IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2006, 12:29
Eric Eric не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране За липосикцията...Къде?

Решил съм да си правя липосукция...и се чудя към кой доктор да се обърна:
1. д-р Динев- център "Панацея" и в бол."Вита" практикува
2. д-р Тонев- бол."доверие"
3. д-р Игнатовска-
4. д-р Стоянов- частна болница “Св. Пантелеймон”
5. Или МЕд.Център Нефертити
...ако някои има впечетления моля да сподели
...или да препоръча
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2006, 14:03
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Аз си правих при д-р Динев и съм много доволна. Няма момиче, което да не хвали д-р Николай Георгиев, клиника Св. Тома (на цар Борис 3) - не само за липосукцията, а въобще за всяка една пластична интервенция (но пък е по-скъпичък). Ти като мъж, предполагам имаш предвид липосукция на корема, т.е. абдоминална пластика? Или греша?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th May 2006, 20:56
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз също си правих липосукция при д-р Георгиев в "Сейнт Тома" и съм много доволна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th July 2006, 23:40
monda monda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Amelie
Аз си правих при д-р Динев и съм много доволна. Ти като мъж, предполагам имаш предвид липосукция на корема, т.е. абдоминална пластика? Или греша?
Липосукция на корема и абдоминална пластика са различни неща
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th July 2006, 04:20
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

МЕРИ, разкажи моля те по-подробно.На мене ми предстои в началото на септември. Как се прибира кожата, белези, остават ли големи тръпчинки? Синини, болки ... Всичко,което се сетиш.Много ще ми помогнеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th July 2006, 12:23
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Аз съм що годе прясно оперирана при д-р Тонев ,липосукция на паласки и бричове+повдигане на задник,резултат -отличен .Имам 4 мн малки белега,два са отстрани на талията и два в свивката под дупето .След операцията спазвах режим и сега се вмъквам в два номера по-малки дънки(Резултата не е само от липосукцията ,но и от здравословното харнене)Все още не мога да спортувам,защото като тичам чувствам дискомфорт ,сякаш отоците ми се друсат нагоре -надолу и сигурно има нещо такова ,защото са доста меки ,но вече почти спаднаха.Утре става месец и половина след операцията и махам клина
Тъй като не мога да препоръчам лекар,защото това е въпрос на лиен избор,споделям свойте впечатления
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th July 2006, 14:27
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цвети би ли ми казала как ти повдигаха дупето с подплънки или с някаква мрежа съм чувала. Преди време бях питала ,но хирурга ми каза ,че това което искам аз (да ми премести гънката отдолу където завършва дупето -по нагоре)е много сложно и оставя страхотни белези.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th July 2006, 16:01
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За повдигане на седалище има различни методи. На Цвети и е правен липофилинг+липосукция (прости ми, че ти взимам думата). Това е вариант за по-млади жени, които нямат нужда от сериозно повдигане. При по-отпуснат профил на седалището или нерелефни задни части сигурният метод е поставяне на протези под мускула (както при гърдите). Най-радикално е изрязването на излишната кожа по гънката, но това е компромисен вариант, когато другите методи са "безсилни" (отават големи белези).

А метода с имплантиране на нещо като мрежа сигурно има ефект, но не вярвам той да е окончателен и траен. Това са пластмасови влакна с кукички, които се поставят подкожно. (Има подобевн метод за лифтинг на лице, доказано нетраен всъщност.)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd August 2006, 15:22
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Аз имам един въпрос. За активно спортуващите, при спазване на разумен начин на хранене, този проблем може ли в края на краищата да се отстрани, или така ще си остане до опериране?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st October 2006, 06:38
Rei4al Rei4al не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Аз съм си правила при доц.Бояджиев и съм много доволна.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗалипосикциятаКъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:25.