IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th May 2006, 00:14
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

здравейте,преди време писах ,че почвам златно чудо 14 макс и сега,когато шишенцето стана наполовина,реших да споделя впечатленията си.Вече пия чудото 10 дни,а не съм свалила нищо!
Пинципно се храня здравословно,не ям тестени храни и сладко,позволявам си само пълнозърнест хляб и се стремя да наблягам на плодовете и зеленчуците.Докато приемах чудото бях минала почти само на салати,но тъй като имам гастрит и стомахът ми не понася на глад,когато не трябваше да се храня,си позволявах някои плод.Освен това ходя и 2 пъти седмично да тичам или на аеробика..
За сметка на това обаче напоследък кипя от енергия и се чувствам по-лека,макар че се храня по-малко.Днес например съм хапнала една салата на обед и въпреки че цял ден бях на крак и спортувах 2 4аса,след това не чувствах толкова умора и глад колкото преди!Просто в един момент чувството на глад се притъпява...
Следващите дни смятам да си допия половинката,надявам се поне малко да помогне...Мисля си,явно че описаната диета на листа си е от значение,от нея ще отслабнеш.Златното чудо ти влива енергия,то е само допълнение...Но хайде ще пиша след седмица,може пък да се случи някое чудо
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th May 2006, 11:41
Аватара на beti- ShArK
beti- ShArK beti- ShArK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

аз днес си взех "златоно чудо 14 max" ще видим какво ще става. Ще си сваля една диета и го почвам с нея, пък каквото стане. Ще видим какво чудо вижда бабата на Азис. Па земе наистина да познае. Ще я видим тая работа и това чудо колко наистина е чудо. Досега съм пила калорекс, никакъв ефект. Акмо е истина това което казва Sofie, значи ще ми помогне, но все пак стискайте палци
__________________
Никога не забравяй от каде си тръгнал!!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th May 2006, 21:40
flofloflo flofloflo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране Диети

[/b]
Хора и без това златно чудо може да се отслабне . Ако има разделно хранене и ако се ограничавате от сладко и тестени изделия пак ще има полза . Повярвайте ми , който ми вярва да пише . Ще обменим информация .
__________________
Obicham da davam mneniq osobeno po otnoshenie za fizicheskata forma na tqloto .
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th May 2006, 06:18
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Според мен Златното чудо е приятничко на вкус и става за поддържане на тонуса, но ако ве спазваш схемата стриктно няма отслабване. Честно казано мисля, че ако се изяждат 1200-1500 калории дневно и се спортува активно, няма нужда от каквито и дае диети. От тях само яхваме метлата
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th June 2006, 13:05
ninia ninia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Burgas
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
И аз изпих еано шишенце от златноно чудо, но за мое съжаление наистина няма ефект ...
В началото първите 10 дни спазвах диетата, а после го пих преди всяко хпанене ... Свалила съм като цяло един - два килограма ...
Очевидно прекаляват с рекламата му
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th June 2006, 22:49
viksi viksi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте!и аз пих златното чудо.изпих едно шишенце и свалих близо 6кг.според мен при всеки действа различно защото майка ми изпи две шишенца, а и след това пробва "златно чудо max"пурвона4алнои свали 5-6кг и след като го спря отново си ги върна.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th June 2006, 23:53
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

