IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st August 2007, 16:45
nikito_ nikito_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 13
По подразбиране

да се надяваме че ще ги смъкна тези 12 кг за 16 дни 6те правя по 250 коремни преси и ще тичам на тренажора ми по 30-40 мин ... дано успея
__________________
adski mi triabvash samo za mene
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st August 2007, 17:47
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

12 кг. за 16 дена...... ....абсурд, мила....освен ако не решиш да си отрежеш нещо.....(като крак например, коса не става )....
От личен опит ти говоря, не се заяждам, а те предупреждавам най-чистосърдечно....И аз все така свалям, явно и ти си привърженик на драстичните диети и оставяш всичко за последната минута (от сорта на....да сваля 10 кг. за морето....., казах аз... на 01. август ...пълна малоумщина..., ама к'во да се прави.....простотията ходи по хората.. )

Та ...за 16 дена с глад и спорт можеш около 6-8 кг. максимум да свалиш...още повече, че не си толкова пълна...( т.е. ще сваляш по-трудно)...

П.П. Не препоръчвам гладуването, ясно е, че не е здравословно....просто изразявам мнение по въпроса.....да не се надяваш напразно и да мислиш, че нещо не си направила както трябва... , та затова не си успяла да свалиш.....12кг.....за 16 дена....

Успех све пак!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st August 2007, 21:03
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikito_
... търся някаква диета с която се сваля по 1 кг на ден трябва да сваля около 12 кг за 16 дни и не знам ...направо се отчаях
Ми що не се отчая по рано, та да имаш време да си свалиш килата за нормално време
Дори и с пълен глад няма да свалиш толкова много за толкова кратко време. Осъзнай го и слез на земята.
А за диетата, от всяка еднообразна диета ще отслабнеш. Гарантирам ти че и само хляб да ядеш тези 16 дни пак ще свалиш някое кило. Но какъв е смисъла от безумия?
Създай си режим, чети НВД във форума, храни се на 3 часа, спортувай сутрин на гладно и резултати ще има. Но не и за 16 дена.
И както някой ти беше писал горе, НЯМА да се стегнеш за това време със спорт ако никога не си тренирала. Спорта вая красиви тела за месеци и години труд, който има волята да го прави вижда резултати!
Успех!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd September 2007, 02:24
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Ми що не се отчая по рано, та да имаш време да си свалиш килата за нормално време
Дори и с пълен глад няма да свалиш толкова много за толкова кратко време. Осъзнай го и слез на земята.
що..след 15 дена трябва да се показва момичето на първия учебен ден вероятно и трябва да направи впечатление. Както казаха хората освен, ако не си отрежеш някой крайник-мисията е невъзможна. Какво от това, ако ги свалиш до 15ти октомври??? Нищо с едната разлика, че ще е по-трайно и здравословно. С тези планове до 15-ти ще си свалила 6-7 кила, на 20ти ще ти писне, организма ще си поиска своето и на 15ти октомври вече ще си си върнала 4-5....Мисли реално и най-вече разумно. Която и диета да си избереш...без гладната...ще има ефект, ако я правиш с мисъл, а колкото си по-гладна, толкова си по-неспособна да мислиш.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd September 2007, 10:12
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

И аз искам да се стегна за 15-ти, но съм напълно на ясно , че с повече от 3-4 килограма няма как да стане. А и не съм на някаква определена диета, просто вечерта решавам какво да ям на следващия ден и си го изчислявам , тоест колко грама въглехидрати, протеини и мазнини има, както и общия брой калории(гледам да не минават 1000).
Общо взето резултатът е бърз и се чувствам добре
Но пък на 13-ти имам рожден ден и какво ядене ще пада ...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd September 2007, 13:46
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране Re: "Диета на Боряна" ???

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Аз на това няма да издържа и ти препоръчвам, да не се занимаваш с тези "диети", защото после ще съжаляваш. По-добре виж НВД!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotДиетанаБорянаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:48.