IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 18th September 2013, 12:03
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз също мисля и съм се убедила, че наистина пл. хирурзи си имат някаква силна страна в която са най-добри! Не че не правят и други неща, но просто еди къде си си имат афинитет и там нещата са им най-качествени. както и зъбарите. И те са така: едни са добри в лечението, други във мостове и импланти, трети в керамика и фасети. И в това съм се убедила от опит. Така и разл. спец. в медицината които са като общ профил практикуващи го, но са по-по добри в конкретно нещо от този профил. Да вметна нещо и за доцента: Няма да описвам случката, но той е перфекционист, като майка си, но доста по- обясняващ и любезен, ако трябва да ги сравняваме точно тях двамата. Иначе и двамата са уникални специалисти. Все пак всеки да си реши какво иска за себе си. Дали сладки думички относно консулта и в последствие, или качество на работа без да има мило, сладко, слънце и т.н. и в последствие качеството да отстъпи пред милите думи. Въпрос на предпочитание на пациенти.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 19th September 2013, 13:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мда,това ме връща назад в 2009 година в клиниката на една мъжка хиена с точно такъв изказ.....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st February 2014, 15:24
doreto doreto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
Thumbs up Доцент Романски

Доцент Романски освен в Александровска болница оперира и във Вива клиник в Слънчев бряг. Там условията са идеални и екипът му е висококвалифициран.
Работят с най- висок клас анестезии и модерно оборудвана операционна, където се провеждат операциите.
Възхитена съм от отношението на персонала и от д-р Красимир Кенолов, който през цялото време асистираше на доцента, а след самата операция пое изцяло грижата и наблюдението над състоянието ми.
Операцията беше доста тежка, но те се справиха перфектно и показаха голям професионализъм.
За консултация и преглед може да си запишете час в самата клиника, защото доцента идва в определени дни от месеца.
Аз им се доверих и не съжалявам за това, напротив доволна съм, че вече и в нашият регион има клиника, която предлага първокласно обслужване и отношение на достъпни цени
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st February 2014, 17:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Защо операцията ти е била тежка?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 14th April 2014, 11:01
MirraBella MirraBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

И моята операция беше много тежка и съм безкрайно благодарна на доц. Тепавичарова и доц. Романски за отношението. Престоят ми в Александровска болница беше по-приятен и спокоен благодарение на отношението на целият екип сестри и доктори.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14th April 2014, 11:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

А защо казваш, че операцията е била тежка, какво точно правиха?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 16th April 2014, 16:37
MirraBella MirraBella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 10
По подразбиране

При мен специално беше реконструкция на гърда, след като беше отстранена изцяло гърдата ми. Взеха ми мускул и тъкан от гърба и ми сложиха експандер. Доста тъжко беше всичко, но сега се възстановявам постепенно.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 16th April 2014, 19:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Този път попаднах на точния човек, много се радвам!
Благодаря ти, че си се включила.

И аз съм тръгнала по твоите пътеки, макар че при мен ще е далеч по-лесно, защото моите гърди са си на мястото, аз съм с квадрантектомия.
Плановете ми са да си направя двустранна мастектомия и да си сложа импланти в една операция.
Ако е удобно може ли да разкажеш повече за процедурата, за клиничните пътеки, въобще каквото се сетиш, ако искаш даже на лични, защото да не разводняваме темата с нашите по-особени гърди.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 14th October 2016, 11:36
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, момичета.

Преди няколко години имах подарък-ваучер за мамопластика при Пеев, но се отказах да се оперирам при него. Интуицията ми подсказа, че той не е моят лекар. След това обстоятелствата не ми позволиха да се оперирам и ето днес, вече с две деца и след две кърмения съм на същото дередже.

За последните няколко години съм проучила почти всичките теми в този раздел на форума и вече подготвена избрах двама специалиста, с коиото бих искала да се срещна. Оказаха се майка и син. Тепавичарова и доц. Романски. Оказа се, че Доц. Тепавичарова вече живвее в САЩ и идва до БГ веднъж на 3 месеца, за да асистира на тежките операции и да преглежда старите си пациенти.

Затова, а и след обратни връзки на негови пациентки, се насочих към доц. Романски. Вчера ми беше консулацията и искам да кажа, че съм много приятно впечатлена от доктора. Хареса ми както непринуденото му поведение, така и директността, така и това, че не се взима много насериозно. Почувствах се много спокойна в негово присъствие и сигурна в това, че си разбира от работата.

Разказа ми за болничния престой от 3 дни, дренажите, които се слагат за 48 часа, за проследяването, не ми спести от рисковете и подробностите за възстановителния период и с абсолютна директност ми каза което ще ми стои добре и защо и кое ще ми стои грозно.

Параметрите ми са: 75 см. подгръдна обиколка, чашка А-, ръст - 162 см. Имам лека птоза от кърменето в дясната гърда и хоризонтална ассиметрия от 1 см. и различно ниво на зърната. Предложи ми кръгли импланти Motiva 315cc или 335cc (сега ще имам да се чудя), по-мекия гел(забравих названието му), висок профил, леко обиране на кожата на дясната гърда и леко смаляване на ареолата.

Разбрахме се за края на януари - нач. на феврури месец, защото само преди 2 мес. спрях да кърмя. Ще съм благодарна на онези от вас, които са с подобни на моите параметри, да ми пратят снимки, за да се сдобия с представа кое би стояло добре на такова тяло.

Последно редактирано от Samba : 14th October 2016 на 11:53
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14th October 2016, 16:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Samba, ако решиш си пиши е-майл-а за снимки. Аз съм с подгръдна 76 см, 165 см и 52 кг. Имплантите ми са кръгли, 280 сс, Евро силикон обаче.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: доцРоманскимнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.