От познатите ми които са го пили никой не е останал доволен..... дори и кантара да е мръднал кило -две явно не е благодарение на ''вълшебното шишенце''....... ами на ограниченията в храненето и повишената активност....... м не знам ама мойто мнение е по добре с тези пари направете 1-2 посещения в фитнеса или каквото там спортувате.... хаха по доволни ще останете ........мое мнение и на тези около мен
хм май само Камелия е възхитена 100% от продукта (да не бъркам само ама май тя беше в рекламата)
всичко най добро.............
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th July 2006, 09:52
lqlqlq lqlqlq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Хей, добро утро на всички.
Така... незнам о къде да започна.
Аз съм на 15 години, висока съм 1,70 и тежа 65кг. Искам да сваля 9-10 килограма. Страшно много искам. Колко ли диети не пробвах, но нищо не успях да сваля. Един килограм дори. Спрях да ям хляб, шоколад, пържено... Сутрин стана, изям една ябълка и още някакъв плод; на обяд 1плод и 1зеленчук...никакъв ефект. Сега започнах да бягам на пътечката ни. От няколко дена бягам. Знам, че не може да има толкова бързо ефект и искам да ви попитам дали ако съчетая бягането със "Златно чудо 14мах" ще постигна някакъв ефект. Така искам да съм по-слаба, но... Искам да махна това гадно коремче, което съм изградила с годините.
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th July 2006, 11:27
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не спирай да спортуваш, трябва да я "умориш" тази пътечка и никакво отчайване!! първите 2 седмици може и да не се помръдне стрелката на кантара, но не се отказвай! просто на организма му е нужно малко време да се пренастрои и да започне да гори мазнини...това става бавно..сега и да има промени в теглото, те ще са от загуба на течности най-вероятно...свалянето на мазнините е по-трудничко, иска се упорство Успех!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15th March 2007, 13:36
zanya zanya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlq
Хей, добро утро на всички.
Така... незнам о къде да започна.
Аз съм на 15 години, висока съм 1,70 и тежа 65кг. Искам да сваля 9-10 килограма. Страшно много искам. Колко ли диети не пробвах, но нищо не успях да сваля. Един килограм дори. Спрях да ям хляб, шоколад, пържено... Сутрин стана, изям една ябълка и още някакъв плод; на обяд 1плод и 1зеленчук...никакъв ефект. Сега започнах да бягам на пътечката ни. От няколко дена бягам. Знам, че не може да има толкова бързо ефект и искам да ви попитам дали ако съчетая бягането със "Златно чудо 14мах" ще постигна някакъв ефект. Така искам да съм по-слаба, но... Искам да махна това гадно коремче, което съм изградила с годините.
Благодаря предварително.
ти си само на 15 години?!з
знаеш ли, че може би има още да растеш?
Може би след година две теглото ти ще се легурира така както ти е заложено генетично
доколкото знам "Златно чудо" помага в убиването на апетита,ама
докато сам човек не си наложи.Според мен диетата не е толкова сложна за спазване
дори ми се струва доста тежка,аз от 11 дена съм на плодове и зеленчуци,а от 2 дена пия златното чудо,но знам че без 2,3 посещения във фитнеса, отслабването ще стане баавно,а сега нямам време за фитнес

Хората които си възвръщат загубеното тегло след диет...Ами при тях се получава ефекта йойо.Всъщност диетата предствлява един вид нов начин на живот, не може да очакваш, че като се върнеш към стария начин на живот,чрез който преди си натрупал/а излишните килограми,ще успееш да задържиш новото тегло!Затова човек трябва да си наложи нов режим на хранене и ежедневно движение, това ще му осигури не само трайна физическа красота, но и дълголетие и здраве!!!

Също така трябва да се внимава и много бавно да се премине от диета, с мноого малко храна, към хранене, което се състои от поне три яденета и т.н.

Ако веднага човек започне да яде много, защото толковааа се "въздържал" по време на диетата, организмът му ще започне да складира много по-бързо новата храна, с което човекът ще напълнее.


Баща ми оня ден ми даде много интересен пример за човека и човешкия организъм.

По време на кризата хората са складирали огромни количества храна, защото не са знаели кога тези продукти ще се изчерпят от магазините, но също така не ядяли много, понеже не знаели за колко време ще им стигне храната, и така тя се разваляла...

Тялото действа по същия начин
Когато усети че му дават по малко храна, отколкото е свикнал, той започва да го складира(затова трябва да се внимава каква храна се поема по време на прочистващия период) а това не е особено добре

Пък и тъпченето с храна в момента е на нервна основа-> нямам какво да правя, я да си хапна;имам проблеми,депресия- я да я подтисна с малко храна,когато гледам филм си хапвам и не усещам колко много ям, защото следя действието

Напротив, ако има какво да правим въобще забравяме да ядем
Когато ходя на лекции и съм с колегите, въобще не ми се яде

Напротив,ако само седим пред компютъра да чатим....изяждаме много



п.с. извинявам се за дългия отговор, но...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗлатночудоquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.