IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 28th January 2009, 18:46
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране Re: krivi ustni

Цитирай:
Първоначално написано от sunny211
...дали да ми я намалят оперативно и при кой или да увели4а другата половина?
Ще покажеш ли снимки?Така няма как да се прецени.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 28th January 2009, 23:02
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

дайте снимки на тези който не са доволни и имат осложнения на силикон в истните ..аз съм за ..но всеки си преценя калко риск може да поеме ..и сега търся лекар ..който да ми го инжектира..
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 28th May 2009, 21:27
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране Помогнете!!!

Момичета,моля кажете при кой мога да си махна силикона от устната(имам само в горната)Слагала съм го преди около 5 години при Бояджиев,обезобрази ме.От едната страна е горе долу добре,но от другата виси ужасно и се уголемява с всяка година повече само от едната страна.Моля ви дайте съвет,за да не отида пак където не трябва Незнам как се качват снимки тук,може ли да ги изпратя на имейла на някой от вас и вие да ги качите,все пак ще са от полза и на други момичета!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29th November 2009, 02:07
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

До колкото знам е силикон,в началото изглеждаше горе-долу добре,но сега се събра само от едната страна и е ужасно,не мога да се понасям толкова крива,а ме е страх от премахването
Отговори с цитат
  #85  
Стар 29th November 2009, 06:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunny211
До колкото знам е силикон,в началото изглеждаше горе-долу добре,но сега се събра само от едната страна и е ужасно,не мога да се понасям толкова крива,а ме е страх от премахването
Я,горе главата,толкова жени са писали,че са го махнали,хич не се отчайвай-бъди смела и напред.За кво да се гледаш така,нали така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #86  
Стар 17th July 2010, 10:34
aspa1978 aspa1978 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране Re: махане на силикон от устните

абе хора вие луди ли сте да си слагате силикон, Тои е нелегално внесен в страната ни !!! Като искате Устни си направете Липофилинг / Взема ви се мастна тъкан и се слага където искате /
Силикона се маха с кортизон се инжектира около топчетата но е малко опасно но не се маха напълно !!! Вие наистина и се извинявам за следното но нямате акъл да си слагате силиконово Олио !!! Няма махане дори и оперативно а ако е оперативно знаете ли че може да ви ампутират устната ??? !!!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 17th July 2010, 15:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: махане на силикон от устните

Цитирай:
Първоначално написано от aspa1978
абе хора вие луди ли сте да си слагате силикон, Тои е нелегално внесен в страната ни !!! Като искате Устни си направете Липофилинг / Взема ви се мастна тъкан и се слага където искате /
Силикона се маха с кортизон се инжектира около топчетата но е малко опасно но не се маха напълно !!! Вие наистина и се извинявам за следното но нямате акъл да си слагате силиконово Олио !!! Няма махане дори и оперативно а ако е оперативно знаете ли че може да ви ампутират устната ??? !!!
НАПЪЛНО ТЕ ПОДКРЕПЯМ,ЛУДИ И БОЛНИ ХОРА!!!!!!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #88  
Стар 24th July 2010, 23:32
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте ,момичета!Ако трябваше да реша днес,какво да си слагам в устните,със сигурност нямаше да сложа силикон!!!Аз съм си го инжектирала преди 8 години,когато не се знаеше много за различните процедури.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th July 2010, 06:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

НИКОГА НЕ СЛАГАЙТЕ СИЛИКОН В УСТАТА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #90  
Стар 10th April 2011, 12:31
Аватара на XpuCTuHka
XpuCTuHka XpuCTuHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Добър ден
Намерих този форум преди половин година,понеже търсих начин да се отърва от силикона в устните ми.Преди 1 седмица бях при Доц.Анастасов и си направих операцията.още е рано да се каже какъв ще е крайният резултат,но от това в което виждам в момента съм много доволна.операцията не е никак приятна по време и след нея,но не е болка за умиралка.радвам се,че открих форума и се отървах от силикона си до колкото е възможно и искам да дам съвет на всички момичета който се колебаят дали да си сложат силикон-НЕ ГО ПРАВЕТЕ!!!
1.Може да не се харесвате
2.Не си заслужава да претърпите тази операция,която не премахва 100% всичко
3.Има мн други лоши последствия които може да настъпят след време в здравословен план
4.Силикона е забранен да се поставя инжективно където и да е в тялото защото е мн опасен
Надявам се с тези думи да съм разубедила всички момичета,пък и разбрах че мъжете не харесват толкова големи устни а по скоро добре изразен контур.Все пак най-важното е да се харесвате каквито сте за да ви харесват и те!Благодаря
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.