IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 20th October 2008, 23:45
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Обикновено много трудно се събуждам, за да се разсъня хубаво - задължително си правя 3 в 1.
Докато е още горещо бягам до банята и си взимам един хубав душ. Задължително закусвам под ритъма на хубава музика.
Преобличам се и потеглям по задачи. :P
Отговори с цитат
  #142  
Стар 21st October 2008, 07:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Всяка делнична сутрин в 6.00 "слизам" в моя фитнес да тренирам. После душ, зелен чай и денят е прекрасен.
Събота и неделя се наспивам до към 7-8ч. и пак душ, зелен чай... Много рядко си позволявам да се мотая по пижама и да си изпия чая преди душа
Отговори с цитат
  #143  
Стар 21st October 2008, 15:21
niki_igra4a niki_igra4a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Събуждам се,не се излежавам,ставам веднага,обличам се,измивам се и започвам да върша нещо полезно,зависи какъв ден от седмицата е...или излизам или шетам вкъщи,сутрин избягвам да се задържам в нета.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 21st October 2008, 20:38
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Събуждане към 7,ставане 10 мунутки по късно, малко лицеви опори за събуждане,после душ обикновено много хладен,закуска ,кафето около20 минути пред компютъра и после баси и надбягването с времето, и яко негодуване по улиците в задръстванията,на обед задължително се прибирам да ям,после около два аса почивка и пак надбягване докато угодя на повечето капризни клиенти /да са живи и здрави да ми пълнят джобчето/ амин
извинявам се за грешките
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #145  
Стар 21st October 2008, 20:49
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Всяка сутрин за мен е толкова омръзна,че едвам се побирам в кожата си!Когато чуя алармата на будилника ми,имам чуството че ще експлодирам!Нещата се пооправят когато си изпя кафето,и към 10 чеса вече всичко е ок,навлязъла сам в ежедневието безпроблем
Отговори с цитат
  #146  
Стар 21st October 2008, 20:56
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Събуждам се от алармата на Мацко, но докато той се оправя за работа се излежавам блажено в леглото. Изпращам го с целувка на вратата , а после му махам от прозореца.
След тази "церемония" си правя кафенце и сядам пред компютъра... бъбря с прителки докато тръгнат на работа и .. после вече не е сутрин
Отговори с цитат
  #147  
Стар 22nd October 2008, 11:18
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

с кафе, цигара
компютър , музика
и писукането на гладното ми ново морско свинче
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #148  
Стар 22nd October 2008, 14:08
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Аз ставам в шест без десет - гюбек тайм.. тарататата... хаха, шегувам се. Не ставам с кючек стъпка, но в шест без десет вече съм будна. Обличам се и тичам за рейса. Най-често в него събуждам и се пълня с енергия благодарение на приятелите ми, които не ме оставят да спя. Е, ако в рейса съм дремала определено в училище се будя много добре.. то с тоея учители... Не пия кафе, но едно чайче в първото междучасие ми идва перфектно.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #149  
Стар 25th October 2008, 08:59
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Всяка сутрин към 8 часа , малката идва до леглото и започва да вика -"Мамо , мамо ...." и така докато ме събуди Излежавам се още десетина минути и после ставам и включвам кафе машината , приготвям и нещо за закуска...
Отговори с цитат
  #150  
Стар 25th October 2008, 09:14
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ооох добре че моят син не се събужда по-рано от 10h.
Става той ставам и аз, отиваме в кухнята и си правим по едно какао, това са нашите кафета !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.