IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 26th October 2010, 18:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

галкееее, блазе ти на тебе, в моя любим град !!!! Ама много си далече, бе човек !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #612  
Стар 27th October 2010, 09:38
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

А!? Че ти не живееш ли във Варна? Що с такова впечатление съм останала!? Хм... Жалко... няма да пипам, да показвам .... и там квото.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #613  
Стар 29th October 2010, 19:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Не, от сф съм....но за един хубав и симетричен бюст да ти кажа и зад варна бих отишла)))))).
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #614  
Стар 4th November 2010, 12:14
asimp asimp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Правих си блефаропластика при д-р Заякова преди 4мес. Впечатлението ми е, че суперлативите за нея са малко пресилени. Резултатът при мен : торбичките под очите бяха премахнати, но се образуваха нови такива малко по-надолу и по-навътре към носа, доста неприятно под едното око. А на другото око и досега остава доста дълъг 1,5см., линеен белег встрани от външния очен ъгъл.
Отговори с цитат
  #615  
Стар 4th November 2010, 12:54
defens defens не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Варна
Мнения: 31
По подразбиране

Когато реших да си правя гърдите,първия доктор при когото отидох беше д-р Заякова.Много мила и любезна жена,обяснява всичко,но това което ме отказа от нея беше,че ми предложи кръгли импланти,290 сс.Естествено попитах не може ли повече,тя категорично отказа по-голям кубик.А когато предложих анатомични импланти,мнението и беше ,че може ,но със по -малък кубик.Явно се презастраховаше,не знам.И като се замислих,то не си струваше да се режа и да изтърпя болките и дискомфорта,за толкова малък кубик.....И естествено отидох при друг,за което не съжалявам изобщо,предложи ми точно това което исках....А и в цените при двамата имаше разлика за една и съща марка.Все пак ,нямам лични наблюдения върху работата и и не мога да дам мнение за професионалните и качества....
Отговори с цитат
  #616  
Стар 4th November 2010, 13:39
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цените са последното, което е от значение за избора ни обикновенно. Иначе за кубиците съм чувала и от други, че предпочита да предлага по-малки. Но пак е индивидуално, защото аз се консултирах за подмяна на кръгли с анатомични импланти /първите са слагани при друг лекар/ и ми каза, че няма проблем да сложи 420 кубика. И смятам при нея да ги подменя след известно време. От другите си операции при нея аз лично съм много доволна, но винаги съм пращала снимки, когато са ми искали мнение, защото всеки сам трябва да реши за себе си. Съответно да види и прецени дали резултата задоволява изискванията му. Освен това всяка операция си е риск и никога няма 100 процента гаранция за успех, дори при най-добрия лекар. А белезите според мен зависят много и от типа кожа. При мен всички белези са гладки, тънки като конец и почти незабележими.
Отговори с цитат
  #617  
Стар 6th November 2010, 20:57
asimp asimp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Явно не съм описала правилно, получиха се не нови торбички, защото тези гънки, които се появиха след операцията, не са с мека консистенция, както торбичките под очите. Това са гънки, които са резултат от неестетично транспозиране на тъкани вследствие операцията. Пресилено е да се очаква непременно невероятен и освежаващ ефект, какъвто при мен не се получи.
Отговори с цитат
  #618  
Стар 6th November 2010, 21:50
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Съжалявам, че не си доволна. Не разбрах много добре какъв точно е проблема, но може би трябва да се консултираш с д-р Заякова. Освен това не се знае със сигурност дали нещата ще останат така. Както вече съм ти писала, окончателния резултат се вижда след около 6-7 месеца. До тогава са възможни остатъчни оттоци и асиметрии, особено когато се уморят очите.
Колкото до освежаващия ефект, при мен е много видим, защото са оперирани и долни, и горни клепачи.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 6th November 2010, 22:08
asimp asimp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Наистина при този резултат се радвам че не ми прави и горни клепачи. Мисля да се обърна към доц. Тепавичарова в София. Тя провежда курсовете по блефаропластика за лекари.
Отговори с цитат
  #620  
Стар 30th October 2011, 16:09
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

здравейте някой да е опериран при доктор Заякова и да има карта която може да ми даде за намаления на цените благодаря предварително аз съм от Варна
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.