IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th January 2008, 15:28
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Само боксерки и бикини нося напоследък. Прашки имам само около 5 чифта за случаите в които дрехите не стоят добре с друго бельо.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th January 2008, 16:27
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Друго не нося
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th January 2008, 18:29
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Дантелени боксерки , колкото се може по-фини , да не личат . Те са около средата на дупето , имат ефекта на прашката , но стягат тялото и се чувствам по-добре . Прашки нося само ако дрехата го изисква , и винаги са ми с широка лента отзад и отстрани . Иначе имам чувството , че съм гола . Но установих , че под бяла рокля - леко широка е по-добре прашка телесен цвят , а не бял . Белите са ми за бял панталон . Моите колежки ги познавам по походката , когато са с прашки - бавничко-бавничко се движат - да не се тресат . Боже , а какви 50-годишни има в П-в , лятно време цялото дупе им се вижда с огромно кол.целулит чак и по бедрата .
За секс ме предпочитат с прашка , ама те да сложат да видят какво е !
А и с прашка ми изглеждат като с разцепено дупе . Не дай си боже да са нисички и с целулит , така сякаш им стига до колената .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th January 2008, 21:24
bebche bebche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Е, те прашките са само ако имаш хубаво дупе. Иначе е зле. Ама то като дупето ти е голямо, ако си с бикини, така хубаво се очертават.....още по-зле.Най-добре е, ако имаш голямо дупе - стегнати боксерки.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th January 2008, 13:56
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Нося прашки откакто се помня!Предпочетав тези с ниска талия-по-удобни са!Не виждам нищо нехигиенично!?!?!Боксерки слага единствено по време на сън!
Само като си представя врязани бикини ,очертани отзад...........нямам думи!
Твърдо съм ЗА прашките и зиме и лете!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st January 2008, 16:18
SwЭэT_gIrL SwЭэT_gIrL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

И аз нося само прашки,особено пък такива с ниска талия
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st January 2008, 21:53
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И аз въпреки всичко продължавам да нося само прашки, пробвах да мина на бикини, ама ми се струват супер неудобни
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th January 2008, 15:04
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Прашки пез деня, бикини за през ноща.
А кое му е не хигенеимното на прашките?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th January 2008, 16:36
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

И аз нося само прашки. Понякога спя с боксерки, но през деня почти не ги нося. А и аз не разбирам кое им е нехигиеничното на прашките, моля някой от така изказалите се да отговори.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th January 2008, 01:20
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Аз през деня нося основно прашки, но се опитвам да мина на изрязаните боксерки- т. нар. поне тук
бразилско изрязани, хихи. Тези, които си купих, не се очертават от дрехите ми. Бикини не нося.
А вредата от прашките е следната. Поради впитостта им в женските органи, които са обогатени и с жлези, се получава една перфектно топла и влажна среда за развитието на едни неприятни 'другари', наречени гъбички. Като стоим няколко часа с прашки, особено лятото и... се спарваме, познахте Оттам насетне те са много досадни и създават кофти емоции.
Иначе през нощта не ползвам нито прашки, нито боксерки, даже няма и да заспя, все едно не съм се изкъпала и съм легнала с дрехите от вечерта. Така съм свикнала, че няма изключения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Носителипрашки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:56.