IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2006, 15:07
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране не!на силикона

момичета да ви се оплача след предаването ,което направих са пластиката някаква организация Не!на силикона иска да ме съди пратили са писмо до шефовете ми ,до прокуратурата ,до НС и т.н.

Всъщност оказа се ,че исканията им са безумни,но все пак на мен ми стана много гадно ,за това искам да чуя вашето мнение
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2006, 15:08
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

И за какво искат да те съдят ще си дала информация????Звучи абсурдно!!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2006, 15:10
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Свободна медия

Все пак това може да е материал за продължение на предаването - ответна реакция.

Да мислим позитивно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2006, 15:12
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране Re: не!на силикона

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
момичета да ви се оплача след предаването ,което направих са пластиката някаква организация Не!на силикона иска да ме съди пратили са писмо до шефовете ми ,до прокуратурата ,до НС и т.н.

Всъщност оказа се ,че исканията им са безумни,но все пак на мен ми стана много гадно ,за това искам да чуя вашето мнение
Кога се е излъчило това предаване? Имали как да получа запис от него? Какви са им исканията?
То има и организации за защита на животните, ама ние продължаваме да ядем месо !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th May 2006, 15:26
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

преид 2седмици някаде.Целият проблем е ,че според тях силикона бил незаконен. и,че лекарят ,който съм снимала бил нарушител на закона .Аз влезнах в техния сайт и се оказа,че той е против двама лекари,единият от които е точно този,който сам снимала
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th May 2006, 15:29
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

дори и да е незаконен силикона, и лекаря който си снимала /предполагам за Бояджиев говориш/ да е нарушител на закона, ти като си го снимала кой член точно си нарушила, че не мога да се сетя???
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th May 2006, 15:30
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
преид 2седмици някаде.Целият проблем е ,че според тях силикона бил незаконен. и,че лекарят ,който съм снимала бил нарушител на закона .Аз влезнах в техния сайт и се оказа,че той е против двама лекари,единият от които е точно този,който сам снимала
ОК, може и така да е !
Ако не е много неудобно пиши ми на лични, искам да зная кой е този доктор и ако може името на сайта на тази организация
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th May 2006, 15:33
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Каква е тази организация ??? Ще пратиш ли линк?
Как можем да видим предаването?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th May 2006, 15:39
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Лекарят е доц. Бояджиев. Цвета С и екипа на Мsat снимаха точно в деня на моята операция, само че не съм аз във фотоматериала, а момичето с което бяхме в една стая. Поне тя така ми каза, че познала гърдите си във филма. Не знам какво лошо може да се каже за доктора, защото аз и всички, които са ме видяли са очаровани от резултата.
Между другото нека авторката на репортажа най-после да напише как можем да видим филма, защото аз го изпуснах. А и нека да каже кой е сайта на въпросната организация.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th May 2006, 16:34
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

ще проверя дали можем да го взема на джд за друг начин не с е сещам ,защото няма да го повтарят май. сайтът и е www.nenasilikona.com ,а аз сащо саъм много доволна от Бояджиев ,но нито за миг не сам мислила дас му правя реклама ,защото изборът на хирург е нещо лично и не трябва да е продиктувяан от никой
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ненасиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:09.