IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 7th February 2007, 19:01
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Някой може ли да ми каже има ли ж БГ магазин на Manolo Blahnik и ако да къде се намира.
__________________
www.Ultimate-Performance.net
Отговори с цитат
  #32  
Стар 7th February 2007, 22:06
Boreto Boreto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 16
По подразбиране

ами значи 100% съм сигурна че в софия има по витошка или в магазина "catwalk",там продават само маркови дрехи,а и също в "vision" мн готин магазин фрашкан с маркови дрешки...абе в софия има само трябва да пообикалиш
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th February 2007, 14:08
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

www.victorissecret.com, другия ми любим сайт е www.efashionconcepts.com
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th February 2007, 17:16
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Не е вярно че от Виктория сикрет не доставят в България,аз съм си поръчвала,а за този сайт който си го дала,защо има намаление за българи,и тези марки които са дадени оригинални ли са,защото като видях цените малко се съмнявам
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th February 2007, 17:25
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

а ти мислиш ли че една рокля Cavalli може да струва по-малко от 100$ и тя да бъде оригинална , защото аз се съмнявам.....тогава въпроса ти става излишен....а колкото до качеството,пробвай и ще се увериш сама
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th February 2007, 17:38
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

ok
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th February 2007, 17:30
eli_beli eli_beli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 3
По подразбиране

www.efashionconcepts.com
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th February 2007, 18:20
eli_beli eli_beli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Ей аз си харесах дънки ето това са : праштам линка да си кажете мнението.. http://images.auctionworks.com/hi/66...ns_jeans_5.jpg пишете ми докато още се чудя дали да си ги купувам- струват само 90$
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th February 2007, 18:40
q1q1q q1q1q не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 151
Изпратете съобщение чрез ICQ до q1q1q
По подразбиране

Абе хора не е моя работа да се меся.. ама сега ще ви обясня как става номера щот аз само така си пазарувам
Преди година две съм копувал на приятелката си (бившата) от виктория сайта разни неща и са пристигали скоро не съм го правил и незнам чесно казано
повечето онлайн магазини не доствят до БГ заради многото мошениции и прочие нарочно го правят .. ама тва е друга тема на разговор
значи като искаш да си поръчаш нещо само кликваш върху него избираш си цвят, размер и прочие след което попълваш данните на кредитната или дебитна карта и адреса на който да бъде пратено за целта ви трябва или Visa или MasterCard може и Американ експерс ама се съмнявам че имате такава та ако искате да разберете дали сайта доставя или не най-елементарния начин е да напишете едно писмо до съпорта " добър ден ала бала казвам се еди кой от еди къде искам да попитам доставяте ли до БГ" много често държавата България я има във листата вкарана но само така пише и като си поръчаш нещо нема да ти го пратят има сайтове с други опции примерно ако държиш да си вземеш нещо и не искат да ти го пратят може да се договорите да им заплатите това което искате със WesternUnion колкото и странно да звучи
аз съм преговарял със много такива сайтове който дори нямат България във Shipping листата и пак съм се договарял да ми го пратят а аз ще заплатя предварително със WU
Така че никви адреси няма и никви такива неща ако някой иска сериозно да си вземе нещо от нета и не му е ясно може да пита

П.с Всички дрехи от тези сайтове директните на марката пройзводител са 1000% оригинални без съмнение без значение каква е цената може да намерите дънки за по 30$ може и за по 3000$ цената не определя..

вижте и един от любимите ми магазинчета www.armaniexchange.com скоро не съм гледал дали са го заредили с нова стока но за лятото ще има уникални неща
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th February 2007, 18:47
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.