IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 25th June 2007, 22:24
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Ставам обикновено 6,30 ,правя крос, ако не ме мързи, но понякога се излежавам и до 10, според зависи! Закусвам на терасата и котките и те закусват с мен, но под терасата! после засядам пред компютъра и по задачи, ако има такива!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th June 2007, 07:20
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Деня ми започва с първа програма))) Шегувам се

Ставам в 6.40, взимам душ набързо, и бързам за работа. В 8 почвам, преди това обаче трябва да закуся, да пия кафенце и да отворя форума, ако мога.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #83  
Стар 26th June 2007, 10:36
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

събуждам се към 6.15 гледам повторението на сериала до 7.00 след това заспивам и ставам в 8.00 за друг сериал при което пове4е не може а се спи закусвам сядам на компа мако (около 1-2часа) и слвед това излитам на вън.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26th June 2007, 10:43
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mia_rBd
събуждам се към 6.15 гледам повторението на сериала до 7.00 след това заспивам и ставам в 8.00 за друг сериал при което пове4е не може а се спи закусвам сядам на компа мако (около 1-2часа) и слвед това излитам на вън.
Просто не мога да се въздържа - ето на това му се казва интензивен начин на живот
Отговори с цитат
  #85  
Стар 26th June 2007, 10:45
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:
Първоначално написано от Mia_rBd
събуждам се към 6.15 гледам повторението на сериала до 7.00 след това заспивам и ставам в 8.00 за друг сериал при което пове4е не може а се спи закусвам сядам на компа мако (около 1-2часа) и слвед това излитам на вън.
Просто не мога да се въздържа - ето на това му се казва интензивен начин на живот
И аз искам тъй
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26th June 2007, 10:53
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:
Първоначално написано от Mia_rBd
събуждам се към 6.15 гледам повторението на сериала до 7.00 след това заспивам и ставам в 8.00 за друг сериал при което пове4е не може а се спи закусвам сядам на компа мако (около 1-2часа) и слвед това излитам на вън.
Просто не мога да се въздържа - ето на това му се казва интензивен начин на живот
И аз искам тъй
да ама кат по4на училище няма да е така интензивен за тфа използвам времето най - максимално.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th June 2007, 13:59
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

1.Алармата звъни. Аз не ставам. 2.Алармата пак звъни.Аз пак не ставам. 3. Алармата продължава да звъни.И аз продължавам да не ставам. 4. Минава половин час от последната аларма. Отварям едното око. Затварям го. 5. Минават 40 минути. Отварям и 2те очи и гледам намръщено.Време е да ставам. 6. Минават 50 монути.Ставам. 7.Време за грим и тежкото решение "Какво да си облека днес". 8. Бързам да си хвана автобуса за работа. 9. Отивам на работа-средно закъснение от 15 мин. до половин час. Хубавото е, че въпреки това почти винаги аз съм първа и не се налага да давам обяснения и оправдания . 10.До 5,30 съм на работа-ако имам изпит и няма много работа, си уча там. Иначе ако нямам изобщо работа, си чатя по Skype, занимавам се със сайта ми или съм в този форум-или си разглеждам нещо из интернет. 11.Отивам си в нас. 12. Ям нещо или ако приятеля ми е там, си правим нещо за ядене (той прави,аз гледам). 13. Доказваме си практически колко се обичаме . 14. Едно душче. 15. Пускаме си ТВ-то. 15. Заспивам по средата на някой филм.
Това е !
Отговори с цитат
  #88  
Стар 26th June 2007, 14:10
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Събуждам се в 6:35,ставам в 6:45...оправям се до 7:00 и излитам към работа...По пътя храня тъпанари,които ми карат с 40 в лявата лента ,нервирам се и по тоя начин се събуждам,но пия кафе към 8без нещои почвам да работя евентуално...после ядене,после работа,после ядене ,после много неща
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26th June 2007, 16:34
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

7.10 алармата на телефона ; отварям око , прибарвам дистанционното и пускам БТВ ; затварям око и наострям слух - прогнозата за времето;
7.20 алармата се активира отново, увеличавам телевизора, изпъвам се , разтягам се , отварям очите ( вече и 2те ) . Ставам , сядам на ръба на леглото , бавно се изправям. Мятам халата и в банята.
7.36 заставам пред отвореният гардероб , мигам и се чудя какво аджаба да облека.
7.50 излизам от вкъщи, паля колата , минавам през автобусната спирка купувам "Труд" , качвам някоя закъсняла за работа съседка, която е в моята посока.
8.05 ( отново закъсняла ) влизам в офиса, правя си чай, включвам компа.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26th June 2007, 19:34
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Аз стсавам като се наспя.Ровя малко в компа,ям,пия кафе и после отивам да тренирам и така до към 14:00.След това......... и така до вечерта
Да не забравя че разхождам и песа за 20 мин.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:00.