IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2007, 20:25
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране 10 кг за 5 - 6 месеца

обръщам се към вас опитните
бих желала да олекотя телосложението си с около 10-тина килца
искам да спретна изненадка на моя мъж щом се върне от морето/той и сега много си ме харесва но искам да го направя най-вече заради себе си
то и секс няма да видя скоро тъй че поне ще отдам нужната концетрация
давайте съвети / всичките ще прочета
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th May 2007, 20:44
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

На първо място БРАВО! Поне ти си разбрала, че 10 кила не са малко и не могат да се смъкнат за 2 седмици . А 5-6 месеца са абсолютно достатъчни (поне спорет мен).

Ами това, което аз ще ти предложа е:
Изключваш всякакви храни от типа на: чипс, торти, сокове, хляб и всякакви тестени работи .
Намаляш: Плодовете и мечните продукти.
Започни да се храниш предимно с: зеленчуци, риба, немазно месо и да приемаш фобри.

Разбирасе и количестеото има значение, но това зависи от това колко килограма си, колко си висока, как се храниш
обикновенно
?

И кардио(във фитнеса или тичане, както ти самата предпочиташ ), поне 3 пъти в седмицата.

Желая ти УСПЕХ !!!
Със сигорност и много други ще ти дадат съвет, още по-добър и от моят! Затова съм сигорна, че ще успееш!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2007, 01:40
dida_dida dida_dida не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Бургас
Мнения: 32
По подразбиране

да, аз свалих 12 за 6 месеца, само си повтаряи- 'Това , че съм на диета не е наказание, винаги мога да ям торти, но просто не искам" при мен върши работа е не че съвсем зарязах сладкото но все пак... Успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st May 2007, 16:55
Pyretta Blaze Pyretta Blaze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Vinnland
Мнения: 83
По подразбиране

а как мислите, може ли с по-малко ограничения на храната и с повече тренировки да се постигне същия резултат за същото време или не?
__________________
http://www.typeonegative.net/board/t...whosonline.gif Beautiful - yet Dangerous
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd July 2007, 12:40
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

постига се много по добър резултат трябва постоянство !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd July 2007, 22:38
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Определено в постоянството му е майката. Както казаха и преди мен ти си разбрала, че 10 кг не се свалят за 1 месец, а тези 5-6, за които искаш "да се стопиш" са ти напълно достатъчни. Наблегни на здраволовното хранене и тренировките и скоро ще последват и 1-вите резултати. Нормално е в началото да ти се прияжда сладко, в такъв случай вземи едно блокче. Или пък като мен - ям по едно малко шоколаде "Своге" в четвъртък, през останалото време се въздържам. В този четвъртък, например, можеш да си позволиш и още нещо, но не прекалявай. Успех!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd July 2007, 23:02
Тео Тео не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 330
По подразбиране

6 месеца на море ще седи нека му е зле Та по въпроса 10кг са съвсем реална цел,със сериозна диета,която не е вредна за здравето,и минимално физическо натоварване не виждам какъв е проблема Важно е постояннството и волята
__________________
<---- Персонален Фитнес инструктур,изготвяне на индивидуален хранителен и тренировачен режим,според целите на клиента и тренировка с мен за показване на правилното изпълнение на упражненията,който иска 0887350856-Тео цена 20лв
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th July 2007, 18:47
jova jova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Барселона
Мнения: 22
По подразбиране

Сестра ми ги смъкна за 1 месец, но по възможно най-лошия начин - хранителен режим и движение както обикновенно - минимум
Това вода, чай и от време на време някое сокче...напоследък яде и някакви плодове.
НО според мен е важно да се отбележи от колко започваш Едно е да смъкнеш 10 кг от 75 и друго е да ги смъкнеш от 63 например.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th July 2007, 16:27
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

това ,че си решила да свалиш килограми е мн хубаво аз свалих 5-6 кила за 2 седмици ,ама имаше мн лош ефект... не го препоръчвам (гладуването)

а по хубаво си ходи на фитнес ,прави тренировка км час -час и половима и спазвай някакъв режим яж от всичко,но по-малко а й още нещо имам един трик слагай порцията храна в по-малка чиния така залгваш мозъка ,че ядеш повече
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:29.