IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 26th May 2009, 19:45
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Предавам се!!! Ти ми кажи
Незнам!Но предположих че ти знаеш отговора и за това те питах!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #192  
Стар 26th May 2009, 21:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Незнам!
А замисляла ли си се защо е така?
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #193  
Стар 27th May 2009, 11:54
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Незнам!
А замисляла ли си се защо е така?



Ти пък
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #194  
Стар 27th May 2009, 12:04
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Пак изпуснах!
Отговори с цитат
  #195  
Стар 27th May 2009, 17:14
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Нищо не си изпуснала! Тя Сладито не си издава "ноу хау"-то, така лесно!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #196  
Стар 27th May 2009, 18:56
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

А стига бе
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #197  
Стар 5th June 2009, 11:43
tv0000 tv0000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Да, жените след 30г. имат по-голямо желание за секс. В тоя смисъл може би стават по-сексуални. Но това не значи че сексът с жена на 40г. е по-приятен. Причината е чисто физиологична - вагините им стават по-широки, от което следва по-слабо триене на пениса, т.е. по-малко удоволствие за мъжа.
Аз съм на 37г. и съм правил секс със жени на всякакви възрасти, най-възрастната от които на 48г., най-младата на 17г. Моят опит показва, че жените над 30 правят по-добре френската любов, но относно стандартния секс, съм убеден че мъжете предпочитат по-млади жени, по простата причина че са по-тесни...
Съзнавам че това звучи обидно и отчайващо за много от вас, но това е истината. Както жените предпочитат по-дебели пениси, така мъжете предпочитат по-тесни вагини.
Така че не чакайте да станете на 35-40г. защото тогава може да ви се прави секс повече, но може да няма с кого. Правете секс докато сте млади.
Отговори с цитат
  #198  
Стар 5th June 2009, 12:16
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Използвай презерватив с подплънки или си сложи силикон в патката...така ще можеш да ебеш и 50-60 годишни.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 5th June 2009, 17:38
Аватара на pamporo
pamporo pamporo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 58
По подразбиране

ле лееееееееееее
това беше много грубо
__________________
http://www.tehta.com/pate.gif
Отговори с цитат
  #200  
Стар 6th June 2009, 00:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tv0000
Да, жените след 30г. имат по-голямо желание за секс. В тоя смисъл може би стават по-сексуални. Но това не значи че сексът с жена на 40г. е по-приятен. Причината е чисто физиологична - вагините им стават по-широки, от което следва по-слабо триене на пениса, т.е. по-малко удоволствие за мъжа.
Аз съм на 37г. и съм правил секс със жени на всякакви възрасти, най-възрастната от които на 48г., най-младата на 17г. Моят опит показва, че жените над 30 правят по-добре френската любов, но относно стандартния секс, съм убеден че мъжете предпочитат по-млади жени, по простата причина че са по-тесни...
Съзнавам че това звучи обидно и отчайващо за много от вас, но това е истината. Както жените предпочитат по-дебели пениси, така мъжете предпочитат по-тесни вагини.
Така че не чакайте да станете на 35-40г. защото тогава може да ви се прави секс повече, но може да няма с кого. Правете секс докато сте млади.


хм, тва е твоята логика и на още не много мъже....повечето мъже на ТВОЯТА възраст( щото аз горе долу стакива общувам) пък не харесват младите тесни жени, защото по техни думи им е писнало да го вкарват по 5 минути и някой да им охка,че го боли...предпочитат по-закоравялите сексуално дами))които независимо от широчината на дупката ( да неговорим,че жената има не една дупка) доставят на мъжа доста по-голямо удоволствие, защото те самите успяват да изпитват по-голямо удоволствие... по този повод ще изкажа мнение,че наистина не става въпрос нито за възраст,нито за широчина на отворите...забелязала съм,че мъжете харесват сексуално жените толкова повече, колкото повече самата жена може да изпита удоволствие от секса, ако ме разбираш..дърветата никой не ги обича,ако ще да са с физиката на наоми и с п*** цепеняк..
и мога да ти кажа,че сега на моята възраст , която е около гореспоменатата от тебе, имам много повече с кого да правя секс, отколкото преди 15 години...

това е моето мнение, от моя опит...но смятам,че повечето хора на нашата възраст ще ме подкрепят..така че за мен няма нищо обидно в твоя пост...по простата причина,че това е САМо твоето мнение и не мисля,че другите мислят така...

освен тва, да ти кажа под секрет , младите и тесните са тези,които после ще те побъркат от смс-и и обаждания, което е нещото, заради което обвързани зрели и умни мъже рядко се връзват с такива...всеки търси бързия необвързващ секс, който може много по-лесно да намери при една 35 годишна, женена , с 15 годишен брак...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ставатлиженитевъзрасттапосексуални
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.