IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th August 2006, 08:27
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране Как започвате деня?

Добро утро на всички! От известно време се каня да пусна такава тема, дано не се повтарям с някой друг. Интересно ми е как започвате деня си - събуждане, ритуали след това, кой на работа, кой свободен. Понеже за мен това е ужасна мъка, та затова питам. Просто сутрин съм полужива (или полумъртва), зависи от гледната точка. Ставам, приготвям се набързо и излитам. Като дойда в офиса в 9 си вземам едно кафе и оттам нататък не ми мърда 1 час за събуждане. В помощ на това включвам и нета. Понякога ми отнема и повече време и то станало време за обяд. Хайде споделяйте!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th August 2006, 08:32
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране Re: Как започвате деня?

Първото нещо когато стана е да си сипя кафе и да запаля цигара. През това време преглеждам новините. Докато трае прегледа вече е станало време да мина през банята и след това се втурвам към офиса където пия още ендо кафе и работния ден започва .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th August 2006, 08:32
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Аз започвам да ставам дисциплинирана или поне се опитвам От известно време ставам в 6ч30, пия кафенце и правя 30 мни Пилатес, после душ, грим , избирам какво да облека, целувка за чао на моя любим и отивам на работа, а днес станах с особено приповдигнато настроение, защото довечера заминавам на моренце
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th August 2006, 08:32
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Събуждане в 7:20 със силни опити до 7:40 да изляза от леглото, почти спяща и с напипване къде се намирам стигам до банята, после си правя едно силно, горчиво кафе и се гримирам....накрая се обличам и в 8:30 излизам в 9 съм в офиса. Правя си второ кафе и почвам да бачкам.....междувременно хвърлям по едно око на форума и така до 18:00ч.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th August 2006, 08:36
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ее, много сте дисциплинирани и тримата! Как го правите това да станете толкова време преди тръгване?! Аз съм от 9 на работа, но ако щете вярвайте, ставам към 8,15 със страшни усилия на волята. Вярно, че работата ми е близо и че мъжо ме кара напоследък, но това не е извинение май...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2006, 08:42
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Ее, много сте дисциплинирани и тримата! Как го правите това да станете толкова време преди тръгване?! Аз съм от 9 на работа, но ако щете вярвайте, ставам към 8,15 със страшни усилия на волята. Вярно, че работата ми е близо и че мъжо ме кара напоследък, но това не е извинение май...
Преди година и аз работех на 5 минути от нас и ставах 30 минути по рано но......сега се налага да ставам 1 час преди да тръгна
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th August 2006, 08:56
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

Събуждам се в 8,вземам душ,пускам си музичка,пийвам кафенце припявайки някоя песничка Към 8.50 политам към офиса,пия второ кафе и се започва лудото бачкане
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th August 2006, 09:01
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз съм точно както Invisible, но с тази разлика, че съм от 8:30
Миналата гогина обаче живеех коренно различен живот, спях по 5 часа и работех по 15, затова времето беше разграфено до секунда:
Ставам и пускам електрическата кана да топли вода, слагам мляко на мюслите да се накиснат. Отивам да си измия лицето и зъбите, връщам се, слагам филийки в тостера, водата се е стоплила - разбърквам нескафе (няма време за истинско ), разбърквам мюслите, филийките изскачат, изяждам мюслите и филийката, изпивам кафето, слагам дрехи и грим и точно в една определена минута тръгвам към спирката. От точно едно определено място осъзнавам, че ще изтърва метрото и тръгвам да бягам. Пристигам в същата секунда, в която и мотрисата. На спирката са същите хора, които и вчера и утре. Качвам се и сядам на една определена седалка - на която бях и вчера и утре. Другите хора също... И така, докато си легна... И после сънувам, че съм влязла в Матрицата.. Ъ, глупости, няма матрици.. Никой не може да програмира света
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th August 2006, 09:04
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

ООО и аз имам чувството, че работните дни са матрица. Направо ужасно - всеки ден започва по един и същи начин, шефовете са едни и същи..... Обичам си работата, но понякога не знам кой ден е. Добре, че навсякъде има календари...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th August 2006, 09:07
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

нормално GSM-a ме буди в 9, ставам къде с проблем, къде без, включвам компа и естествено си пускам музикааааа оправям си леглото, мия се и ям. това е в нормалните дни. след купон (както е сега) не питай... уф, зле ми е
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.