IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 20th June 2010, 00:06
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Ами явно не всички ги слагат тия пластини ,на мен не са ми слагали,а ми бе6е чупил костта,защото бях ужасно синя и надута,за това и не бях чувала за тях.Между другото толко съм се вманиачила че снощи сънувах че Йорданов ме оперира и бях много доволна
Отговори с цитат
  #482  
Стар 20th June 2010, 00:12
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Пластините се слагат, когато има чупене на кост.В случея на Марисабела, както и моя при Джамбазов, се е работело само с хрущялната тъкан.Затова и липсват синини и отока е значително по-малък, а пълна представа за това дали опериращия си е свършил добре работата се придобива още на 2-рия месец.Аз вече съм в почти пълни 3 месеца и нямам грам оток и за мое най-голямо съжаление "камбата " си е "камба"
Керасаки,абе мисля че 3 месеца е доста рано ,трябва още време да мине за да видиш крайния резултат,не се отчайвай,наистина може да отнеме месеци или година докато се оформи окончателно,аз сумати време след операцията не приличах на себе си,имай търпение
Отговори с цитат
  #483  
Стар 20th June 2010, 05:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Керасаки,абе мисля че 3 месеца е доста рано ,трябва още време да мине за да видиш крайния резултат,не се отчайвай,наистина може да отнеме месеци или година докато се оформи окончателно,аз сумати време след операцията не приличах на себе си,имай търпение
Ти шегуваш ли сееее,ахахахаха.3 месеца са достатъчно време да се осъзнае и да лудее

След тия няколко месеца след спадането на отоците положениетозастава на челна стойка...моят нос си беше грозен от самото начало и с всеки изминал ден ставаше все по-грозен...така че грозното си е грозно и времето не променя фактите
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #484  
Стар 20th June 2010, 05:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Ами явно не всички ги слагат тия пластини ,на мен не са ми слагали,а ми бе6е чупил костта,защото бях ужасно синя и надута,за това и не бях чувала за тях.Между другото толко съм се вманиачила че снощи сънувах че Йорданов ме оперира и бях много доволна
При първата ми рино бях като пребита като от Майк Тайсън и не съм имала никакви пластини...за тва питах какво значи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #485  
Стар 20th June 2010, 07:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Още веднъж ще се опитам да обясня за въпросните пластини, макар че и на мен не са ми слагани, но с четене всичко се научава.
Това са пластини, които се слагат вътре в носа, за да подпират носната преграда, когато е имало нужда от изправяне. Преди време entersandman беше писал за тях доста подробно, дори ги беше снимал (след като му ги бяха извадили, разбира се), но сега видях, че е сменил паролата на албума. Нямат нищо общо с чупенето на костите. За тази цел отвън върху носа се слага гипс (когато искат да пестят от консумативи ) или ето такава лонгета http://www.facialsurgery.com/image/t..._splint_03.jpg , която е далеч по-приятна за носене от тежкия гипс. В много редки случаи, при съвсем лека интеревенция, може да има и само лека превръзка.
Отговори с цитат
  #486  
Стар 21st June 2010, 13:39
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

[quote="marisabela"]
Цитирай:
Първоначално написано от BetsiBubz
Керасаки,абе мисля че 3 месеца е доста рано ,трябва още време да мине за да видиш крайния резултат,не се отчайвай,наистина може да отнеме месеци или година докато се оформи окончателно,аз сумати време след операцията не приличах на себе си,имай търпение
Ти шегуваш ли сееее,ахахахаха.3 месеца са достатъчно време да се осъзнае и да лудее Ама на 100% вярно.Който иска да се самозаблуждава или самоуспокоява нека си миски, че след 6 месеца върхът му ще се стесни или вирне на горе ( знае ли човек току виж земната гравитация отстъпи място на космическата .Ми да взема и аз да чакам този момент, хем връхчето на носа ми ще се вдигне, хем гърдите ми ще се вирнат на горе )
Отговори с цитат
  #487  
Стар 22nd June 2010, 15:23
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Всичките криви и вълни ги няма,вчера се снимах под всякакви ъгли-Е НОСЪТ Е ПРАВ ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ ПАРАГРАФИ:
Супер, честито да ти е нослето!
Кога ще пуснеш и снимки профил и анфас? В анфас особено имаше какво да се работи и поправя и ми е интересно какво се е получило.
Отговори с цитат
  #488  
Стар 22nd June 2010, 17:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://media.snimka.bg/6537/019328998.jpg

доста е надут,рекорд държи дясната страна

http://media.snimka.bg/6537/019328999.jpg

http://media.snimka.bg/6537/019329001.jpg

http://media.snimka.bg/6537/019329003.jpg

http://media.snimka.bg/6537/019329004.jpg

незнам дали,защото свикнах,но сякаш пак ми е голям
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #489  
Стар 22nd June 2010, 17:21
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Супер ти е!! Особено много ми харесват втората и третата снимка. Определно има разлка ноздрите са по-малки, върха е нагоре и много хубава форма има. Ех да имах и аз 2000лв
Отговори с цитат
  #490  
Стар 22nd June 2010, 17:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazy lady
Супер ти е!! Особено много ми харесват втората и третата снимка. Определно има разлка ноздрите са по-малки, върха е нагоре и много хубава форма има. Ех да имах и аз 2000лв

на мен пак ми изглеждат дълги.май е трябвало да ги събере повече и тоз камбест връх ще го чакам една година сигурно да спада и да се оформя.

От вътре има една рана,която се опитва да хване струп и все като понеча да дръпна струпа се разранява и ми дърпа чак в другата ноздра.Все едно са свързани Имам чувството,че ще ми се разпадне носа,а това не трябва да стои там,защото се вижда и личи.не е нормален израстък.Юли месец ще го посетя
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:23.