IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th September 2006, 20:14
gali gali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 2
По подразбиране Клиника по дерматология ВМА

ИНТЕРЕСУВА МЕ НЯКОЙ ИМА ЛИ ПОВЕЧЕ ИНФО ЗА ДОЦ. КАДУРИНА И ЗА ПРОЦЕДУРИТЕ, КОИТО ПРАВЯТ В КЛИНИКАТА В КОЯТО РАБОТИ ТЯ ВЪВ ВМА....... И ПО-ТОЧНО ЛАЗЕР ТЕРАПИЯ. ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО СЕ ПОЯВИ НЯКОЙ КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗКАЖЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЛИЧЕ ОПИТ. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ В АВАНС
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th September 2006, 13:56
tesnoa tesnoa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Моя близка приятелка си прави процедури на лицето с лазер и е много доволна.А и резултата който видях си заслужава май Кадурина е добър специалист.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th September 2006, 18:57
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз съм ходила при Кадурина на преглед и да Ви кажа...нищо особено.
също така моя приятелка беше в Тел Авив и там тя ходи при един много спец дерматолог, който е живял в БГ и познава Кадурина.понеже и днете с нея ходихме при нея....хе-хе!
та този пич и махна разни бенки и въобще проблематика по кожата.Той там ими клиника и е адски добър.сега ще открива клиника и в БГ със спец. обучени от него специалисти. Та за Кадурина:.......любовница на бивш министър на здравеопазването и съответно от там клиниката и всичките титли......Аз съм ходила и при други от нейната клиника доцентка-дерматоложка и...ефект = 0 но все пак това е мое лично мнение и не го натрапвам.Който е доволен Супер! Значи това е неговият лекар но аз не съм.А и като ме мъчи шестото чувство все нещо ме тревожи.....и се съмнявам....мда.
Успех на всички все пак! просто споделих мнение!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th September 2006, 19:48
gali gali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 2
По подразбиране Аз съм ходила при Кадурина на преглед и да Ви кажа...нищо ос

Лошоооо. Аз вече си запазих час за консултация на 16 Октомври. Преди една седмица се обадих и ми казаха, че това е възможно най-близката дата на която може да ме приеме, всички останали вече са заети. Това донякъде ме окуражи още повече/викам си "бреей тая сигурно е много добра,щом толкова я търсят/ Жалко, че тук никакви отзиви за Кадурина....само 2-ма са казали нещо и то единия само лоши неща Все пак нищо не пречи да отида да видя, пък ще се опитам да преценя на място. благодаря за мнението. беше ми важно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th September 2006, 19:50
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Като стана въпрос за дерматологични проблеми, някой знае ли повече за хормонална терапия? С противозачатъчни. Гинеколозите ги изписват, аз лично никога не съм пила,защото ме е страх от страничните ефекти, но може знанията ми да са остарели. Плийз, споделете опит!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th September 2006, 21:32
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th September 2006, 21:57
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Като стана въпрос за дерматологични проблеми, някой знае ли повече за хормонална терапия? С противозачатъчни. Гинеколозите ги изписват, аз лично никога не съм пила,защото ме е страх от страничните ефекти, но може знанията ми да са остарели. Плийз, споделете опит!
Ами имам една приятелка ,която имаше проблеми с лицето и косата и й изписаха да пие някакви таблетки Ясмин.И понеже определено имаше резултат и аз без да ми ги изпише лекар на своя глава започнах да пия...И да ти кажа за 2 месеца кожата ми придоби значително по равномерен тен ,не се омазнява като преди ,а косата спря да се накъсва толкова .Обаче ти препоръчвам да отидеш все пак да ти ги изпише някой гинеколог,че да не стане нещо кофти...само за успокоение да кажа ,че те са много леки като хормонално съдържание ...
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st September 2006, 08:45
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

И лекар да ти го предпише пак същата работа...на мен като ми бяха предписали Жанин, та какво???!!! Получих кръвоизлив и оттогава хормонални хапове не искам и да помирисвам....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st September 2006, 13:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

дива,
Този лекар не е в БГ, като дойде обазетелно ще пнпиша името му и воъбще данните му за връзка, а що се отнася до пикантерии то ги споделих защото именно на тези пикантерии се дължи Името на Кадурина и именно поради тези пикантерии е Кадурина и има клиника в която не се влиза просто ако искаш да отидеш.това какво ти говори? Аз само казах че съм ходила при нея на консултативен преглед а и също при доцентка от нейната клиника и не съм доволна и това както казах си е мое лично мнение и не задължавам никого с него.Всеки може да отиде и сам да си предцени дали това е неговия лекар.
А тези неща за нея ги разбрах 3 месеца след като бях при нея и като бях при нея и си записахме час с мойта приятелка за отстраняване да разни там кожни дефекти знаш ли какво й беше отношението? Тя дори не полежа да се занимае лично а прехвърли процедурата на колега от клиниката й. Щото явно за нея процедурата не е от най-доходните за да обърне лично внимание.Само консултации дава и ако предцени че дадена процедура си заслужава тогава взима лично участие! Хе-хе! Нищо че е специализирала в Швейцария)))))))!
И пак казвам не задължавам никой с моето лично мнение, но аз ако правя нещо по себе си то го проверявам, ама вервайте много внимателно със всичките рискове и предимства и на първо място търся възможно най-добрите в дадена област.Извинявайте че споделих мнение. 8)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th November 2006, 12:51
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Също ходих при Кадурина и не останах никак доволна.Това,че се влиза трудно ме накара да мисля,че е добър специалист,но уви.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаподерматологияВМА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.