са обективни.
Доста ми е трудно с избора, така че ще се радвам, ако някое от момичетата, оперирани от Йорданов (особено оперираните преди повече време), сподели своите впечатления, как се е променил носът, дали е доволна от резултата... А ако имате и снимки, още по-добре
Така ще помогнете на много хора, на които им предстои това важно решение
Отговори с цитат
  #1584  
Стар 25th November 2015, 13:16
Аватара на ds21
ds21 ds21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiki85 Виж мнението
Sarita направих консултация, че даже и се оперирах. Още е рано и не смея да изразявам мнение за крайния резултат. Със сигурност мога да кажа, че от предишния ми нос е по-добре, но ..... този определено няма да е идеален. Операцията беше два пъти по-дълга от очакваното (около 4 часа). Самото преживяване за мен беше кошмарно. Радвам се, че вече мина. А доктора едва ли не го описа като детска игра. На първия ден изследвания, на втория операция и на третия си заминавам. Ами не не си заминах на третия , останах там 5 дена. Може би причината е в това, че организма ми не се е справил със възстановяването и е индивидуално. Излизането от упойката беше кошмарно (пак индивидуално предполагам). За болката я има, но е много малка преживява се с един течен аналгин. Както казах в началото не съм очарована от резултата, но ако трябва пак да мина през това не благодаря и така ще си карам. за хората,които работят в отделение унг към софиямед (от санитарите, сестрите до докторите) мога само да кажа, че са чудесни и много внимателни. За д-р Йорданов ше кажа, че към мен беше много сдържан в разговорите и сякаш ги избягваше. Както и на предварителните консултации, така и на последващите отговаряше на въпросите ми кратко и понякога леко шеговито. Разприказвах се, затова успех на всички и не се афектирайте от думите ми (при всеки е различно).
Подкрепям!
Отговори с цитат
  #1585  
Стар 4th December 2015, 10:00
Rapunzel Rapunzel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ds21 Виж мнението
Подкрепям!
ds21, и ти ли при него си се оперирала? Можеш ли да споделиш малко повече
Отговори с цитат
  #1586  
Стар 4th December 2015, 11:09
betyboop betyboop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 2
По подразбиране

може ли някой, който се е оперирал при д-р йорданов да сподели снимки, колко време е възстановяването и каква е цената на операцията, тъй като никъде не мога да открия ценоразпис
Отговори с цитат
  #1587  
Стар 4th December 2015, 11:42
Rapunzel Rapunzel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от betyboop Виж мнението
може ли някой, който се е оперирал при д-р йорданов да сподели снимки, колко време е възстановяването и каква е цената на операцията, тъй като никъде не мога да открия ценоразпис
Доколкото знам зависи от конкретния случай. На мен ми каза 2600 лв, но все пак най-добре е да отидеш на консултация
Отговори с цитат
  #1588  
Стар 7th December 2015, 12:20
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Моят съвет е да не се радвате от рано на нослетата си. Носът ви ще си промени формата многократно. Отоците са големи и придават различна форма. Моят в момента няма нищо общо с това, което беше след операцията. Най-рано след година може да имате някакви реални впечатления. Успех!
Отговори с цитат
  #1589  
Стар 7th December 2015, 17:35
Rapunzel Rapunzel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bibimibi Виж мнението
Моят съвет е да не се радвате от рано на нослетата си. Носът ви ще си промени формата многократно. Отоците са големи и придават различна форма. Моят в момента няма нищо общо с това, което беше след операцията. Най-рано след година може да имате някакви реални впечатления. Успех!
Bibimibi, а сега след година доволна ли си от резултата и при кой си се оперирала?
Отговори с цитат
  #1590  
Стар 26th December 2015, 21:59
Maggioo Maggioo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Бибимиби, всички ще ти бъдем благодарни да споделиш крайния резултат, година след операцията ти Чакаме с нетърпение и аз лично стискам пални отговорът ти да е положителен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:19.