IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th June 2006, 19:22
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Нито наличието на сайт, нито членството в BULAPRAS е гаранция за професионализъм BULAPRAS е ДОБРОВОЛНА организация!!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th June 2006, 19:29
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Цитирай:
Първоначално написано от vessi_77
Н.Георгиев работи с Евросиликон, които са по-грапави..Другите са PIP (по-нежно грапави)като моите.При Н.Георгиев бяха 3600Е, а при Динев платих 2000Е за кръгли. Ако са анатомични са по-скъпи.
Веси , как си се доверила на хирург , който няма сайт ? Аз държах моя даже да е член на Bulapras !
Надявам се, че се бъзикаш, а ако не, жалко. С чиста съвест мога да кажа, че моите гърди направени от "нечленуващ" в BULAPRAS са най-хубавите на света :P
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19th June 2006, 19:52
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th June 2006, 21:29
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Цитирай:
Д-р Динев е въздух под налягане! Правих си липосукция при него, но честно казано си остави ръцете!!!
И аз си правих липосукция при д-р Динев.

Не знам какво значи да си е "оставил ръцете", след като база за сравнение не може да има (освен ако не са правени няколко интервенции при различни хирурзи).

Аз съм доволна от резултата, защото видимо ми намали най-неприятните тлъстинки. Естествено, мога да подходя и критично, че не изглеждам като манекенка. Но дали затова да виня доктора или просто да приема собствената си физика.....?! Все пак пластичният хирург не може да смени природата ни!

Ще бъде добре, ако авторът на въпросното изказване сподели повече за самата интервенция, както и за това защо я отчита като "оставяне на ръцете", а не отправя нападки към личността на доктора.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липоскулптура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.